Reklama

V Indii se narodilo dítě se třemi hlavami. Mnozí ho považují za zázrak

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

V indickém státě Uttarpradéš se narodilo dítě se třemi hlavami. Mnozí z celé země to považují za zázrak, a poutníci tak stojí dlouhé fronty, aby si mohli novorozence prohlédnout a uctít ho jako božskou reinkarnaci. O případu informoval web Navbharat Times.

Po narození dítěte je v Indii tradicí navštívit jej i jeho matku. Jde o znak úcty vůči novému občanovi společnosti. Totéž očekávala i žena z vesnice Gulariapur státu Uttarpradéš, která před pár dny přivedla na svět potomka. Nečekala však, že se jí narodí dítě se třemi hlavami a do jejího domu budou doslova proudit lidé z celé země.

Jak uvádí tamější web Navbharat Times, novorozeně má na zadní straně hlavy další dvě zřetelně viditelné hlavy, na kterých jsou dokonce vlasy. To znázorňují i ​​videozáznamy z reportáží místních televizních stanic.

Těhotenství přitom probíhalo bez komplikací a žena porodila v devátém měsíci. A právě těsně po porodu přišel do jejího pokoje téměř veškerý personál kliniky.

Ačkoli se narodilo dítě s malformací, další zdravotní problémy by mít nemělo. Jemu i jeho matce se po porodu daří dobře a dvojice se už vrátila z kliniky domů. Informace o pohlaví dítěte či jeho jméně prozatím nejsou dostupné.

Právě anomálie je však důvodem, že čerstvou matku i jejího novorozeného potomka navštěvují davy poutníků, kteří chtějí dítě se třemi hlavami vidět na vlastní oči a uctít ho.

Pro mnohé návštěvníky není vícehlavé dítě ničím jiným než reinkarnací Boha, a tedy atraktivním poutním místem.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Panther_Tank
Německá prokuratura a obhajoba se dohodly na udělení podmíněného trestu maximálně do jednoho roku a pěti měsíců pro nepovolené držení zbraní, munice a výbušnin 84-letému muži, který v suterénu svého domu skladoval tank z dob druhé světové války, protiletadlové dělo, torpédo a další zbraně .
Lamborghini Huracán EVO
Další krok kupředu. Tak by se dalo mluvit o výměně, která se stala na letišti v italské Boloni. Tam jako vozidlo, které navádí letadla po dráze, používali Lamborghini Huracán. Jenže tomu teď odzvonilo a místo něj je tu jiná super kára. Lamborghini Huracán EVO. Čtyřkolka má ještě o 60 koní více než původní verze a pracovníci letiště se mají na co těšit.

1 komentář

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama