4.5 C
Czech
Pátek 31. října 2025
Protext ČTKV Letňanech startuje 27. ročník Výstavy stanů, návštěvníkům nabídne nejvíce turistického vybavení...

V Letňanech startuje 27. ročník Výstavy stanů, návštěvníkům nabídne nejvíce turistického vybavení pod jednou střechou ve střední Evropě

Praha 31. května 2024 (PROTEXT) – Na pražském výstavišti v Letňanech dnes začíná největší výstava stanů a kempingového vybavení ve střední Evropě. Oproti loňsku nabídne širší nabídku zboží, včetně oblečení a bot. Vstup i parkování je zdarma a potrvá do 25. srpna.

Letošní 27. ročník výstavy stanů od společnosti 4camping se opět návštěvníkům představí na Výstavišti v Praze Letňanech. Od května do srpna si zájemci prohlédnou 185 postavených stanů, 350 modelů spacáků a karimatek, 500 druhů batohů na turistiku a přes 300 modelů kempingového nábytku. Hlavním cílem výstavy je podpořit všechny, kteří si nové vybavení chtějí prvně osahat a vyzkoušet na vlastní kůži.

Zájemci si na místě najdou a vyzkouší nejvhodnější kempingové vybavení. Výstavou je provede proškolený personál a outdooroví nadšenci, kteří jim pomohou porovnat a vybrat výbavu na hory, túry, vodu, nebo procházky po městě či po lese. Kromě tradičního sortimentu jako jsou stany, spacáky a batohy, které by účastníci na Výstavě stanů mohli očekávat, přichází pořadatelé letos nově i s výběrem oblečení a širokou nabídkou obuvi nejen do přírody. To vše budou po celé léto doprovázet akce a soutěže s hodnotnými cenami

„Výstava stanů je vlastně velmi obecný název, na výstavišti zájemci najdou mnohem víc. Třeba testovací prostor pro karimatky a nespočet možností, jak si výbavu a oblečení na vlastní kůži vyzkoušet a osobně se jím probírat. Máme proškolený personál připravený pomoci, takže si návštěvníci mohou sedat, nastavovat i oblékat se od rána až do večera. Nad rámec prodeje a poradenství i letos spouštíme oblíbenou soutěž o ceny v hodnotě 650 tisíc, ve které zákazníci mohou vyhrávat každý týden,“ komentuje začínající výstavu manažer obsahu 4camping Vít Hruška.

Výstava potrvá ode dneška až do 25. srpna, každý den včetně víkendů a státních svátků od 10 do 20 hodin. Vstup i parkování je zdarma. Kromě nákupu na místě bude výstava sloužit i jako výdejní místo e-shopu 4camping.cz.

 

Zdroj: ShrtCut Studio

ČTK Connect ke zprávě vydává přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

 

Reklama

Doporučujeme

Nečas podepsal v Coloradu na osm let, bude nejlépe placeným Čechem v NHL

Martin Nečas ukončil spekulace. Podepsal osmiletou smlouvu s Colorado Avalanche v hodnotě 92 milionů dolarů. Vydělá si v průměru 11,5 milionu dolarů za sezónu a od sezóny 2026/2027 předstihne Davida Pastrňáka jako nejlépe placeného českého hráče v NHL.

Klimatická krize zabíjí: Každou minutu kvůli ní umírá jeden člověk

Rostoucí teploty si vybírají děsivou daň. Podle nové mezinárodní zprávy zemře v důsledku extrémního horka každou minutu jeden člověk. Klimatická krize tak není hrozbou budoucnosti. Děje se právě teď, každý den, každou minutu, přičemž svět podle vědců selhává v reakci na tuto hrozbu.

Úřad OSN vyzval USA k ukončení útoků na lodě v Karibiku, jež mají za pašerácké

Vysoký komisař OSN pro lidská práva Volker Türk vyzval Spojené státy, aby ukončily letecké útoky na lodě v Karibiku a Tichomoří, které Washington označuje za plavidla pašující drogy. Informovala o tom dnes agentura AP. Türk podle ní označil tyto útoky, při nichž americká armáda zabila už šest desítek lidí, za nepřijatelné a vyzval k jejich rychlému a nezávislému vyšetření.

Není to otázka umělé inteligence, ale firemní kultury, vyjádřil se k propuštění šéf Amazonu

Americká společnost Amazon propouští ve velkém. Tento týden zruší celkem 14 tisíc pracovních míst, což vzbuzuje obavy z dopadů umělé inteligence (AI) na pracovní trh. Generální ředitel největšího internetového obchodu Andy Jassy však ubezpečil, že za nynějším propouštěním nestojí automatizace, ale firemní kultura.

Rusko proti Ukrajině útočí střelami, kvůli nimž USA opustily smlouvu o raketách

Rusko v posledních měsících k útokům proti Ukrajině používá střelu Novator 9M729, jejíž tajný vývoj přiměl amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby Spojené státy v roce 2019 oficiálně opustily americko-sovětskou dohodu o likvidaci raket středního a krátkého doletu (INF), která výrazně omezovala jaderné arzenály obou zemí. Řekl to ukrajinský ministr zahraničí Andrij Sybiha, píše agentura Reuters. Podotýká, že jde o první potvrzení toho, že Rusko nasadilo tuto střelu v boji.

V Tanzanii během protestů proti výsledkům voleb mělo přijít o život až 700 lidí

Úřad Vysokého komisaře OSN pro lidská práva dnes oznámil, že bezpečnostní síly Tanzanie zabily nejméně deset lidí při protestech, které začaly po středečních volbách. Mluvčí Úřadu se odvolával na zprávu z důvěryhodného zdroje. Místní opozice uvedla, že o život přišlo až 700 lidí, informuje agentura AFP.

Lotyšsko odstoupí od Istanbulské úmluvy, rozhodli poslanci. Jako první země v EU

Lotyšsko se může stát první zemí Evropské unie, která odstoupí od Istanbulské úmluvy. Po více než třinácti hodinách bouřlivé debaty o tom ve čtvrtek rozhodl lotyšský parlament. Úmluva Rady Evropy má chránit ženy před domácím násilím a zneužíváním.

Izrael potvrdil totožnost dvou zabitých rukojmích navrácených Hamásem

Izraelská armáda ve čtvrtek potvrdila totožnost dvou rukojmích, jejichž těla navrátila palestinská teroristická organizace Hamás. Stále zbývá Izraeli předat jedenáct těl. V noci na čtvrtek se v Pásmu Gazy, nehledě na příměří, ozývaly exploze. Při nočních úderech ve městě Chán Júnis bylo zraněno nejméně 40 lidí.

Studie ukazuje, že topení dřevem a doprava jsou hlavními zdroji znečištění v Evropě

Evropa sice snižuje množství prachových částic v ovzduší, ale jejich skutečná škodlivost roste. Nová studie ukazuje, že vzduch v městech a jejich okolí je až třikrát toxičtější než na venkově a v zimě, kdy se naplno topí dřevem, se situace ještě zhoršuje.

Záplavy v New Yorku už mají dvě oběti. Rekordně silné deště narušily i leteckou dopravu

Silné deště, které ve čtvrtek zasáhly New York, si vyžádaly životy dvou lidí, oznámil starosta metropole Eric Adams. Podle jeho slov bouře zároveň způsobila rozsáhlé narušení letecké dopravy, přičemž úřady varovaly před záplavami v několika čtvrtích.

Král Karel III. se rozhodl zbavit svého bratra Andrewa zbývajících poct i sídla

Britský král Karel III. se rozhodl zbavit svého bratra Andrewa zbývajících titulů a poct a vystěhovat ho z jeho královského sídla. Oznámil to dnes Buckinghamský palác. Důvodem kroku jsou Andrewovy někdejší vazby na odsouzeného amerického sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina, který v roce 2019 spáchal sebevraždu. Pětašedesátiletý Andrew tak mimo jiné přijde o titul prince.

Si Ťin-pching odchází z jednání s Trumpem jako vítěz

Schůzka Donalda Trumpa a Si Ťin-pchinga v Jižní Koreji přinesla příměří v obchodní válce, ale skutečné vítězství si podle všeho odnáší Peking. Čína dosáhla ústupků ze strany USA, zatímco sama nabídla jen to, co dříve zavedla jako odvetu.

Nálet ruských dronů na Sumy si vyžádal nejméně dva raněné

Nejméně dva raněné si během noci vyžádal nálet ruských dronů na město Sumy na severovýchodě Ukrajiny, uvedl šéf oblastní správy Oleh Hryhorov a také úřadující starosta města Artem Kobzar s tím, že počet zraněných se ještě upřesňuje. Na sociálních sítích se mezitím podle serveru BBC News objevily informace o čtyřech zraněných. Náletům ukrajinských dronů během noci čelila ruská města.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama