Více
  11.6 C
  Czech
  Pátek, 27 května, 2022

  Žena v Missouri postřelila zaměstnankyni McDonald’s kvůli vystydlým hranolkům

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Terika Clay (30) byla obviněna z trestného činu napadení prvního stupně poté, co vytáhla zbraň a vystřelila na servírku v McDonald’s. Oběť vyvázla s lehkým zraněním. Informuje o tom NY Post.

  Clay ze St. Louis byla obviněna z napadení prvního stupně a podle právního řádu Missouri také ozbrojeného trestného činu. Prokuratura ji viní z toho, že napadla a postřelila zaměstnankyni fastfoodového řetězce McDonald’s poté, co se vyhrotila hádka kvůli slevě na hranolky. O incidentu jako první informovala stanice FOX 2 of St. Louis.

  Incident začal, když Terika Clay přijela k okénku drive-thru a požadovala slevu na hranolky. Podle anonymního zdroje z restaurace pro FOX 2 šlo o to, že se jí hranolky zdály příliš vystydlé. Servírka, která měla u okénka službu, jí slevu ale poskytnout odmítla. Clay pak podle soudních dokumentů servírce vyhrožovala, že ji zastřelí. Poté zaparkovala před restaurací a čekala v autě.

  Netrvalo dlouho, a servírka si šla ven zakouřit. V tu chvíli Terika Clay vystoupila z auta a zaútočila na ni. Nejprve ji udeřila pistolí do hlavy a poté střelila do oblasti hrudníku.

  Celý incident zachytily bezpečnostní kamery. Útočnice naštěstí nestřílela příliš přesně: oběť byla hospitalizována jen s lehkým zraněním, později ji propustili z nemocnice.

  Clay je nyní ve vazbě a její kauci stanovil soud na 150 000 dolarů, ačkoli má podle televize FOX 2 slyšení o ponížení kauce. Soud jí rovněž nařídil zákaz jakéhokoliv kontaktu s obětí. I k restauraci, kde střílela, se nesmí přiblížit na menší vzdálenost než tři sta metrů, nařídil soud.

  Na tyto incidenty tady nejsme zvyklí,“ řekl televizní stanici náčelník místní policie Mark Hall. „Spíše tu řešíme problémy s neukázněnými řidiči, ale ne tohoto typu,“ dodal.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS