Reklama
7.3 C
Czech
Sobota 28. března 2026
Protext ČTKSpolečnost Mary Kay Inc. jmenuje Sheryl Adkins-Greenovou ředitelkou pro zkušenosti zákazníků

Společnost Mary Kay Inc. jmenuje Sheryl Adkins-Greenovou ředitelkou pro zkušenosti zákazníků

Dallas 15. února 2023 (PROTEXT/BusinessWire) – Ikonická kosmetická a podnikatelská společnost Mary Kay Inc. v úterý oznámila jmenování Sheryl Adkins-Greenové do funkce Chief Experience Officer (ředitelka pro zkušenosti zákazníků). V nové funkci bude Adkins-Greenová podporovat úspěch podnikání milionů nezávislých kosmetických poradců prostřednictvím 360stupňové integrované zákaznické zkušenosti.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20230214005748/cs/

„Ve společnosti Mary Kay nezáleží na ničem více než na uspokojivých zkušenostech našich nezávislých kosmetických poradců a jejich zákazníků,“ řekl Nathan Moore, prezident pro globální prodej a marketing společnosti Mary Kay. „Sheryl má zkušenosti s marketingem zaměřeným na zákazníky a klade důraz na bezkonkurenční služby, a proto se přirozeně hodí na pozici ředitelky pro zkušenosti zákazníků. Je nadmíru zapálená, pokud jde o příležitosti společnosti Mary Kay, a my jsme nadšeni tím, jak její globální strategie bude i nadále měnit životy žen po celém světě.“

Adkins-Greenová, která je ve společnosti Mary Kay od roku 2009, dříve působila jako marketingová ředitelka. I nadále povede divizi Global Brand Experience a interní kreativní agenturu společnosti, které vytvářejí marketingové kampaně, prvky designu multimédií, obsah sociálních médií a integrovanou digitální komunikaci, jež umožňují nezávislým prodejcům poskytovat zákazníkům personalizované kosmetické zkušenosti a služby na míru. Kombinací výzkumu, analýzy dat a předpovědí trendů bude Adkins-Greenová a její tým předjímat potřeby a očekávání nezávislých kosmetických poradců a jejich zákazníků ve více než 35 zemích.

„Mary Kay Ashová vždy říkala: „Představte si každého člověka s neviditelnou cedulí na krku, na které je napsáno Učiňte mě důležitou (důležitým)“,“ uvedla Adkins-Greenová. „Bude to mou mantrou, až se ujmu této nové vzrušující role.“

Adkins-Greenová si do své funkce přináší významné zkušenosti v oblasti strategického plánování, rozvoje podnikání a firemních partnerství. Před nástupem do společnosti Mary Kay zastávala Sheryl vedoucí pozice ve společnostech Alberto-Culver, Cadbury-Schweppes, Citigroup a Kraft Foods. S vyznamenáním získala bakalářský titul v oboru maloobchodu na University of Wisconsin a je držitelkou vysokoškolského titulu v oboru obchodní administrativy z Harvard Business School. V úzkém souladu s posláním společnosti Mary Kay obohacovat životy žen a jejich rodin se aktivně angažuje ve společnosti prostřednictvím nadace Mary Kay Ash Foundation?, jejíž poslání je dvojí: hledání léků na rakovinu postihující ženy a odstranění násilí na ženách.

O Mary Kay

Mary Kay Ashová, jedna z prvních bořitelek skleněných stropů, založila v roce 1963 svou vysněnou kosmetickou společnost s jediným cílem: obohatit život žen. Tento sen se rozrostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých prodejců ve více než 35 zemích. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání se Mary Kay zavázala posilovat ženy na jejich cestě prostřednictvím vzdělávání, poradenství, propagace, vytváření sítí a inovací. Mary Kay se věnuje investicím do vědy stojící za zkrášlováním a výrobě špičkové péče o pleť, barevné kosmetiky, doplňků stravy a vůní. Mary Kay věří v obohacování dnešních životů pro udržitelný zítřek, spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci excelence v podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti žen a mužů, ochranu osob, které přežily domácí násilí, zkrášlování našich komunit a povzbuzování dětí k tomu, aby si šly za svými sny. Více informací naleznete na marykayglobal.com, najděte si nás na Facebooku, Instagramu a LinkedIn, nebo nás sledujte na marykayglobal.com, najděte si nás na Facebooku, Instagramu a LinkedIn nebo nás sledujte na Twitteru.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230214005748/cs/

Kontakty:

Mary Kay Inc. Global Communications

newsroom.marykay.com

+1.972.687.5332

media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

Doporučujeme

Rubio obvinil Zelenského ze lži, naznačil, že USA může pomoc Ukrajině přesměrovat na Írán

Americký ministr zahraničí Marco Rubio obvinil ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského ze lži ohledně požadavků Spojených států. Zároveň připustil, že by USA mohly přesměrovat část zbraní původně určených pro Ukrajinu na jiné priority, například na konflikt s Íránem.

Správu železnic čeká velká reorganizace

Správa železnic od dubna spustí rozsáhlé organizační změny, které zasáhnou asi třetinu zaměstnanců. Ve hře je zhruba pět tisíc lidí. Ve většině případů ale nemá jít o propouštění, spíš o přesuny pod jiné útvary a výraznější centralizaci řízení.

Trump si opět stěžoval na neochotu spojenců v NATO pomoci USA s Íránem

Americký prezident Donald Trump podle tiskových agentur prohlásil, že Spojené státy by v případě potřeby nemusely přijít Severoatlantické alianci na pomoc vzhledem k tomu, že NATO neposkytlo USA materiální podporu během nynější války proti Íránu. Trumpovo prohlášení opět vyvolalo otazníky ohledně postoje amerického prezidenta k ustanovením o vzájemné obraně, které jsou středobodem transatlantické aliance, poznamenala agentura Reuters.

Jemenští Húsíové poprvé od začátku války v Íránu vypálili raketu na Izrael

Jemenští povstalci Húsíové, kteří jsou spojenci Íránu, poprvé od začátku nynější války na Blízkém východě vypálili raketu na Izrael. O útoku z Jemenu dnes časně ráno informoval Izrael a o něco později se k němu Húsíové přihlásili. Uvedla to agentura Reuters, podle níž se tak zvyšuje pravděpodobnost, že konflikt přeroste do ještě širší regionální konfrontace.

Íránský útok na Abú Zábí si vyžádal pět zraněných, v Ománu jednoho

Nejméně pět lidí utrpělo zranění při požárech v průmyslové zóně v Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Příčinou požárů byly střely a drony vypálené z Íránu. S odvoláním na místní úřady to dnes uvedla agentura AFP. Jednoho zraněného podle agentury Reuters hlásí také vláda Ománu, v Kuvajtu pak drony útočily na mezinárodní letiště.

Íránský úder na americkou základnu poničil letouny a zranil vojáky

Íránský úder na americkou základnu Princ Sultán v Saúdské Arábii dnes poničil několik tankovacích letounů a zranil deset amerických vojáků. Píše to deník The Wall Street Journal s odkazem na nejmenované americké a saúdskoarabské zdroje.

Saúdská Arábie posílá rekordní objemy ropy přes Rudé moře

Saúdská Arábie zrychluje vývoz ropy přes přístav Janbú u Rudého moře a obchází tím Hormuzský průliv, který zůstává kvůli útokům a napětí v regionu prakticky mimo běžný provoz. Trh zatím první šok ustál, jenže zásoba volných barelů i dalších pojistek se rychle tenčí.

Izraelské údery zasáhly v Iránu jaderné zařízení a reaktor ve výstavbě

Údery Spojených států a Izraele zasáhly v Íránu některá jaderná zařízení včetně těžkovodního reaktoru v elektrárně Arák, napsaly dnes agentury s odvoláním na íránská média. K úderu na reaktor, který je podle předchozích informací Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) ve výstavbě, se přihlásil Izrael, píší média. Izraelským úderům zařízení čelilo i v loňské červnové válce. Podle médií nynější útoky nikoho nezranily ani nezpůsobily únik radiace.

Bank of America zaplatí obětem Jeffreyho Epsteina 72,5 milionu dolarů

Bank of America se dohodla na vyplacení 72,5 milionu dolarů obětem Jeffreyho Epsteina. Peníze mají uzavřít hromadnou žalobu, podle níž banka přehlížela varovné signály a svými službami pomáhala fungování Epsteinovy sítě sexuálního zneužívání. Dohodu ještě musí schválit soud v New Yorku.

Rusko a Ukrajina se v noci napadly drony, jsou mrtví a ranění

Nejméně jednu oběť a 11 raněných včetně dítěte si vyžádal rozsáhlý nálet ruských dronů na přístavní město Oděsu na jihu Ukrajiny, oznámil náčelník městské vojenské správy Serhij Lysak. V ruské Jaroslavské oblasti při náletu ukrajinských dronů zahynulo dítě, jeho rodiče utrpěli těžká zranění a zraněna byla i sousedka, informoval gubernátor Michail Jevrajev.

Konec války s Íránem je otázka týdnů, nikoliv měsíců, řekl Rubio

Konec války s Íránem je otázkou týdnů, nikoliv měsíců, prohlásil dnes americký ministr zahraničí Marco Rubio po schůzce se svými kolegy ze zemí skupiny G7 ve Francii. USA podle něj nemusejí zahájit pozemní invazi do Íránu, aby dosáhly svých cílů. Írán možná chystá zavést mýtný systém v Hormuzském průlivu, řekl šéf americké diplomacie s tím, že Washington by v takovém případě po ukončení bojů usiloval o mezinárodní spolupráci s cílem tomu zabránit.

Bobři po staletích znovu probouzejí anglickou krajinu

Bobři, kteří se před rokem vrátili do volné přírody v anglickém Dorsetu, začínají měnit místní krajinu. Podle National Trustu pomáhají oživit prostředí, vytvářejí nové podmínky pro další druhy a letos v létě by se u nich mohla objevit i mláďata.

Evropa chce konec íránské války, Rubio na schůzce G7 vysvětluje strategii USA

O potřebě rychlého ukončení íránské války se dnes pokoušejí přesvědčit amerického ministra zahraničí Marka Rubia jeho kolegové z evropských zemí skupiny G7. Britská ministryně Yvette Cooperová před začátkem jednání uvedla, že chce hovořit také o roli, kterou v pomoci Íránu hraje Rusko. Šéf německé diplomacie Johann Wadephul prohlásil, že íránská válka nesmí ovlivnit podporu Ukrajiny. Rubio přiletěl do Francie s obtížným cílem vysvětlit spojencům americkou strategii v Íránu, proti níž má většina zemí námitky, napsala agentura AP.

Podpis prezidenta Trumpa bude na dolarových bankovkách. Poprvé v historii USA

Americké dolarové bankovky by brzy mohly nést podpis prezidenta Donalda Trumpa. Oznámilo to ve čtvrtek ministerstvo financí USA s tím, že jde o součást oslav 250. výročí založení Spojených států. Zároveň se jedná o další krok, kterým chce prezident zanechat viditelnou stopu ve fungování federální vlády.

Putin si mne ruce. Ruská ropa překonává světové ceny

Moskva těží z jednoho z největších ropných šoků v historii. Ruská ropa se nyní prodává nad světovými cenami, protože odběratelé černého zlata hledají alternativy. Ceny ropy klesly poté, co americký prezident Donald Trump oznámil, že Írán povolil deseti tankerům proplout Hormuzským průlivem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama