Více
  11.6 C
  Czech
  Pátek, 27 května, 2022

  Stewie2k pojí síly s Evil Geniuses. Nabitá soupiska „céeskařů“ se stává ještě nabitější

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jeden z nejúspěšnějších hráčů Counter Striku: Global Offensive posílí organizaci Evil Geniuses. Úspěšný Stewie2k, který během své kariéry zvedal nad hlavu titul na Inter Grand Slamu i majoru, je podle svých slov z kroku přímo nadšený.

  Stewie2k je jedním z nejúspěšnějších hráčů CS:GO v Severní Americe a byl členem týmu Cloud9, který vyhrál ELEAGUE Major: Boston 2018 proti Faze Clan, čímž Severní Americe přinesl svůj první major titul. Byl také členem týmu Team Liquid, který v roce 2019 vyhrál Intel Grand Slam, jenž je udělován týmu, který vyhraje čtyři turnaje S-Tier pořádané ESL nebo DreamHack Masters během okna deseti po sobě jdoucích akcí. Je jediným severoamerickým hráčem, který má na kontě jak Intel Grand Slam, tak major.

  V oznámení Stewie uvedl, že se k týmu připojí na jeho evropském soustředění, aby tým zahájil „svůj nový projekt“.

  Podle tweetu generální ředitelky Evil Geniuses, Nicole LaPointe Jamesonové, se na kompletní soupisce týmu Evil Geniuses CS:GO údajně objeví další dva členové z týmu Cloud9, který v roce 2018 vyhrál major. Podle zprávy 1pv.fr se Timothy „autimatic“ Ta po svém působení v týmu T1 VALORANT vrátí zpět do CS:GO. To jde ruku v ruce s komentářem LaPointe Jameson: „Vím, že všichni chcete, aby přišly přesuny v soupisce autimaticky.“ Další z jejích komentářů na zmíněném tweetu: „Novinky přicházejí, není třeba spěchat.“ Organizace Evil Geniuses je také spojována se dvěma bývalými Stewieho spoluhráči z Cloud9 Timothym „autimatic“ Ta a Williamem „RUSH“ Wierzbou. Poslední dvě místa doplní Vincent „Brehze“ Cayonte a Tsvetelin „CeRq“ Dimitrov, kteří již v týmu byli.

  V oznamovacím videu vstupní fragger mluví o tom, jak je nadšený, že se může připojit k nové soupisce. Se zbytkem týmu už je na jejich evropském bootcampu. „Nemůžeme se dočkat, až ukážeme, co umíme, a odhalíme náš skutečný potenciál,“ řekl Stewie2k ve videu.

  Stewie2K a jeho noví spoluhráči z EG budou oficiálně debutovat v jarní skupinové fázi BLAST Premier, která začíná 30. ledna. Ve skupině EG působí jak Stewieho bývalý tým Liquid, tak bývalý spoluhráč Twistzz a FaZe Clan. První zkouškou pro Evil Geniuses je však velký nový dánsko-francouzský supertým Team Vitality.

  Teď už zbývá jen čekat na odhalení zbytku soupisky. Bude nová soupiska Evil Geniuses novou nadějí Severní Ameriky? Fanouškům nezbývá než čekat a uvidíme.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS