-3.4 C
Czech
Sobota 24. ledna 2026
Protext ČTKSpolečnost Kyndryl otevřela novou moderní kancelář v Brně. Podporuje inovaci a zapojení...

Společnost Kyndryl otevřela novou moderní kancelář v Brně. Podporuje inovaci a zapojení komunity

Praha 12. června 2024 (PROTEXT) – Společnost Kyndryl (NYSE: KD), největší poskytovatel služeb IT infrastruktury na světě, dnes oznámil otevření své nové kanceláře Kyndryl Collaborative Czechia v brněnském kancelářském komplexu Vlněna. Areál kombinuje bohatou historickou architekturu staré textilní továrny s moderním designem. Kanceláře Kyndryl Collaborative Czechia pokrývají přibližně 5000 metrů čtverečních a jsou navrženy tak, aby využily místní technologické talenty k podpoře inovací a pomohly zákazníkům modernizovat jejich IT infrastrukturu.

„Dnešní prohlášení společnosti Kyndryl je důkazem jejího trvalého závazku k Brnu a rozvoji IT dovedností místních expertů, které jsou velmi žádané. Tento nový prostor je velkým krokem vpřed a těším se na další spolupráci s firmou Kyndryl v celém regionu,“ říká Jan Grolich, hejtman Jihomoravského kraje. Dnešní oznámení přichází nedlouho po vyhlášení výsledků nedávné iniciativy Kyndryl Foundation, která udělila granty českým neziskovým organizacím Czechitas a Sdružení VIA na podporu kybernetické bezpečnosti a odolnosti.

V nové lokalitě se experti z Kyndryl zaměřují na poskytování služeb prostřednictvím Kyndryl Bridge (to je digitální integrační platforma Kyndryl podporovaná umělou inteligencí – AI), aplikováním osvědčených metodologií, preskriptivních AI poznatků a rozsáhlých schopností pro správu a zlepšování neustále se měnícího technologického životního cyklu svých zákazníků. Kyndryl bude i nadále používat Kyndryl Bridge a nyní nový prostor také umožní společnou tvorbu s jejich zákazníky.

Schopnosti odborníků Kyndryl Collaborative Czechia zahrnují pomoc zákazníkům všech velikostí v různých odvětvích s navrhováním a nasazováním nových prostředí IT infrastruktury, která podporuje klíčové digitální příležitosti, jako je budoucí použití AI a strojové učení.Odborníci Kyndryl mluví více než 7 jazyky, včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny, češtiny, maďarštiny a polštiny a mají zkušenosti se stovkami technologií, jako je Cobol, JavaScript, Python, HTML, SQL. To umožňuje společnosti Kyndryl spravovat systémy, které jsou klíčové pro zajištění optimálního výkonu IT infrastruktury jak pro Kyndryl, tak zákazníky Kyndrylu po celém světě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Díky používání prvotřídních procesů, nástrojů a osvědčených postupů, jsou zákazníci Kyndryl Collaborative Czechia lídry na trhu. Pokrývají automobilový průmysl, bankovnictví i maloobchod.

„Vidíme, že rychle rostoucí poptávka po moderních IT dovednostech daleko převyšuje nabídku kvalifikovaných pracovníků, jsme proto nadšeni, že můžeme zahájit novou kapitolu pro naše zaměstnance v Kyndryl Collaborative Czechia v Brně,“ říká Maria Falkiewicz-Gancarzová, viceprezidentka společnosti Kyndryl.

„Investováním do špičkových dovedností a rozvíjením světových IT talentů, včetně našich zaměstnanců v Brně, se Kyndryl Collaborative zavazuje k neustálému vzdělávání a průběžné certifikaci našich odborníků. Tato neutuchající evoluce zajistí, že nejen splňujeme, ale překonáváme očekávání trhu, což umožňuje našim zákazníkům využívat jejich plný ekonomický potenciál a růst v digitální budoucnosti,“ doplňuje Maria Falkiewicz-Gancarzová.

Rozšířená kancelářská lokalita uvádí Kyndryl Collaborative Czechia do živého srdce brněnského technologického ekosystému, což výrazně zlepšuje dopravní dostupnost do kanceláří, poskytuje příležitosti k navazování kontaktů a podporuje spolupráci s klíčovými zákazníky a partnery.

Kanceláře v CTPark Vlněna jsou moderním zařízením nabízejícím pokročilé audiovizuální systémy, zasedací místnosti s cloudově podporovanými videokonferenčními schopnostmi, pracovní kavárnu, místnost pro rodiče a prostory navržené pro formální i neformální setkávání. Design nové kanceláře odráží nejnovější trendy v pracovním prostředí, včetně digitálních pracovišť, které zdůrazňují flexibilitu, otevřenou komunikaci a udržitelnost. Obsahuje energetické úsporné systémy dodržující zásady BREEAM, zlepšenou ventilaci a nachází se v blízkosti zastávek veřejné dopravy navíc nabízí prostory pro ukládání jízdních kol.

Nová brněnská kancelář je inkluzivní prostor s vybavením, které je snadno přístupné i pro osoby se zdravotním postižením, čímž podporuje inkluzi zaměstnanců. Díky tomuto rozšíření prostoru bude Kyndryl pokračovat ve své misi transformovat průmyslová odvětví, zlepšovat digitální prostředí a zároveň pozitivně přispívat místní IT komunitě a životnímu prostředí.

 

Zdroj: Toxin

 

 

Reklama

Doporučujeme

Propuštění z vazby majitele baru v Crans-Montaně vyvolalo protest Itálie

Propuštění z vazby majitele baru v Crans-Montaně, kde zemřelo při požáru na přelomu roku 40 lidí, vyvolalo protest Itálie i údiv některých advokátů pozůstalých a obětí. Píší to dnes agentury. Jacques Moretti se dostal z věznice v pátek po složení kauce ve výši 200.000 franků (přibližně 5,2 milionu korun). Soud však nařídil opatření, která mají zabránit muži, který je francouzským občanem, uprchnout ze země.

Bílý dům zveřejnil AI snímek Trumpa s tučňákem a grónskou vlajkou

Bílý dům v pátek večer na X zveřejnil patrně umělou inteligencí (AI) vygenerovaný snímek prezidenta Donalda Trumpa s tučňákem, jak prochází zasněženou horskou krajinou. Obrázek, na němž je grónská vlajka, okamžitě vzbudil na sociálních sítích posměšné reakce.

Babiš má spor kolem L-159 za umělý, prezident Pavel už podle něho vede kampaň

Premiér Andrej Babiš (ANO) pokládá rozmíšky kolem možnosti poskytnout čtveřici bojových letounů L-159 Ukrajině za umělý problém. Na dnešním sněmu hnutí ANO v Praze ministerský předseda řekl, že nechce dávat energii na spory. Prezident Petr Pavel, který tento týden ohlásil ambici prezidentský mandát obhajovat, už podle Babiše vede volební kampaň. Reakci Pavla ČTK zjišťuje.

Ruské drony zaútočily na Kyjev a Charkov, jeden mrtvý a nejméně 15 zraněných

Ruské drony dnes brzy ráno zasáhly několik částí ukrajinské metropole Kyjev. V pohotovosti byla protivzdušná obrana. Dronový útok hlásilo i druhé největší ukrajinské město Charkov. Při obou útocích bylo zraněno nejméně 15 lidí a v Kyjevě jeden člověk zahynul. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na představitele obou měst.

Záplavy v Mosambiku přivedly krokodýly blíž k lidem, varují úřady

Poté, co vydatné deště a povodně postihly Mosambik a další státy jižní Afriky, varují úřady v zaplavených městech a obcích před výskytem krokodýlů. Při záplavách v zemi zahynulo nejméně 13 lidí, tři z nich podle agentury AP usmrtili právě tito plazi.

Soud propustil na kauci majitele baru, v němž ve Švýcarsku na Nový rok hořelo

Soud ve švýcarském kantonu Valais dnes po složení kauce nařídil propuštění Jacquesa Morettiho, který spoluvlastní bar v lyžařském středisku Crans-Montana, v němž v noci na Nový rok vypukl požár a připravil o život 40 lidí. Informují o tom agentury. Moretti spolu s manželkou Jessicou Moretti, která je zároveň spolumajitelkou baru, čelí podezření ze zabití z nedbalosti.

Google a Epic Games mají tajnou dohodu za 800 milionů dolarů

Google a Epic Games uzavřely novou dohodu kolem Androidu, Fortnite a Unreal Engine, přičemž značná část podmínek má zůstat neveřejná. Partnerství se objevilo při soudním jednání v San Francisku, kde se řešilo urovnání dlouhého antimonopolního sporu mezi oběma firmami. Federální soudce James Donato během slyšení naznačil, že spolupráce může zahrnovat společný vývoj a marketingové závazky a že Epic má pomáhat s propagací Androidu, zatímco Google má nově využívat klíčovou technologii Epicu.

Jednání s USA o Grónsku brzy začnou, oznámil dánský ministr zahraničí Rasmussen

Jednání o Grónsku se Spojenými státy brzy začnou. Dnes to podle agentury AFP oznámil dánský ministr zahraničí Lars Løkke Rasmussen. Americký prezident Donald Trump v posledních dnech opakovaně hovořil o nezbytnosti získat Grónsko pro bezpečnost USA, ve středu se ale s generálním tajemníkem Severoatlantické aliance Markem Ruttem dohodl na rámci dohody o budoucnosti tohoto arktického ostrova a posílení bezpečnosti v celé arktické oblasti.

Španělsko se nepřipojí k Radě míru Donalda Trumpa, uvedl premiér Sánchez

Španělsko se nepřipojí k Radě míru amerického prezidenta Donalda Trumpa, informovala agentura Reuters. Podle španělského premiéra Pedra Sáncheze iniciativa není v souladu se závazkem Španělska k mezinárodnímu právu, OSN a multilateralismu. Rada míru má být podle Trumpových představ mezinárodní organizací, která pomůže zprostředkovat a monitorovat příměří, organizovat bezpečnostní opatření a koordinovat obnovu v místech zpustošených válkou.

Cena zlata trhá rekordy, překonala hranici 4900 dolarů za unci

Cena zlata ve čtvrtek poprvé překonala hranici 4900 dolarů za unci (101 200 korun), napsal server Mint. K zájmu investorů o zlato přispívá geopolitické napětí, oslabení amerického dolaru a letošní očekávané snížení úrokových sazeb Federálním rezervním systémem (Fed). Americká ekonomika zůstává na trajektorii silného růstu.

Na jednání s Ruskem a USA v Abú Zabí se bude mluvit o území, řekl Zelenskyj

Na jednání se zástupci Spojených států a Ruska v Abú Zabí se bude mluvit o územních otázkách. Dnes to podle agentur řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Hotová je podle něj také dohoda se Spojenými státy o bezpečnostních zárukách pro Ukrajinu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama