Více
  8.3 C
  Czech
  Úterý, 26 října, 2021

  Zpěvák Rammstein Till Lindemann byl zatčen v Rusku

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Zpěvák populární německé industriálně metalové kapely Rammstein Till Lindemann byl zřejmě i se svým manažerem zatčen v Rusku. Zprávu přineslo několik hudebních serverů.

  Podle serveru Sportskeeda.com policie Lindemanna zadržela v jeho hotelovém pokoji a převezla k výslechu. Frontman Rammstein měl sólově vystoupit na festivalu Maclarin For Homeland ve Tveru, přibližně 180 kilometrů od Moskvy. Festival byl organizován na počest padesátých narozenin místního podnikatele a pivovarníka Maxima Larena.

  Státní tisková agentura Sputnik News uvedla, že pořadatelé dali Lindemannovi možnost na festivalu vystoupit, pokud budou dodržena proticovidová opatření a zúčastní se jen 500 lidí. Následně byla ovšem celá akce zrušena. Některá média se domnívají, že Lindemannovo zatčení může souviset právě s protiepidemickými opatřeními.

  Zatčen byl i manažer

  Podle některých informací byl zatčen i Lindemannův manažer Anar Reiband, který čelí obvinění, že lhal, když se pokusil do Ruska dostat na turistické vízum. Reiband měl ale podle všeho ve skutečnosti celý festival organizovat.

  Rammstein zatím tyto informace nepotvrdili ani nevyvrátili. Není to ovšem poprvé, co se Lindemann dostal v Rusku do problémů: už dříve natočil v petrohradském muzeu video, které posléze prodával v digitálním formátu NFT. K prodeji ovšem neměl svolení muzea, které jej za to kritizovalo. Podle některých spekulací může jeho nynější výslech souviset i s tímto případem.

  Nedávno také soud poslal do vězení ruského aktivistu Andreje Borovikova, který sdílel na sociálních sítích videoklip Rammstein „Pussy“. Za sdílení klipu, který místy připomíná pornografické video, dostal aktivista dva a půl roku.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  James Michael Tyler známý z Přátel zemřel

  Zemřel James Michael Tyler, Gunther z Přátel. Hvězdy seriálu mu vzdaly hold

  Americký herec James Michael Tyler, který se proslavil rolí v populárním seriálu Přátelé, zemřel ve věku 59 let. Hvězdy sitcomu včetně Jennifer Aniston nebo Courteney Cox mu na sociálních sítích vzdaly hold.
  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Popová superstar Ed Sheeran onemocněl koronavirem. Britský zpěvák oznámil na sociálních sítích, že je v domácí izolaci.
  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Při pohledu na ceny, za které se prodávají některá umělecká díla, se mnohým tají dech. Devět Picassových obrazů a dva kusy keramiky se nyní v Las Vegas prodaly v aukci za více než 100 milionů dolarů.
  Královna Alžběta strávila noc v nemocnici

  Královna Alžběta po letech strávila noc v nemocnici. Nyní je již zpět ve Windsoru

  Nejstarší a nejdéle vládnoucí panovnice Británie královna Alžběta II. poprvé po letech strávila noc v nemocnici, a to ze středy na čtvrtek. Buckinghamský palác uvedl, že se jednalo o „předběžná vyšetření“. Nyní je však již zpět v královské rezidenci ve Windsoru.
  Královna Alžběta zrušila návštěvu Severního Irska

  Královna Alžběta na poslední chvíli zrušila návštěvu Severního Irska. Lékaři jí naordinovali odpočinek

  Britská panovnice Alžběta II. zrušila plánovanou cestu do Severního Irska a neochotně akceptovala radu lékařů, aby si na několik dní odpočinula, uvedl Buckinghamský palác.
  Angelina Jolie na premiéře Eternals s dětmi

  Angelina Jolie dorazila na premiéru Eternals s dětmi. Dcera Zahara zazářila v jejích šatech

  Americká herečka Angelina Jolie vyrazila na světovou premiéru snímku Eternals s dětmi. Při pondělním uvedení filmu v Los Angeles hollywoodskou hvězdu doprovodili Maddox, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox. Jedna z dcer přitom dorazila ve slavnostní róbě, kterou poprvé oblékla Angelina Jolie na předávání Oscarů před sedmi lety.
  Reklama

  3 KOMENTÁŘE

  1. Když je to video upraveno takovýmto způsobem, tak to po vaší úpravě vlastně působí nevinně. Soudruzi, ještě vypípejte text a bude to socialisticky dokonalé. Pak to vytrolte do světa.

  2. Zase cenzura,

   hlavně že žijeme ve svobodné a demokratické zemi.

   Ps.: autora článku a jeho nadřízené bezodkladně a ihned minimálně zmrskat!

  3. Taky už mě sere tohle vnucování co je pro mě vhodné a co už ne. Všem těmhle dobroserům vzkazuji „Táhněte do p1če!“

  Comments are closed.

  Reklama
  Reklama