Více
  15.5 C
  Czech
  Středa, 10 srpna, 2022

  Unikly další informace o nadcházející řadě chytrých telefonů Samsung Galaxy S22

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Do uvedení řady Galaxy S22 na trh zbývají ještě měsíce, ale již unikla řada informací o jejich funkcích a specifikacích. Dnes dokonce unikly rendery modelu Galaxy S22 Ultra, které známý „leaker“ @OnLeaks přidal na Twitter.

  Co o řadě S22 již víme

  Podle uniklých informací budou modely Galaxy S22 a Galaxy S22+ vybaveny trojitým fotoaparátem s rozlišením 50 Mpx, zatímco model Ultra by mohl mít čtveřici fotoaparátů s rozlišením 108 Mpx.

  Všechny smartphony mají být údajně vybaveny čipsetem Exynos 2200 nebo čipsetem Snapdragon 898, podle toho na jakém trhu se budou prodávat. Dále nebude chybět operační systém Android 12 s uživatelským rozhraním One UI 4, stereofonní reproduktory, krytí IP68 a čtečka otisků prstů v displeji.

  Galaxy S22 bude mít 3 700mAh baterii a 25W rychlé nabíjení. Galaxy S22+ bude mít baterii s kapacitou 4 500 mAh, zatímco Galaxy S22 Ultra bude poháněn baterií s kapacitou 5 000 mAh. Oba smartphony by mohly být vybaveny 45W rychlonabíjením.

  Galaxy Note je zpátky?

  Tyto rendery potvrzují nedávné zvěsti o hranatém designu a jasně ukazují, že se Samsung inspiroval již ukončenou řadou Galaxy Note. Přední stranu příští vlajkové lodi Galaxy zdobí 6,8palcový displej, který má na obou stranách zakřivené okraje a extrémně tenké rámečky.

  Pravděpodobně nejzajímavější částí tohoto úniku renderů je to, co se nachází na spodní straně telefonu – vyhrazený slot pro pero S Pen, který byl až dosud exkluzivní pro Galaxy Note.

  Tato funkce bude nepochybně vítaným doplňkem a věrní zákazníci společnosti Samsung díky ní získají skutečného nástupce Galaxy Note 20 Ultra, který byl původně uveden na trh v srpnu 2020.

  Již smartphony Galaxy S21 Ultra a Galaxy Z Fold 3 podporovaly pero S Pen. Chyběl jim ale vyhrazený slot, který bude podle všeho S22U mít.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS