Více
  1.9 C
  Czech
  Pondělí 28. listopadu 2022

  Společnost Honor oznámila nejnovější pokroky v oblasti udržitelnosti a spustila novou soutěž Honor Magic Moments „Earth View in the Mirror", která bude probíhat celý měsíc

  Šen-Čen (Čína) 11. června 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Honor využívá technologií ke zvyšování svého úsilí o ochranu životního prostředí, od balení výrobků až po obchodní aktivity

  U příležitosti Světového dne životního prostředí globální technologická značka Honor ve čtvrtek oznámila nejnovější aktualizace svých úspěchů v oblasti ekologie. Společnost Honor začleňuje ekologické postupy do celého životního cyklu výrobků i svého běžného provozu, od výroby a balení až po zpracování odpadů, aby aktivně podporovala udržitelný rozvoj s cílem zajištění ekologičtější budoucnosti.

  V rámci zvyšování povědomí o ochraně životního prostředí a o udržitelnosti na Instagramu, Facebooku a v rámci komunity Honor Global Club právě startuje nová jednoměsíční soutěž z řady Honor Magic Moments na téma „Earth View in the Mirror“ (Pohled na Zemi v zrcadle). Cílem soutěže je motivovat účastníky, aby ocenili a vyfotografovali krásná místa po celém světě. Současně byly oficiální webové stránky společnosti Honor doplněny o novou stránku o životním prostředí.

  „Ve společnosti Honor se snažíme minimalizovat dopad našich výrobků na životní prostředí,“ prohlásil George Zhao, generální ředitel společnosti Honor Device Co., Ltd. „Udržitelnost a oběhové hospodářství jsou přímou součástí naší filozofie návrhu výrobků, a proto se snažíme zvyšovat jejich ekologičnost tím, že vyhodnocujeme jejich uhlíkovou stopu po celý životní cyklus a zároveň snižujeme spotřebu zdrojů a energií.“

  Zlepšování obalů po stránce šetrnosti k životnímu prostředí

  Za účelem minimalizace spotřeby zdrojů používá společnost Honor obalové materiály, které jsou lehké, kompaktní, neškodné, snadno recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Společnost také pomáhá životní prostředí chránit tím, že nahrazuje tradiční inkousty a plasty na bázi ropných produktů obnovitelnými a biologicky rozložitelnými obalovými materiály.

  Přechodem z inkoustu na bázi ropných produktů na sójový inkoust snížila společnost Honor od roku 2014 emise oxidu uhličitého přibližně o 80 tun. V případě řady Honor Magic je přihrádka na telefon vyrobena z výlisku na bázi cukrové třtiny, nikoliv z plastů, což snižuje emise oxidu uhličitého o 32 tun na milion vyrobených kusů. Společnost Honor také nahradila plasty papírem v případě ochranných fólií nabíječek a datových kabelů, čímž dále snížila emise oxidu uhličitého o 35 tun na 10 milionů vyrobených kusů. Kromě toho na výrobu obalů produktů, včetně smartphonů Honor Magic Series a hodinek Honor Watch GS3, používá krabice s certifikátem Forest Stewardship Council, které ročně pomáhají zachránit lesy o rozloze přibližně 122 hektarů.

  Od roku 2021 pracuje společnost Honor na návrhu jednodušších a spolehlivějších obalů pro notebooky. V současné době jsou všechny notebooky značky Honor zabaleny v krabicích z jednotlivých kusů skládané vlnité lepenky. Byly také odstraněny střední krabice, které se obvykle používají při dodávkách, což přispělo ke snížení emisí oxidu uhličitého celkem o 208 tun. U notebooků a nositelných zařízení ušetřila společnost Honor optimalizací struktury obalů a sjednocením správy tištěných materiálů přibližně 74 tun papíru, což odpovídá snížení emisí oxidu uhličitého o 77 tun.

  Splnění přísných ekologických norem uznávanými průmyslovými certifikáty

  Kromě splnění mezinárodních požadavků společnost Honor dodržuje přísnější interní ekologické normy, aby se tak aktivně podílela na eliminaci potenciálně škodlivých látek z chytrých telefonů, tabletů a dalších produktů, které vyrábí.

  Po otestování desítek variant materiálů ve spolupráci s mnoha dodavateli se společnost Honor rozhodla používat pro všechny své chytré telefony a tablety bezhalogenové napájecí kabely, což je změna, která od roku 2016, kdy byla zavedena, vedla ke snížení množství nebezpečných materiálů v produktech této značky přibližně o 3379 tun. K dnešnímu dni získalo celkem 76 chytrých telefonů a tabletů značky Honor od Čínského centra pro certifikaci kvality (CQC) ekologický certifikát stupně A.

  Možnosti využití čisté energie pro ekologičtější provoz

  Společnost Honor klade velký důraz na ochranu životního prostředí při výrobě a provozu, a snaží se proto snížit svou ekologickou stopu prostřednictvím úspory energií a snižování míry emisí. Zkoumá možnosti využití čistých energií ve svém průmyslovém parku ke snížení emisí oxidu uhličitého a optimalizuje správu zařízení s cílem snížit spotřebu energií při běžném provozu vedením energetických záznamů a sledováním a analýzou příslušných údajů.

  Společnost Honor také podporuje své zaměstnance při využívání možností práce na dálku a telekomunikačních nástrojů, jako jsou například audio nebo videohovory, aby tak snížili potřebu realizace služebních cest. Podle výzkumné zprávy, jejímž spoluautorem je Centrum environmentálního vzdělávání a komunikace ministerstva životního prostředí, se odhaduje, že tato změna sníží emise uhlíku o 26.761 tun ročně[1]. Společnost Honor provozuje v rámci inteligentního výrobního průmyslového parku Honor celkem 146 linek kyvadlové dopravy, které zaměstnancům umožňují ekologičtější dojíždění do práce a účinně tak snižují emise uhlíku o dalších 1 317 tun[2].

  Společnost Honor přijme postupy udržitelnosti s partnery z odvětví a bude se i nadále zaměřovat na ekologické iniciativy v oblasti životního prostředí, sociální oblasti a řízení. Společnost Honor usiluje o udržitelný rozvoj a pomocí inovací a technologií se snaží vybudovat nový inteligentní svět pro všechny.

  O společnosti Honor

  Společnost Honor je předním světovým dodavatelem chytrých zařízení. Jejím cílem je stát se ikonickou globální technologickou značkou a prostřednictvím svých výkonných produktů a služeb vytvořit nový inteligentní svět pro každého. S neochvějným zaměřením na výzkum a vývoj vytváří technologie, které lidem po celém světě umožňují překonávat hranice a přináší jim svobodu dosáhnout a vykonat více. Společnost Honor nabízí řadu vysoce kvalitních chytrých telefonů, tabletů, notebooků a nositelných zařízení vyhovující každému rozpočtu. Její inovativní a spolehlivé prémiové produkty uživatelům pomáhají stát se dokonalejší verzí sebe sama.

  Další informace naleznete na webových stránkách společnosti Honor www.hihonor.com nebo prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected]

  http://community.hihonor.com/

  https://www.facebook.com/honorglobal/

  https://twitter.com/Honorglobal

  https://www.instagram.com/honorglobal/

  http://www.youtube.com/c/HonorOfficial

  [1] Zpráva má název Online Meeting Research Report: Quantifying Carbon Dioxide Emission Reduction.

  [2] Na základě předpokladu, že 50 % cestujících kyvadlovou dopravou jezdí do práce autem

  Foto
  https://mma.prnewswire.com/media/1836163/image_5003200_10990754.jpg

  Foto
  https://mma.prnewswire.com/media/1836164/image_5003200_10991016.jpg

  Kontakt: Chong Liu, [email protected]

  Sledujte nás na sítích

  Suverénní Ukrajina je třeba, aby Rusko nebylo hrozbou pro Evropu, míní Orbán

  Suverénní Ukrajiny je zapotřebí k tomu, aby Rusko nepředstavovalo pro Evropu hrozbu, uvedl podle agentury MTI maďarský premiér Viktor Orbán. V době vrcholícího sporu o vyplacení peněz z regionálních fondů Evropské unie jde o změnu rétoriky šéfa maďarské vlády, který v souvislosti s ruskou agresí vůči sousední zemi dával podle západních pozorovatelů opakovaně najevo spíše proruské postoje.

  Na italském ostrově Ischia jsou potvrzeny dvě oběti, po dalších se pátrá

  Záchranáři dnes našli druhou oběť sobotního sesuvu půdy na italském ostrově Ischia. Je jí pětiletá až šestiletá holčička, uvedl server listu La Stampa. Po dalších deseti pohřešovaných stále pátrají.

  Protesty v Číně kvůli přísným uzávěrám pokračují. Demonstranti požadují odstoupení prezidenta

  Lidé v Číně vyšli o víkendu do ulic, aby protestovali proti pokračujícím tvrdým uzávěrám. Nechtějí nadále tolerovat přísná pravidla takzvané politiky nulové tolerance koronaviru. Někteří demonstrující proto volali po odstoupení prezidenta Si Ťin-pchinga i komunistické strany. Takové protesty nejsou přitom vzhledem k přísné kontrole jakéhokoli odporu v Číně zvykem.

  V Íránu byla po kritice režimu zadržena neteř duchovního vůdce Chameneího

  Íránské úřady zadržely tento týden neteř duchovního vůdce ajatolláha Alího Chameneího. Faríde Moradchaníová nahrála video, v němž kritizovala potlačování protestního hnutí v zemi a označila íránskou vládu za "vražedný režim, který zabíjí děti", informovala dnes agentura AFP.

  Zakladatel burzy Kraken označil proof of reserves Binance za nesmysl

  Podle Jesse Powella, zakladatele kryptoburzy Kraken, je nedávno uvedený systém proof of reserves burzy Binance nesmyslný, protože sám o sobě nic nedokazuje. Správně by měl podle něj obsahovat podpis auditora, který ověří, že nebyly zahrnuty účty s negativními zůstatky.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Suverénní Ukrajina je třeba, aby Rusko nebylo hrozbou pro Evropu, míní Orbán

  Suverénní Ukrajiny je zapotřebí k tomu, aby Rusko nepředstavovalo pro Evropu hrozbu, uvedl podle agentury MTI maďarský premiér Viktor Orbán. V době vrcholícího sporu o vyplacení peněz z regionálních fondů Evropské unie jde o změnu rétoriky šéfa maďarské vlády, který v souvislosti s ruskou agresí vůči sousední zemi dával podle západních pozorovatelů opakovaně najevo spíše proruské postoje.

  Na italském ostrově Ischia jsou potvrzeny dvě oběti, po dalších se pátrá

  Záchranáři dnes našli druhou oběť sobotního sesuvu půdy na italském ostrově Ischia. Je jí pětiletá až šestiletá holčička, uvedl server listu La Stampa. Po dalších deseti pohřešovaných stále pátrají.

  Protesty v Číně kvůli přísným uzávěrám pokračují. Demonstranti požadují odstoupení prezidenta

  Lidé v Číně vyšli o víkendu do ulic, aby protestovali proti pokračujícím tvrdým uzávěrám. Nechtějí nadále tolerovat přísná pravidla takzvané politiky nulové tolerance koronaviru. Někteří demonstrující proto volali po odstoupení prezidenta Si Ťin-pchinga i komunistické strany. Takové protesty nejsou přitom vzhledem k přísné kontrole jakéhokoli odporu v Číně zvykem.

  V Íránu byla po kritice režimu zadržena neteř duchovního vůdce Chameneího

  Íránské úřady zadržely tento týden neteř duchovního vůdce ajatolláha Alího Chameneího. Faríde Moradchaníová nahrála video, v němž kritizovala potlačování protestního hnutí v zemi a označila íránskou vládu za "vražedný režim, který zabíjí děti", informovala dnes agentura AFP.

  Zakladatel burzy Kraken označil proof of reserves Binance za nesmysl

  Podle Jesse Powella, zakladatele kryptoburzy Kraken, je nedávno uvedený systém proof of reserves burzy Binance nesmyslný, protože sám o sobě nic nedokazuje. Správně by měl podle něj obsahovat podpis auditora, který ověří, že nebyly zahrnuty účty s negativními zůstatky.