Protext ČTKBNP Paribas Cardif Pojišťovna již počtvrté za sebou zvítězila ve dvou kategoriích...

BNP Paribas Cardif Pojišťovna již počtvrté za sebou zvítězila ve dvou kategoriích soutěže Finparáda – Finanční produkt roku

Praha 15. února 2023 (PROTEXT) – Hned čtyři ocenění si letos ze soutěže Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2022 odnáší BNP Paribas Cardif Pojišťovna. V kategoriích Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr a Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr obsadila v obou případech první dvě místa a již počtvrté v řadě tak obhájila své prvenství.

V kategorii Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr BNP Paribas Cardif Pojišťovna zvítězila s produktem Pojištění schopnosti splácet půjčku MONETA Money Bank, druhá příčka pak připadla Pojištění schopnosti splácet půjčku Air Bank.

V kategorii Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr zase obsadila první místo s produktem Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr Air Bank a druhé místo s produktem Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr MONETA Money Bank.

BNP Paribas Cardif Pojišťovně se tak v obou kategoriích podařilo obhájit přední příčky z let 2019, 2020 a 2021. „Je nám velkou ctí stát po roce opět na pomyslných stupních vítězů. V soutěži Finparáda – Finanční produkt roku jsme se absolutními vítězi kategorií Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr a Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr stali již počtvrté v řadě a rozhodně to nebereme jako samozřejmost. Je za tím mnoho úsilí. Neustále se snažíme naše služby vylepšovat a jsem rád, že jsou za námi prokazatelné výsledky,“ uvedl Zdeněk Jaroš, generální ředitel a předseda BNP Paribas Cardif Pojišťovny.

Hodnotitelem Finančního produktu roku a Ceny Finparády je analytická společnost Scott & Rose, spol. s r. o., provozovatel finančního portálu Finparáda.cz.

O BNP Paribas Cardif Pojišťovně

BNP Paribas Cardif Pojišťovna vstoupila na český trh v roce 1996 jako první pojišťovna specializovaná na pojištění schopnosti splácet finanční závazky v oblasti bankopojištění. Již 26 let poskytuje produkty a služby, které klientům zajistí pocit bezpečí a jistoty v neočekávaných a těžkých životních situacích. Kromě již zmíněného pojištění schopnosti splácet finanční závazek nabízí například pojištění internetových rizik, platebních prostředků a osobních věcí, pravidelných výdajů, prodloužené záruky, nahodilého poškození a krádeže, domácnosti či úrazové pojištění. Patří do renomované finanční skupiny BNP Paribas, jejíž součástí je i BNP Paribas Cardif, 100% vlastník BNP Paribas Cardif Pojišťovny. V soutěži Finparáda – Finanční produkt roku 2022 obsadila první dvě místa v kategorii Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr i v kategorii Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr. Obhájila tak přední příčky z let 2021, 2020 a 2019. Více na www.cardif.cz.

Doporučujeme

FBI vyšetřuje možnou spojitost mezi úmrtími a zmizeními nejméně deseti vědců

Nejméně deset vědců, kteří se ve Spojených státech zabývali výzkumem jaderných technologií, letectví a vesmíru, v posledních letech zemřelo nebo zmizelo. Federální úřad pro vyšetřování (FBI) se začal zabývat možnou spojitostí mezi jednotlivými případy. Výbor Sněmovny reprezentantů pro dohled vedený republikány tento týden oznámil, že spustí vlastní vyšetřování zpráv o úmrtích a zmizeních těchto osob, jež měly přístup k citlivým vědeckým informacím, píše web stanice CNN.

Čína přečkala americká cla. Válka s Íránem si však vybírá daň

Špatně placení dělníci mají strach o práci, zatímco prudce rostou výrobní náklady a spotřebitelské ceny. O ulici dál lidem mávají humanoidní roboti na technologickém veletrhu. To je realita Číny, která odolala americkým clům, válku s Íránem však začíná pociťovat. Konflikt zamrzl v patové situaci. Hormuzský průliv zůstal zablokován.

Britský princ přicestoval na neohlášenou návštěvu Kyjeva

Britský princ Harry přicestoval dnes do Kyjeva, kde chce naléhavě vyzvat svět, aby nezapomínal na Ukrajinu, čelící pátým rokem ruské agresi, oznámila média. Na neohlášené návštěvě Kyjeva je Harry v době, kdy se zájem světa upírá na Blízký východ a válku Spojených států a Izraele proti Íránu. Druhorozený syn britského krále Karla III. navštívil válčící Ukrajinu již několikrát.

Ruské noční útoky zabily na Ukrajině tři lidi, Rusko hlásí jednu oběť

Ruské noční útoky na Ukrajinu si v Dnipru vyžádaly životy dvou lidí, dalších deset podle místních úřadů utrpělo zranění. Podle náčelníka správy regionu Oleksandra Hanžy jsou mezi zraněnými i děti. Jeden člověk zemřel podle úřadů také při útoku v Žytomyrské oblasti. Ruské úřady informují o ukrajinských útocích v Samarské oblasti, kde v Novokujbyševsku zemřel jeden člověk.

Británie míří ke generacím bez cigaret. Mladí už si legálně nezapálí

Odpůrci kouření ve Spojeném království slaví. Tamní parlament totiž schválil zákon, který má zakázat kouření budoucím generacím. Zastánci tohoto opatření hovoří o velkém vítězství a historickém okamžiku pro Velkou Británii. Legislativa má také regulovat prodej elektronických cigaret a tabákových výrobků. Podepsat ji ale ještě musí král Karel III.

ANALÝZA: Trump nepochopil íránskou námořní strategii

Situace kolem Hormuzského průlivu skončila v patové situaci. Prezident Donald Trump odmítá odvolat americkou blokádu íránských přístavů a Írán blokuje plavidla ze zemí, které považuje za nepřátelské. Přítomnost amerických válečných lodí přitom ukazuje na hluboké nepochopení toho, jak íránské síly operují na moři.

Lov jako nástroj ochrany přírody v Africe

V afrických rezervacích se odehrává paradox. Některá zvířata chrání přísná pravidla, jiná jsou určena k odstřelu. Lovci z celého světa sem míří za trofejemi a zároveň financují ochranu přírody. Tento model budí silné emoce a rozděluje veřejnost i odborníky.

Řecký parlament zbavil imunity 13 poslanců vyšetřovaných kvůli dotačním podvodům

Řecký parlament dnes zbavil imunity všech 13 poslanců vyšetřovaných kvůli podvodům se zemědělskými dotacemi. Informovala o tom agentura AFP i řecká média. Někteří poslanci své kolegy vyzvali, aby jim imunitu odebrali, protože chtějí hájit svou dobrou pověst, a pochybení odmítají. Po zbavení imunity budou moci vyšetřovatelé včetně Úřadu evropského veřejného žalobce (EPPO) prověřit, zda podezřelí poslanci sehráli nějakou roli při dotačních podvodech.

Libanon bude usilovat o prodloužení příměří s Izraelem o měsíc

Libanon bude při jednání s Izraelem usilovat o prodloužení příměří o jeden měsíc. Píše to dnes agentura AFP s odkazem na nejmenovaný libanonský zdroj. Bez prodloužení by příměří, které platí od minulého týdne, skončilo v neděli. Jednání mezi Izraelem a Libanonem jsou na plánu ve čtvrtek.

Britský regulátor zakročil proti neregistrovaným krypto platformám

Britský úřad pro finanční etiku (FCA) podnikl rozsáhlou razii v Londýně zaměřenou na nelegální peer-to-peer (P2P) obchodování s kryptoměnami. Během středeční operace, která je první svého druhu v takovém rozsahu, regulátor zasáhl na osmi adresách podezřelých z porušování pravidel proti praní špinavých peněz a financování terorismu. Akce proběhla v úzké koordinaci s daňovými úřady a policií, přičemž na každém z vytipovaných míst byly vydány příkazy k okamžitému ukončení činnosti.

KOMENTÁŘ: Británie odklepla generaci bez cigaret. Tabákové společnosti padají

Britským parlamentem se protáhl revoluční zákon, který zakazuje prodávat tabákové výrobky všem lidem narozeným po roce 2008. A to doživotně. Zákaz, který se týká běžných i elektronických cigaret, znejistil na burze tabákové společnosti, které už tak čelí krizi poptávky.

Vědci objevili souvislost mezi slunečními bouřemi a zemětřesením

Vědci z Kjótské univerzity představili odvážný model, který naznačuje, že sluneční aktivita může mít přímý vliv na spouštění zemětřesení na Zemi. Podle jejich teorie mohou silné sluneční erupce narušit ionosféru natolik, že vzniklá elektrická pole proniknou hluboko do zemské kůry. Pokud se tato energie setká s tektonickým zlomem, který je již pod kritickým tlakem, může posloužit jako poslední impuls k jeho uvolnění a vzniku otřesů.

Boston vyrovnal sérii s Buffalem, Pastrňák dál vládne produktivitě

Boston zvládl druhý zápas série na ledě Buffala a po výhře 4:2 srovnal stav na 1:1. Klíčovou roli sehrála česká stopa. Pavel Zacha vstřelil rozdílový gól, David Pastrňák přidal dvě asistence a vede produktivitu play off. Bruins tentokrát nepřipustili kolaps jako v prvním duelu.

Na ukrajinské straně začalo napouštění ropovodu Družba, oznámila Bratislava

Na ukrajinské straně dnes z Běloruska začalo tlakování a napouštění ropovodu Družba. S odvoláním na provozovatele ukrajinské části tohoto ropovodu, společnosti Ukrtransnafta, to oznámila slovenská ministryně hospodářství Denisa Saková. Obnovení dodávek ropy touto trasou na Slovensko ministryně očekává ve čtvrtek ráno. Slovenský premiér Robert Fico řekl, že je narušena důvěra mezi Slovenskem a Ukrajinou, a vyjádřil pochybnosti ohledně provozu uvedeného ropovodu.

Bezpečný sex zdraží. Válka s Íránem zvýší ceny kondomů

Bezpečný sex může kvůli válce s Íránem a blokádě Hormuzského průlivu zdražit, varoval generální ředitel největšího světového výrobce kondomů Karex Goh Miah Kiat. Ceny kondomů podle něj mohou vzrůst o 20 až 30 procent, možná i více, pokud bude konflikt dál pokračovat.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama