Více
  11.6 C
  Czech
  Pátek, 27 května, 2022

  Záhadný objekt na videu NASA, nebo technická závada

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Na online videu NASA se ze Slunce vynořila záhadná černá krychle, potom se kamera vypnula. Informoval o tom Uniland a Daily Star.

  Velkou pozornost vzbudilo video, které monitoruje aktivitu Slunce. Konspirační teoretici jsou pobouřeni, že se NASA snaží utajit původ záhadného tělesa.

  Záběry slunce v rámci projektu mezinárodní spolupráce NASA a Evropské kosmické agentury Solar and Heliospheric Observatory ukazují v opravdu vysoké kvalitě ohnivé sluneční erupce, které vystupují z povrchu planety a vytvářejí záři. V jednu chvíli se ale stalo něco nečekaného. V pravém dolním rohu záběru Slunce se asi na dvě sekundy objeví malý objekt krychlového tvaru, jako kdyby vystoupil z planety. Vzápětí záběr končí. Kamera se vypnula, obrazovka zčerná.

  Experti osočují NASA ze zatajování

  Záhadného úkazu se chopili konspirační teoretici. Ačkoli podle odborníků jde spíše o závadu v přenosu, někteří jsou přesvědčeni, že NASA kameru úmyslně uvedla mimo provoz, aby černou krychli skryla. NASA později oficiálně oznámila, že zaznamenala závady na svém kamerovém systému. Konspirační teoretici tomu však nevěří. Samozvaný mimozemský expert Scott C Waring, který nyní sídlí na Tchaj-wanu, podle webu Uniland tvrdí, že americká vesmírná agentura se jen snaží zastřít skutečnost. Ve chvíli, kdy se objevil černý obrazec, kameru údajně záměrně vypnula.

  „Můžete vidět krychli vycházející ze Slunce a hned poté velkou závadu. Něco se tu objevilo, ale pryč s tím! Závada!“ komentuje Scott záznam. „Dva záběry krychle vycházející ze Slunce, pak obrovská závada…jedna, dvě, závada. Lidi, to je děsivé,“ popisuje.

  Scott zdůrazňuje, že k tomuto velkolepému okamžiku došlo 2. května kolem 13:06 GMT. „Toto je na oficiálních stránkách SOHO, vidíte, opět taková náhoda, že jde také o krychli a čas jako podle razítka – 2. května 13:06,“ poukazuje na to, že se stejný záběr údajně ukázal i na jiné kosmické kameře. Poté otvírá webovou stránku Helioviewer s materiály vesmírného projektu NASA a tam je napsáno: Helioviewer bude nedostupný 2. května mezi 13:00:00 a 21:00:00.

  Projektový vědec a manažer mise SOHO, Bernhard Fleck, však v rozhovoru pro Vice v reakci na to řekl, že tento útvar, který vypadá jako černá krychle, zkrátka žádný skutečný objekt není.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  9 KOMENTÁŘE

  1. „V pravém dolním rohu záběru Slunce se asi na dvě sekundy objeví malý objekt krychlového tvaru, jako kdyby vystoupil z planety.“

   Já tam žádný objekt vystupující z planety nevidím. Dokonce nevidím ani tu planetu? Kdo to boha psal?

   • Vy nevidíte „planetu“ Slunce ? Nic si z toho nedělejte. To víte, fotky z „hvězdy“ Země bývají nedokonalé. A text?
    No ten je přímo příšerný. Že to proboha někdo nezkontroluje, než to jde do tisku. No, možná zkontroloval a shledal naprosto bez závad.

   • To jsou sluneční fašisti. Teď musíme poslat všechny jaderné zbraně planety do slunce. Tam se určitě leknou a na planetě (zemi) bude konečně klid.

   • Navíc nikdo jiný kromě Borgů ve všech čtyřech kvadrantech krychle nepoužívá.

  2. 😀 jsou to Vogoni a jejich flotila dorazi za par… dejme si pytliky na hlavu,treba to pomuze .) jezis,at jsou to alieni nebo smouha na cocce,kdo si mysli,ze jsme tu sami,asi zapomenul na ty miliardy druhu zivota od bunek a vejs,to ze jeste nic lepsiho neobjevili je bud konspirace,nebo na to nemame zarizeni… ENJOY

  3. Většina těchto „objektů“ jsou poruchy v snímacím čipu.
   Až na určité procento pozorování, které se tomu vymyká tím, že jde o objekty, které je možno pozorovat několik sekud nebo i minut – tam většinou už nejde o „černé krychle“ tj. úplný výpadek snímače, ale jasně definované technoidní tvary, vystínované, které se nějak pohybují. Bohužel tam se děje to, že NASA pokud identifikuje takové záznamy, tak je potichu přesouvá do archivu a tím je pro veřejnost zlikviduje. Je to celkem smutné.

  4. Nejste připraveni znát celou pravdu ….(nevědomým se rozhodně lépe vládne )

  Comments are closed.