Více
  18.6 C
  Czech
  Pondělí, 23 května, 2022

  Thwifo oznamuje pauzu od profesionálního hraní Valorantu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  T1 vypadli ze sezóny VCT 2022 po prohrách s týmy Soniqs a VIRTUOSO ve druhé a poslední otevřené kvalifikaci VCT NA Stage 2 Challengers.

  Tento neradostný výsledek završuje krátké působení týmu T1 Valorant ve VCT 2022, kde se tým nedokázal prosadit ani proti méně zavedeným týmům druhé úrovně, které se utkaly v otevřené kvalifikaci.

  Toto zklamání jeho hráči citelně pocítili. Zander „thwifo“ Kim, který za tým hraje Sovu, oznámil, že si dává krátkou pauzu od hry.

  Thwifo naposledy hrál za Andbox, ale nepřipojil se k němu natrvalo. Jeho smlouva s touto organizací byla půjčka s možností odkoupení po skončení doby trvání půjčky. Andbox půjčku neprodloužil, ani Thwifa ze smlouvy nevykoupil, proto byl vyřazen. Ještě dříve hrál za XSET. Když se v červenci loňského roku připojil k organizaci, byl kapitánem původní soupisky. XSET provedla několik významných přesunů na soupisce, když se v červnu k týmu připojili Zachary „zekken“ Patrone a herní lídr Rory „dephh“ Jackson.

  Devatenáctiletý hráč také uvedl, že si není jistý, jaká je jeho budoucnost v T1, což zřejmě naznačuje, že organizace možná zkoumá další změny v sestavě.

  T1 se v březnu rozloučila s Johannem „seven“ Hernandezem a jako náhradu přivedla sedmnáctiletého nováčka. Jeho podpis však organizace zatím oficiálně neoznámila.

  Kde nastala chyba?

  Thwifo v příspěvku na Twitlongeru uvedl, že trpěl depresemi, což následně vyústilo ve špatnou hru.

  „Posledních několik měsíců bylo nejstresovějším a nejzmatenějším obdobím mého života. Nikdy v životě jsem nevydal tolik dřiny, abych nedosáhl vůbec ničeho, a ničilo mě to zevnitř,“ svěřil se upřímně.

  Přestal také dělat věci, které ho bavily mimo hru, a začal o sobě jako o hráči pochybovat.

  Aby se vrátil na správnou cestu, thwifo uvedl, že si dá pauzu, aby mohl tentokrát dělat věci správně.

  Tým nezískal žádné body do okruhu VCT, což znamená, že se nemůže zúčastnit kvalifikace Last Chance Qualifier na konci roku a pokusit se kvalifikovat do šampionátu. Další šanci ve VCT bude mít T1 v roce 2023, kdy Riot Games plánuje zavést nový model partnerství a mezinárodní ligy.

  Je to dlouhá doba na vysedávání na vedlejší koleji a mnozí začali zpochybňovat formát sezóny 2022 VCT NA.

  Pokud se organizace T1 rozhodne pro další změny, její nová soupiska se dostane pouze do menších otevřených turnajů v regionu.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno