Reklama

Top CS:GO hráč světa „s1mple“ dostal vlastní dokument, oslavuje 5 let u NAVI

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Ukrajinská ikona světa CS:GO si vysloužila velkou poctu. K oslavě pěti let ve službách slavné organizace Natus Vincere se dočkal vlastního dokumentu, který mapuje jeho cestu.

Oleksandr ‚s1mple‘ Kostyliev byl vždy výjimečný. Až pod křídly Natus Vincere ale mohl naplno rozvinout svůj nesporný talent, jemuž na světové scéně nemůže konkurovat v podstatě nikdo.

Brzy 24letý hráč se k NAVI přidal 4. srpna 2016, před měsícem tedy oslavil pětileté výročí.

No a jeho zaměstnavatel se mu rozhodl dát ten nejhezčí dárek, vlastní, skoro dvouhodinový dokument mapující jeho cestu k mnoha prestižním titulům.

Pozvání do dokumentu přijali s1mplovi dnešní i bývalí spoluhráči a soupeři, komentátoři, kamarádi a samozřejmě i samotná rodina. Každý má s legendou světové scény jiný příběh a dokument velikost s1mpla vykresluje naprosto parádně.

Pohodlně se tak usaďte a užijte si cestu hráče, který má na kontě 15 ocenění MVP.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Astralis

Je rozhodnuto, PGL Major bude ve Švédsku. Tamní vláda dá zelenou...

Už jen měsíc a kus dělí fanoušky CSGO od největší akce roku. Dlouho se mluvilo o tom, kde vlastně PGL Major bude. Původně se mělo hrát ve Švédsku, pořadatelé ale dlouho nemohli s vládou najít společnou řeč. Jak to ale vypadá, konec dobrý, všechno dobré. V pořadí 16. major míří do Skandinávie.
"TENZ"

Zájem o Valorant stoupá. Bitvu mezi G2 a Sentinels sledovalo v...

Mnozí by si klidně mohli říct, že počítačové hry zajímají jen ty, kteří je hrají. Počty sledujících ale stoupají na streamovacích platformách raketovým tempem. Těch, kteří se živě dívali na zápas VCT v Berlíně, bylo přes 800 tisíc. Jde o slušný výkon, ještě navíc, když jde o Valorant, který se světu představil teprve v loňském roce.
Hráč nabídl 32 „mega“ za nůž do CSGO

Dějiny se třásly. Hráč nabídl 32 „mega“ za nůž do CSGO,...

Počítačové hry a speciální předměty, které si do své oblíbené pecky může jakýkoliv hráč koupit? To je téma samo pro sebe. Čas od času se ale stane, že jsou lidé ochotní za rarity zaplatit neskutečné peníze. Od přepisu historie v CSGO dělilo svět jedno jediné „ano“, to ale nakonec bohužel nepřišlo.
FIFA 22

Vydání FIFY 22 se blíží. Lepší rating má Mbappé či Son,...

Už je to za rohem. Oficiální vydání nové edice fotbalového simulátoru s názvem FIFA už se kvapem blíží. Fanoušci si v kalendáři zaškrtávají datum 1. října. V tento den má FIFA 22 spatřit světlo světa. Několik novinek už ale tvůrci z EA vypustili do světa předem. Jako třeba nové ratingy hráčů.
RNG

Worlds skutečně míří na Island. Už známe i týmy, hrát se...

Světovým šampionát v oblíbené hře League of Legends se kvapem blíží. Před několika týdny proběhla médii zpráva o tom, že se turnaj přesune z Číny do Evropy. Diváci už se těšili na parádní podívanou v dojezdové vzdálenosti, to ale nakonec určitě neklapne. Worlds se bude konat stejně jako MSI na Islandu.
"Faker"

Vyhraj zlato a vyhneš se vojně, slyšel „Faker“. Na Asijských hrách...

O povinné vojenské službě v Jižní Koreji by mohla vyprávět řada sportovců a známých osobností. Zpěváci, golfisté, fotbalisté či olympionici. Ti všichni musejí bezpodmínečně narukovat. Omluvu dostávají jen někteří za mimořádné výkony a služby státu. A v to teď doufá i „Faker“.
Reklama

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama