Více
  14.3 C
  Czech
  Neděle, 25 září, 2022

  Věděla jsem, do čeho jdu. Jennifer Lopez o roli v romantické komedii Vem si mě

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jennifer Lopez si v novém filmu Vem si mě (Marry Me) zahrála roli, která jí není cizí. Americká zpěvačka a herečka v romantické komedii ztvárnila popovou superstar, jejíž milostný život sledují miliony lidí. Ve čtvrtek o tom napsala agentura Reuters.

  Lopez v americkém filmu hraje Kat Valdez, která spolu s partnerem Bastianem tvoří duo hudebních hvězd. Pár plánuje svatbu a obřad má proběhnout ve velkém stylu před zraky tisíců diváků v koncertní hale a dalších milionů online a u televizních obrazovek. Krátce předtím se však Kat dozví, že jí Bastian byl nevěrný. Místo něj si tak vezme cizího muže z davu, Charlieho, kterého ztvárnil Owen Wilson.

  „Tohle nebyla role, kde bych musela zkoumat, jaké to je být slavnou umělkyní v hudebním průmyslu… Už vím, o čem to všechno je,“ prohlásila Lopez během tiskové konference.

  „Nejtěžší na tom bylo… ukázat, jaké to doopravdy je v mé ložnici, když se něco pokazí a vy máte zlomené srdce před celým světem a média se na vás vrhnou,“ vysvětlovala JLo dle Reuters.

  Američanka se k romantickým komediím vrací s chutí

  Ve snímku se Lopez známá z filmů jako Krásná pokojská, Svatby podle Mary nebo Záložní plán k populárnímu žánru znovu vrací.

  „Jako filmový divák miluji romantické komedie. To jsou některé z mých nejoblíbenějších filmů všech dob, ať už jsou to (filmy) Když Harry potkal Sally, Předehra k polibku nebo jakýkoli z těchto typů filmů,“ prozradila zpěvačka.

  „Na všech těch filmech jsem svým způsobem vyrostla a vážně je mám moc ráda. A tak je to pro mě takový návrat ke kořenům, protože jsem žádný nenatočila už několik let,“ podotkla Lopez.

  Filmový debut si v roli Bastiana odbyl kolumbijský zpěvák Maluma. „Oba milujeme hudbu. Oba milujeme turné, (vystupování) a všechno. Takže jsem cítil poměrně silné propojení,“ řekl o své postavě, i když odsoudil Bastianovu nevěru. „Užil jsem si… ten zážitek být ve filmu. Dokonce i hudební tvorba byla krásná,“ poznamenal.

  Snímek Vem si mě vstoupil do kin 10. února, právě včas před svátkem svatého Valentýna.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS