Více
  22.1 C
  Czech
  Pátek, 24 června, 2022

  Žena si nechala přeoperovat zadek na ‚brazilský‘. Bylo to prý nejhorší rozhodnutí jejího života

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pětadvacetiletá Britka, dvojnásobná maminka Courteney Smith, toužila po oblém, vystouplém zadečku, jako mají Brazilky. Svého rozhodnutí brzy litovala.

  Na sociální síti si našla společnost zabývající se plastickou chirurgií v Turecku a v srpnu 2020 tam odletěla natěšená, že se vrátí s vysněným sexy pozadím. Příběh zpracoval DailyStar.

  Měli jí odsát tuk z břicha a přemístit ho do požadovaných zadních partií. Hned po zákroku ale věděla, že asi nešlo vše podle plánu. Nejenže se probudila z narkózy o dvě hodiny později, než se předpokládalo, navíc ležela na zádech – tedy na svém pozadí, nikoli na břiše, jak by se po operaci hýždí očekávalo. Trpěla prý ukrutnými bolestmi. Plakala a hlasitě křičela. Jak sama popsala, bylo to tisíckrát horší než porod.

  Zamlčování a špatná péče

  Když jí sundali oděv, její zadeček byl rudý a vyděsil ji i flek na hrudi. „Když jsem se podívala na můj hrudník, měla jsem tam obrovskou bouli a modřinu,“ říká Courteney. „Ptala jsem se jich, proč to tam mám. V podstatě mi řekli, že je to po liposukci. Tu mi ale měli dělat na břiše,“ pokračuje ve svém vyprávění. Nakonec se lékaři přiznali, že to bylo z resuscitace, kterou museli provést, protože jim Courteney při zákroku málem zemřela.

  „Druhý den po operaci jsem ležela konečně na břiše, jak bych očekávala, ale špatně se mi dýchalo a bolelo mě na hrudi,“ pokračuje. Několik dnů byla prý nucena strávit v soukromé vile kliniky bez jakékoli péče lékařů. Měla tam zůstat sedm nocí, aby se zotavila z operace, Courteney ale raději odešla už po třech dnech. Po návratu do Spojeného království navštívila svého praktického lékaře. Podstoupila řadu testů a dozvěděla se znepokojivou realitu.

  Lékaři mají podezření, že má Brugadův syndrom, dědičnou poruchu, která se projevuje arytmií a může zapříčinit náhlou srdeční smrt. Nebýt nepovedené operace, syndrom by se byl vůbec nemusel zaktivovat. „Před touto operací jsem měla zdravé srdce, ale teď bych ani nemohla podstoupit narkózu. Bojím se, že když mě uspí, už se neprobudím,“ svěřuje se dvojnásobná maminka. Kromě problémů se srdcem Courteney prý také zůstaly bolestivé boule na žebrech a nevzhledný převis na břiše v důsledku přílišného odebrání tuku. K tomu ji trápí neustálá bolest v hýždích. Turecká klinika ženě nabídla revizní operaci, tu ona ale odmítla kvůli obavám o své zdraví. Courteney přiznává, že její zkušenosti s tureckou klinikou byly už od začátku pochybné. Prý neproběhla ani slíbená předoperační konzultace. Chirurg prý rovnou označil její tělo a řekl, že jí udělá vše tak, jak to mají anglické dívky rády. Jakmile klinice odevzdala peníze, snaha lékařů vázla. „Kéž bych to mohla vzít zpátky, byla to největší chyba mého života. Tuhle operaci bych nikdy nikomu nedoporučila,“ dodává.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS