menu

15.8 C
Czech
Čtvrtek 18. července 2024

VIDEO: Tereza Hlůšková rezonuje zahraničními médii: Bití, drogy, horor ve vězení! Pašeračka popsala detaily

VIDEO: Tereza Hlůšková rezonuje zahraničními médii: Bití, drogy, horor ve vězení! Pašeračka popsala detaily

Nejznámější česká pašeračka drog, Tereza Hlůšková, kterou minulý rok po dlouhých peripetiích propustili z pákistánského vězení, postupně vyjevuje světu, jak to vše doopravdy bylo. Její otřesné výpovědi se dostaly i do britského deníku Daily Mail.

V roce 2019 byla rodačka z Uherského Hradiště, Tereza Hlůšková, odsouzena k osmi letům a osmi měsícům vězení poté, co v jejím kufru celníci našli téměř 9 kg heroinu v hodnotě 24 milionů korun. Ten měla pašovat z Pákistánu do Irska. Po opakovaných průtazích jí byla polovina trestu odpuštěna a mohla se vrátit do Čech.

Nyní se živí jako servírka a chodí s fotbalistou Mariánem Kovářem. Až s odstupem času dostala odvahu prozradit více ze své nelichotivé minulosti. Informace se objevují i v zahraničních médiích. V Daily Mail popisuje „hrůzy, kterými si prošla“, jak byla „vylákána“ do Pákistánu, a jak pracovala jako soukromý eskort. Jak ji věznili ‚jako zvíře‘, bili ji a musela se potýkat s úmornými léty a zimou.

Čtěte také: Začínající modelka po nákaze koronavirem PŘIŠLA o obě nohy, život ale NEVZDÁVÁ !!!

Článek pokračuje >>

DOPORUČUJEME

Védský zvěrokruh: Objevte svůj osud podle starodávné moudrosti

Védská astrologie, známá jako Jyothisha, nabízí jedinečný pohled na náš osud skrze dvanáct znamení zvěrokruhu. Od ohnivého Berana až po intuitivní Ryby, každé znamení...

15 Úžasných přírodních jevů, které musíte vidět!

Příroda nás nikdy nepřestane udivovat svou schopností vytvářet neuvěřitelné a neobvyklé jevy. Od zábavných tvarů hub až po nečekané útvary v ledu, tyto výjimečné...

DOPORUČUJEME