-3.1 C
Czech
Pátek 23. ledna 2026
Protext ČTKSpolečnost Procore zakládá nové centrum pro region EMEA v Dublinu za pokračujícího...

Společnost Procore zakládá nové centrum pro region EMEA v Dublinu za pokračujícího regionálního růstu napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou

Dublin 7. září 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – • Nové centrum společnosti Procore v regionu EMEA podpoří regionální pobočky společnosti a umožní propojit všechny pracovníky ve stavebnictví na globální platformě

• V rámci významné investice v Dublinu vytvoří toto centrum stovky pracovních míst.

• Společnost Procore jmenuje vedoucího střediska EMEA, který povede novou kancelář

Společnost Procore Technologies, Inc. (NYSE: PCOR), přední světový poskytovatel softwaru pro řízení stavebnictví, dnes oznámila otevření svého nového centra pro region EMEA v irském Dublinu. Tento krok je důkazem trvalého závazku společnosti Procore vůči tomuto regionu a její ambice podporovat svou rozšiřující se zákaznickou základnu v rámci poslání propojit všechny ve stavebnictví na globální platformě.

Centrum EMEA, které se nachází v dublinské budově South Point na Harmony Row, kde se ve střešním bytě ve 3. patře rozkládá se na ploše 15.000 metrů čtverečních. Středisko bylo vytvořeno tak, aby pomohlo nastartovat růst společnosti Procore a lépe podporovat zákazníky v regionu. Jeho cílem je v několika příštích letech vytvořit v Dublinu stovky pracovních míst, přičemž společnost bude přijímat zaměstnance například na pozice v oblasti prodeje, zákaznického úspěchu a zákaznické podpory.

Vedením této nové kanceláře jmenovala společnost Procore Ciarana Cushleyho, který se stane vedoucím centra pro region EMEA. Cushley přináší do společnosti více než 18letou praxi, za sebou má zkušenosti s budováním a vedením vysoce výkonných týmů v Evropě a Severní Americe pro společnosti, jako je DocuSign.

„V této vzrušující době, kdy se připojuji ke společnosti Procore, je mi ctí vést nové centrum, které značí naši ambici pokračovat v růstu v regionu EMEA. Toto centrum nejenže upevní naši přítomnost v regionu, ale zákazníkům umožní i nadále efektivně na jedné platformě propojovat jejich lidi, systémy a data – což jim umožní plně využívat výhod stavebních technologií,“ komentuje vedoucí centra pro region EMEA ve společnosti Procore Ciaran Cushley.

Brandon Oliveri-O’Connor, viceprezident společnosti Procore pro region EMEA, dodává: „Již 20 let se společnost Procore snaží propojit všechny ve stavebnictví na globální platformě. Zvyšující se přítomnost společnosti Procore v Evropě, na Blízkém východě a v Africe svědčí o našem dlouhodobém cíli být jednotnou platformou, která podporuje profesionály ve stavebnictví na celém světě.“

Společnost Procore bude ve svém novém centru v regionu EMEA přijímat zaměstnance na různé pozice.

Všechna aktuální volná místa naleznete na: https://www.procore.com/jobs/openings.

O společnosti Procore

Společnost Procore je předním světovým poskytovatelem softwaru pro řízení stavebnictví. Na platformě společnosti Procore probíhá více než 1 milion projektů a objem stavebních prací přesahuje jeden bilion USD. Naše platforma umožňuje všem zúčastněným stranám přístup k řešením, která jsme vytvořili speciálně pro stavebnictví – pro vlastníky, generální dodavatele i specializované dodavatele. Tržiště aplikací společnosti Procore nabízí celou řadu partnerských řešení, která se bez problémů integrují s naší platformou, což dává stavebním profesionálům volnost při výběru toho, co jim nejlépe vyhovuje. Společnost Procore sídlí v Carpinterii v Kalifornii a má pobočky ve Spojených státech, Kanadě a po celém světě.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220907005220/en/

Kontakty

Archetype UK pro společnost Procore

procore@archetype.co

Zdroj: Procore Technologies Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

Doporučujeme

Španělsko se nepřipojí k Radě míru Donalda Trumpa, uvedl premiér Sánchez

Španělsko se nepřipojí k Radě míru amerického prezidenta Donalda Trumpa, informovala agentura Reuters. Podle španělského premiéra Pedra Sáncheze iniciativa není v souladu se závazkem Španělska k mezinárodnímu právu, OSN a multilateralismu. Rada míru má být podle Trumpových představ mezinárodní organizací, která pomůže zprostředkovat a monitorovat příměří, organizovat bezpečnostní opatření a koordinovat obnovu v místech zpustošených válkou.

Cena zlata trhá rekordy, překonala hranici 4900 dolarů za unci

Cena zlata ve čtvrtek poprvé překonala hranici 4900 dolarů za unci (101 200 korun), napsal server Mint. K zájmu investorů o zlato přispívá geopolitické napětí, oslabení amerického dolaru a letošní očekávané snížení úrokových sazeb Federálním rezervním systémem (Fed). Americká ekonomika zůstává na trajektorii silného růstu.

Na jednání s Ruskem a USA v Abú Zabí se bude mluvit o území, řekl Zelenskyj

Na jednání se zástupci Spojených států a Ruska v Abú Zabí se bude mluvit o územních otázkách. Dnes to podle agentur řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Hotová je podle něj také dohoda se Spojenými státy o bezpečnostních zárukách pro Ukrajinu.

Vojáci NATO v Afghánistánu se vyhýbali boji, blouznil Trump

Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek v rozhovoru s televizí Fox News prohlásil, že jednotky Severoatlantické aliance (NATO) v Afghánistánu se držely za frontovou linií, a nezúčastnily se tedy bojů. Opět zpochybnil efektivitu aliance a to, zda by přišla Spojeným státům v případě nouze na pomoc. Vyvolal tím ostré reakce.

Ukrajinské drony zasáhly sklad paliv v hloubi Ruska

Ukrajinské drony během noci zasáhly sklad pohonných hmot ve městě Penza, ležícím asi 700 kilometrů východně od Moskvy. Ve skladu vypukl požár, ale nálet se podle předběžných údajů obešel bez mrtvých a raněných, informoval gubernátor Penzenské oblasti Oleg Melničenko. Ukrajinský Kryvyj Rih ve čtvrtek zažil nejdelší útok od začátku ruské invaze na Ukrajinu, trval skoro celý den.

Trump stáhl pozvánku Kanady do své Rady míru

Americký prezident Donald Trump zrušil Kanadě pozvánku do svého nového projektu „Board of Peace“, který má podle něj pomáhat řešit globální konflikty. Otočil přitom během pár dní. Ještě minulý týden kanadská strana tvrdila, že pozvání přišlo a premiér Mark Carney ho plánuje přijmout.

Íránské revoluční gardy varují USA a Izrael, že jsou připraveny jednat

Šéf íránských revolučních gard Mohammad Pakpúr dnes varoval Washington, že jeho bezpečnostní složky mají po několika týdnech protestů a represí v Íránu "prst na spoušti" a jsou připraveny vykonat rozkazy íránského nejvyššího duchovního vůdce Alího Chameneího. Podle agentury AFP tím jen Írán přilévá olej do ohně v době, kdy americký prezident Donald Trump na Světovém ekonomickém fóru v Davosu uvedl, že Teherán je otevřený vyjednávání s Washingtonem.

Územní otázky zůstávají nevyřešeny, řekl Zelenskyj před ohlášeným jednáním v SAE

Nadcházejících trojstranných jednání ve Spojených arabských emirátech (SAE) se zúčastní diplomatičtí a vojenští představitelé, přičemž ukrajinskou delegaci povede hlavní vyjednavač Rustem Umerov. Novinářům to ve švýcarském Davosu řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, který jen o něco dříve konání schůzky mezi zástupci USA, Ukrajiny a Ruska oznámil. Zelenskyj se dnes v Davosu asi na hodinu setkal s americkým prezidentem Donaldem Trumpem.

OSN varuje před dlouhodobým nedostatkem vody ve světě

Voda byla dlouho považována za samozřejmý zdroj. Nová zpráva OSN ale varuje, že tento předpoklad přestává platit. Svět se podle odborníků dostal do fáze, kdy už nejde jen o krizi, ale o trvalý problém s hlubokými dopady.

Trumpovi vyslanci Witkoff a Kushner v Kremlu jednají s Putinem

Ruský prezident Vladimir Putin v Kremlu jedná se zvláštním vyslancem amerického prezidenta Donalda Trumpa Stevem Witkoffem a Trumpovým zetěm Jaredem Kushnerem, informuje agentura TASS. Schůzka se týká možností ukončení války na Ukrajině, již Rusko na rozkaz šéfa Kremlu rozpoutalo v únoru 2022.

Musk brzy očekává schválení samořídicího systému Tesly v EU a Číně

Šéf americké automobilky Tesla Elon Musk očekává, že jeho výrobce elektromobilů v Evropské unii příští měsíc získá schválení svého samořídicího systému Full Self-Driving (FSD). Podle agentury Reuters to řekl dnes na Světovém ekonomickém fóru (WEF) ve švýcarském Davosu. Musk zároveň doufá, že v podobném termínu úřady schválí využití této technologie také v Číně.

Zelenskyj v Davosu ostře kritizoval Evropu

Volodymyr Zelenskyj v Davosu varoval, že Evropa působí bezradně a opakuje stejné chyby. Přirovnal to k filmu Na Hromnice o den více a vyčetl evropským lídrům pomalou a roztříštěnou reakci na bezpečnostní hrozby. Znovu otevřel i otázku tvrdších kroků proti Rusku a jasnější podpory Ukrajiny.

Inflace v USA zůstává vyšší a Fed váhá se snižováním sazeb

Americká inflace se v závěru roku držela výš, než by si centrální banka přála. Ceny v listopadu meziročně zrychlily a spotřeba dál roste, takže prostor pro rychlé snižování úroků se zmenšuje. Do hry navíc vstupují cla, která znovu zdražují některé zboží.

Oteplování Arktidy stojí za extrémními mrazy v USA

Extrémní mrazy, sníh a led zasahují velkou část Spojených států. Meteorologové upozorňují, že nejde o náhodný výkyv počasí. Změny v Arktidě a úbytek mořského ledu podle nich hrají klíčovou roli.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama