Více
  19.9 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Sojourn a Zenyatta ovládají metu v Overwatch League

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Midseason Madness, druhá fáze sezóny 2022 Overwatch League, již ukázala výrazné změny oproti metě Kickoff Clash. Zatímco v první fázi byly nejoblíbenějšími volbami Soldier: 76 a Ana, ve druhé fázi vedou meta Sojourn a Zenyatta. Tento posun v metě je způsoben především nerfy biotických granátů Any a buffy Sojourna a Zenyatty a také obecnějším pochopením hry Overwatch 2 v celé lize.

  Start pro Sojourn v Midseason Madness

  I když jsme v Kickoff Clash viděli několik krátkých momentů Sojourn, hráči se shodují, že je nyní mnohem lepší. Poslední patch staví Sojourn do lepší pozice než nerfovaného Solidera: 76. V Kickoff Clash byl Soldier: 76 oblíbený díky své flexibilitě. Navíc Anina ultimátka perfektně spolupracuje s jeho ultimátkou, takže je oblíbenou volbou i v Kickoff Clash. Oba dva však nedávno obdrželi nerf, zatímco Sojourn a Zenyatta dostali buffy, což je v prvním týdnu Midseason Madness vyneslo na vrchol.

  Nabité střely Sojourn z railgunu jsou pro její výbavu klíčové a její původní build v Overwatch League nebyl dostatečně silný. S nedávnými změnami je však Sojourn zpět. Její nabité střely z railgunu jsou nyní snadněji trefitelné, a to jak na tělo, tak na hlavu. To staví do popředí hráče, kteří umí lépe dávat headshoty, na rozdíl od Soldiera: 76.

  Zenyattův návrat na výsluní

  Bohužel samotné změny Sojourn ke změně mety nestačily. Vrací se také Zenyatta, jehož nová schopnost kopu je potenciálně nejzábavnější změnou, která se zatím v Overwatch 2 udála. Jeho kop zblízka nyní dokáže odkopnout nepřátele stejně jako Luciovo pravé tlačítko myši. To samo o sobě nebylo velké vylepšení, ale byl to příjemný doplněk, který Zenyattovi poskytl obranu na blízko. Kde opravdu zazáří, je v součinnosti se Sojourn, podobně jako Ana fungovala se Soldierem: 76 během začátku sezóny. Zenyatta může cíl discord orbem oslabit a Sojourn se pak na něj může zaměřit. Pokud má nabitou střelu, může headshot zabít téměř každého netanka.

  Stejně jako Ana a Soldier: 76 v Kickoff Clash, ani Sojourn a Zenyatta se nyní neobjevují v každém zápase. Ale podle toho, kolik jsme jich viděli na západě, to vypadá, že fanoušci budou sledovat více Sojourn a Zenyatty, jak bude Midseason Madness pokračovat.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS