Protext ČTKMary Kay Česká a Slovenská republika oznámila expanzi do Maďarska

Mary Kay Česká a Slovenská republika oznámila expanzi do Maďarska

Praha 4. prosince 2023 (PROTEXT) – Společnost Mary Kay Česká a Slovenská republika oznámila ambiciózní krok, expanzi na maďarský trh. Tento krok nabídne na tamním trhu jedinečnou podnikatelskou příležitost a uvedení nových produktů v oblasti péče o pleť a dekorativní kosmetiky. Poslání společnosti Mary Kay – obohacovat životy žen tak zůstává aktuální a nadčasové.

„Jsem velmi ráda, že se nám naskytla tato výjimečná příležitost a že můžeme expandovat na maďarský trh. Samozřejmě to vnímám také jako velký závazek,“ sdělila Edita Szabóová, generální ředitelka Mary Kay pro Českou a Slovenskou republiku. „Jsme rádi, že zde můžeme představit naše výjimečné produkty, a především poskytnout dalším ženám možnost budovat vlastní podnikání s Mary Kay. Naše nadšení je o to větší, že rozšiřujeme působnost společnosti na maďarském trhu právě v roce, kdy celosvětově slavíme 60. výročí založení společnosti Mary Kay.“

Mary Kay je jednou z předních světových značek přímého prodeje v oblasti krásy a kosmetiky. Společnost doposud expandovala do více než 35 zemí světa. V České republice vstoupila Mary Kay na trh v roce 1997 a o 3 roky později vstoupila na slovenský trh.

Od svého založení v roce 1963 se společnost Mary Kay vyznačuje svým závazkem vůči ženám, a to nejen nabídkou kvalitních produktů, ale především možností kariérního růstu pro nezávislé kosmetické poradkyně. Díky podpoře žen v jejich podnikání a nabídce produktů špičkové kvality podložené vlastním výzkumem získala společnost několik prestižních ocenění. Mary Kay Česká a Slovenská republika pravidelně získává ocenění za své produkty od Asociace vizážistů a stylistů České republiky nebo v rámci spotřebitelské ankety Cosmopolitan Beauty Awards. Opakovaně získává ocenění Superbrands Award.

V současnosti, v roce 2023, byla společností Euromonitor International vyhlášená za světovou jedničku přímého prodeje pleťové a dekorativní kosmetiky. *

Cílem zakladatelky, paní Mary Kay Ash, bylo vytvořit podnikatelskou příležitost pro všechny ženy formou flexibilního podnikání. Společnost, která nyní slaví 60. výročí svého založení, je důkazem, že i dnes jsou příležitosti, které nabízí, stále atraktivní a prosperující. Nyní je tato příležitost dostupná také na maďarském trhu. Mary Kay otevírá své dveře nezávislým kosmetickým poradkyním a poradcům v Maďarsku, kteří budou mít přístup k budování vlastního podnikání a budou pomáhat maďarským zákaznicím objevovat krásu Mary Kay v duchu hesla zakladatelky Mary Kay Ash: „Neprodáváme jen kosmetiku, ale měníme životy žen.“

*„Zdroj: Euromonitor International Limited; Beauty and Personal Care 2023 Edition, hodnota prodeje v RSP, údaje za rok 2022.“

 

Společnost Mary Kay slaví 60. výročí

Mary Kay Ash, jedna z prvních podnikatelek, založila v roce 1963 svou vysněnou kosmetickou společnost s jediným cílem – obohacovat životy žen. Tento sen se rozrostl na multimiliardovou společnost s miliony nezávislých kosmetických poradkyň a poradců ve více než 35 zemích světa. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání, Mary Kay již šest dekád usiluje o posílení postavení žen na jejich cestě k ekonomické nezávislosti prostřednictvím vzdělání, mentoringu, propagace a inovací.

Mary Kay investuje do vědeckého výzkumu, který stojí za výrobou produktů péče o pleť, dekorativní kosmetiky a vůní. Mary Kay se zavázala chránit životní prostředí pro budoucí generace, poskytovat podporu a pomoc ženám s rakovinou, obětem domácího násilí a podporovat mladé lidi, aby šli za svými sny.

 

Sledujte nás na Facebook, YouTube, Instagram

Více informací najdete na www.marykay.cz

 

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

Doporučujeme

Rusko navzdory příměří dále útočí podél frontové linie, řekl Zelenskyj

Rusko se od sobotního začátku třídenního příměří oznámeného USA zdrželo masivních leteckých a raketových úderů na Ukrajinu, ale nezastavilo útoky podél frontové linie, uvedl dnes ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Ruské ministerstvo obrany z porušování klidu zbraní viní naopak ukrajinské ozbrojené síly. Podle šéfa ruského ministerstva Andreje Belousova ho za posledních 24 hodin Ukrajina porušila v 16.071 případech.

Výletní loď s hantavirem: Francie hlásí první případ, WHO cestujícím doporučila 42 dní v karanténě

Evakuace cestujících z výletní lodi MV Hondius, na níž bylo odhaleno ohnisko smrtícího hantaviru, má být dokončena v pondělí repatriačními lety z Tenerife. Na palubě lodi plující pod nizozemskou vlajkou bylo v době nahlášení několika případů závažného respiračního onemocnění 147 cestujících a členů posádky, část pasažérů však plavidlo opustila už dříve. Tři nakažení zemřeli.

Trump: Reakce Íránu na návrh ukončení války je „zcela nepřijatelná“

Donald Trump odmítl íránskou reakci na americký návrh dohody o ukončení války. Americký prezident ji označil za „naprosto nepřijatelnou“ a znovu tak zchladil naděje na rychlé uzavření konfliktu, který trvá už deset týdnů.

Slavia po derby trestá fanoušky i hráče

Pražské derby mezi Slavií a Spartou má tvrdou dohru. Klub už rozdal první tresty fanouškům, zavřel Tribunu Sever a zároveň odstavil dva hráče A týmu. Tomáš Chorý a David Douděra podle šéfa klubu Jaroslava Tvrdíka za Slavii už nikdy nenastoupí.

Americký Senát se chystá projednat klíčový zákon o kryptu

Američtí senátoři se příští týden vrátí k dlouho očekávanému zákonu, který má nastavit jasnější pravidla pro kryptoměny. Návrh známý jako Clarity Act by mohl ukončit spor, v němž proti sobě stojí kryptofirmy a bankovní sektor.

Šéf Kanárských ostrovů se obával plavajících krys s hantavirem

Experti museli několik hodin před začátkem evakuace lodi, kterou zasáhla nákaza hantavirem, rozptýlit obavy, že by na Kanárské ostrovy mohli doplavat nakažení hlodavci. Podle španělských médií takovou obavu vyjádřil šéf regionální vlády souostroví Fernando Clavijo. Mimo jiné se odkazoval na text vytvořený umělou inteligencí, podle kterého jsou krysy výbornými plavci. Podle expertů je však vyloučené, že by se takovým způsobem mohl na Kanárských ostrovech hantavirus rozšířit.

Írán poslal USA odpověď na návrh na ukončení války, uvádí média

Írán zaslal Spojeným státům prostřednictvím Pákistánu svou odpověď na americký návrh na ukončení války, uvedla dnes odpoledne íránská státní média. Podle zdroje agentury Reuters Pákistán, který je zprostředkovatelem jednání, íránské sdělení převzal a předal ho Spojeným státům.

Putin: Konflikt na Ukrajině se chýlí ke konci

Ruský prezident Vladimir Putin naznačil, že válka Ruska proti Ukrajině by se mohla blížit ke konci. Prohlásil to na sobotní zredukované vojenské přehlídce ke Dni vítězství v Moskvě.

Ukrajinské úřady informují o několika zraněných lidech kvůli ruským útokům

Ukrajinské úřady informují o několika zraněných lidech kvůli ruským útokům. Drony zranily dva lidi v Chersonu a jeho okolí, napsal dnes ráno server Ukrajinska pravda s odvoláním na úřady. V Dněpropetrovské oblasti byla podle šéfa správy tohoto regionu Oleksandra Hanži zraněna tříletá holčička. V sobotu pozdě večer místní činitelé informovali o pěti zraněných po dronovém útoku na Charkov. Mezi Ruskem a Ukrajinou přitom platí třídenní příměří.

Povstalci zabili na východě Konga 69 lidí

Ozbrojenci z povstaleckého uskupení CODECO zabili na východě Konga nejméně 69 lidí. K útoku v provincii Ituri došlo již na konci dubna, přítomnost povstalců v oblasti ale způsobila, že těla obětí byla nalezena s mnohadenním zpožděním, sdělily v sobotu agentuře AFP zdroje z konžských bezpečnostních složek.

Izrael deportoval dva aktivisty, které zadržel na flotile mířící do Gazy

Izrael dnes deportoval dva aktivisty, které zadržel na flotile směřující do Pásma Gazy. Oba byli vyhoštěni poté, co bylo ukončeno jejich vyšetřování, uvedlo podle agentury Reuters izraelské ministerstvo zahraničí. Izraelské úřady vinily Španěla Saifa Abu Kesheka a Brazilce Thiaga Ávilu z vazeb na palestinské teroristické hnutí Hamás prostřednictvím organizace PCPA, která sdružuje Palestince v zahraničí. Oba tato obvinění odmítli. Není zřejmé, kam byla dvojice deportována.

Nový Zéland chce přiznat velrybám právní osobnost

Nový Zéland řeší neobvyklý návrh zákona. Poslanec za Zelené Teanau Tuiono předložil parlamentu takzvaný Whale Health Bill, který by velrybám přiznal právní osobnost a vlastní práva. Návrh navazuje na dlouholetou snahu původních obyvatel Polynésie o silnější ochranu oceánu a mořských savců.

Slavistickou ostudu komentuje i bývalý oblíbenec z Edenu

Ostudný závěr pražského derby mezi Slavií a Spartou má další dozvuky. K řádění části fanoušků v Edenu se vyjádřil i bývalý brazilský fotbalista Adauto, který ve Slavii působil na začátku tisíciletí a mezi fanoušky patřil k oblíbeným tvářím. Jeho vzkaz byl krátký, ostrý a pro sešívané hodně nepříjemný.

Cestující z lodi zasažené hantavirem čeká vylodění u Tenerife

Výletní loď MV Hondius, na které se objevil hantavirus, se přiblížila k Tenerife. Španělské úřady tam připravily řízené vylodění a repatriaci 147 cestujících do jejich domovských zemí. S nákazou jsou spojena tři úmrtí, další lidé byli z plavidla už dříve evakuováni k léčbě.

Nový parlament zvolil Magyara coby premiéra Maďarska

Noví poslanci dnes na ustavujícím zasedání parlamentu formálně zvolili maďarským premiérem šéfa středopravicové strany Tisza Pétera Magyara. Informovaly o tom světové agentury. Tisza drtivě zvítězila v dubnových volbách a po 16 letech tak končí éra národně konzervativního premiéra Viktora Orbána. Ten už dříve řekl, že se vzdá poslaneckého mandátu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama