-2.3 C
Czech
Pátek 8. prosince 2023

Salvadorské BTC portfolio je v zisku

Podle příspěvku salvadorského prezidenta Nayiba Bukeleho ze 4. prosince činí kumulativní investice země do bitcoinu v současnosti 131 milionů dolarů s čistým ziskem 3,6 milionu dolarů, což představuje celkový zisk 2,84 procenta.

Smrt ruského generála ve válce proti Ukrajině potvrdil gubernátor

Ruský generál Vladimir Zavadskij, který byl zástupcem velitele 14. armádního sboru, byl zabit na Ukrajině, uvedl dnes gubernátor Voroněžské oblasti Alexandr Gusev podle ruských a zahraničních médií. O zabití sedmého ruského generála ve válce proti Ukrajině informovala minulý týden stanice BBC s odvoláním na několik ruských zdrojů, generálova smrt ale až dosud nebyla potvrzena z úředních míst.

Společnost Hologic se stala partnerem WTA Tour ve významném titulárním sponzorství

Sledujte nás na sítích

Saint Petersburg (Florida) 3. února 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – Společnost Hologic, která je globálním lídrem v oblasti zdraví žen a lékařských technologií, posílí společnou vizi pro blaho a rovnost žen

Společnost Hologic byla jmenována oficiálním partnerem WTA v oblasti zdraví a rovnosti žen

WTA a společnost Hologic dnes společně oznámily přelomové partnerství, v jehož rámci se společnost Hologic stala globálním titulárním sponzorem WTA Tour.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220226005036/en/

Cílem této víceleté aliance, která je největším globálním sponzorstvím v historii WTA a prvním celosvětovým sponzorstvím společnosti Hologic, je dosáhnout významného pokroku prostřednictvím společné vize zlepšování zdraví a rovnosti žen. Toto průlomové partnerství umožňuje oběma organizacím spojit se ve společném poslání podporovat ženy a zároveň modernizovat svá odvětví zdravotní péče a sportu.

Hologic je jedním z předních světových inovátorů lékařských technologií a zaměřuje se především na zlepšení zdraví a pohody žen. To zahrnuje špičkové produkty ve všech kategoriích jeho podnikání: diagnostiku, zobrazovací systémy a chirurgické přístroje. Mezi oblasti, na něž Hologic klade důraz, patří nejmodernější preventivní péče, snižování rozdílů v přístupu ke zdravotní péči a vzdělávání a unikátní výzkum, který pomáhá zemím na celém světě lépe určovat priority v oblasti zdraví žen.

„Společnosti Hologic a WTA se jako průkopnické obhájkyně žen spojují se společným záměrem,“ řekl předseda představenstva, prezident a generální ředitel společnosti Hologic Steve MacMillan. „Jsme hrdí na to, že můžeme stát po boku WTA v jejím závazku k nejvyšší integritě a hodnotám. V konečném důsledku nám naše partnerství umožňuje společně ještě více ženy zviditelnit a s ženami po celém světě sdílet význam včasné detekce a léčby.“

Sponzorství společnosti Hologic rovněž potvrzuje neustálý vzestup ženského tenisu a silné hodnoty značky, kterou WTA ztělesňuje. „Od začátku jsme věděli, že společnost Hologic je tím správným partnerem,“ řekl prezident WTA Micky Lawler. „Vzhledem k tomu, že začínáme novou éru, kdy ženy překonávají bariéry a chápou, jak důležité je zdraví pro dosažení plného potenciálu, připojuje se společnost Hologic k rodině WTA v klíčovém okamžiku. Vzhledem k zápalu pro rovnoprávnost žen na celém světě, který obě společnosti sdílí, se těším na významné změny, které toto partnerství přinese našim sportovkyním, sportu i fanouškům.“

„Jako profesionální sportovkyně, která spoléhá na své zdraví, aby mohla podávat výkony na nejvyšší úrovni, jsem nadšená, že společnost Hologic navázala partnerství s WTA,“ uvedla Ashleigh Bartyová, světová jednička WTA. „Iniciativa společnosti Hologic investovat do ženského tenisu dokazuje její závazek ke zdraví žen a ženskému sportu. Těším se, že budu hrát na turnaji Hologic WTA Tour a že toto partnerství ovlivní ženy po celém světě.“

Společnost Hologic bude integrována do WTA na všech platformách, včetně značení na sítích, na všech turnajích WTA a virtuální reklamy na turnajích WTA 1000 a 500. Jako oficiální partner WTA v oblasti zdraví se společnost Hologic stává zakládajícím partnerem Hologic WTA Labs, iniciativy WTA zaměřené na inovace ve zdravotnictví a výzkumné projekty specifické pro sportovkyně. V následujících měsících Hologic a WTA plánují oznámit další společné aktivity.

Prostřednictvím každoroční lékařské prohlídky Well Woman chtějí noví partneři rovněž poukazovat na význam preventivní péče. Chcete-li se o vyšetření Well Woman dozvědět více, navštivte stránky ScreeningsForHer.com.

O WTA:

WTA, kterou založila Billie Jean Kingová v roce 1973 na principu rovných příležitostí, je celosvětovým lídrem v ženském profesionálním sportu. WTA je jednou z nejznámějších a nejprestižnějších sportovních organizací na světě. Jejích více než 1600 hráček, zastupujících přibližně 87 zemí, soutěží o body do žebříčku WTA a prestižní turnajové tituly. Každoroční Hologic WTA Tour sestává z přibližně 50 turnajů a čtyř grandslamů, které se konají na šesti kontinentech a v téměř 30 zemích a regionech. Celosvětově je sleduje přes 900 milionů diváků. Další informace o WTA naleznete na stránkách wtatennis.com.

O společnosti Hologic:

Hologic, Inc. je globální inovátor v oblasti zdravotnických technologií, který se zaměřuje především na zlepšování zdraví a pohody žen prostřednictvím včasné detekce a léčby. Mezi její pokroky patří vytvoření prvního komerčního 3D mamografického systému pro boj s rakovinou prsu na světě, vedoucí postavení v testování rakoviny děložního čípku, sexuálně přenosných infekcí, respiračních onemocnění a viru způsobujícího covid-19 a také minimálně invazivní chirurgické technologie pro děložní myomy a abnormální děložní krvácení. Společnost rovněž podporuje ženy prostřednictvím indexu Hologic Global Women’s Health Index, který poskytuje vědecky podložený plán pro zlepšení blahobytu žen, a projektu Health Equality, který zvyšuje povědomí, přináší poznatky z výzkumu a přístup ke kvalitní péči pro ženy, kterým není poskytována dostatečná péče.

Zdroj: Hologic, Inc.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220226005036/en/

Kontakt:

Amy Binder, WTA, [email protected]

Jessica Culbreath, WTA, [email protected]

Jane Mazur, Hologic, [email protected]

Zdroj: Hologic, Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Vybrali jsme pro vás

LitFin reaguje na obavy týkající se odvolání v insolvenční věci Sberbank CZ

Praha 7. prosince 2023 (PROTEXT) - V reakci na nedávný vývoj v insolvenčním řízení Sberbank CZ považuje LitFin za potřebné reagovat na obavy a...

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Katastrofální humanitární situace v Pásmu Gazy: Organizace vyzývají k okamžitému zastavení bojů

Humanitární situace v Pásmu Gazy je podle téměř třiceti organizací, včetně několika úřadů Organizace spojených národů (OSN), katastrofální. Ve společném prohlášení vyzvaly k okamžitému zastavení bojů. V některých oblastech jsou lidé celý den bez jídla a nemají dostatek pitné vody. Fungující nemocnice jsou přeplněné a mnoho lidí se musí stěhovat z místa na místo, aby unikli bombám.

Zemřel Benjamin Zephaniah, slavný britský básník a hvězda seriálu Peaky Blinders

Benjamin Zephaniah, jeden z nejvýznamnějších britských básníků 21. století a hvězda seriálu Peaky Blinders, zemřel ve věku 65 let. Zemřel v ranních hodinách, osm týdnů po diagnóze nádoru na mozku. Zephaniah, který byl kdysi označen za "lidového laureáta" Británie, byl oblíbeným básníkem Nelsona Mandely.

Squid Game: The Challenge zná svého vítěze. Odnese si 4,56 milionu dolarů

Soutěž Squid Game: The Challenge (Hra na oliheň: Výzva), kterou mohli diváci sledovat na Netflixu, už našla svého vítěze. Ze 456 účastníků se do poslední částí probojovali tři hráči: Sam, Mai a Phill. Hlavní cenu si ovšem mohl odnést jen jeden z nich.

Putin: Ruská ekonomika odolává sankcím a vykazuje růst

Prezident Vladimir Putin tvrdí, že ruská ekonomika se ukazuje jako odolná vůči sankcím, které na ni uvalily západní státy. Podle Putina, který se dnes vyjádřil na investičním fóru Russia Calling (Rusko volá) v Moskvě, se očekává, že ruský hrubý domácí produkt (HDP) letos poroste o 3,5 procenta. Putin také kritizoval Západ za technologické zaostávání a prohlásil, že Rusko je připraveno na hlubší spolupráci s Čínou.

McDonald’s otevře přes 10 tisíc nových poboček. Chce konkurovat i řetězci Starbucks

Americký řetězec s rychlým občerstvením McDonald’s představil ambiciózní plán na otevření více než 10 tisíc nových poboček a nové pilotní restaurace, která by se pohybovala v segmentu Starbucks. Tato expanze znamená nejrychlejší období růstu v historii společnosti.

Střelba na škole v ruském Brjansku si vyžádala dvě oběti včetně útočnice

Jednoho člověka zabila a dalších pět lidí zranila studentka, která dnes ráno střílela na gymnáziu v západoruském Brjansku. Uvedlo to ruské ministerstvo zdravotnictví, podle kterého se dívka po činu zastřelila. Motiv a okolnosti střelby úřady vyšetřují, napsala agentura TASS. Agentura Reuters uvedla, že střelkyni bylo 14 let.

DOPORUČUJEME

LitFin reaguje na obavy týkající se odvolání v insolvenční věci Sberbank CZ

Praha 7. prosince 2023 (PROTEXT) - V reakci na nedávný vývoj v insolvenčním řízení Sberbank CZ považuje LitFin za potřebné reagovat na obavy a...

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Katastrofální humanitární situace v Pásmu Gazy: Organizace vyzývají k okamžitému zastavení bojů

Humanitární situace v Pásmu Gazy je podle téměř třiceti organizací, včetně několika úřadů Organizace spojených národů (OSN), katastrofální. Ve společném prohlášení vyzvaly k okamžitému zastavení bojů. V některých oblastech jsou lidé celý den bez jídla a nemají dostatek pitné vody. Fungující nemocnice jsou přeplněné a mnoho lidí se musí stěhovat z místa na místo, aby unikli bombám.

Zemřel Benjamin Zephaniah, slavný britský básník a hvězda seriálu Peaky Blinders

Benjamin Zephaniah, jeden z nejvýznamnějších britských básníků 21. století a hvězda seriálu Peaky Blinders, zemřel ve věku 65 let. Zemřel v ranních hodinách, osm týdnů po diagnóze nádoru na mozku. Zephaniah, který byl kdysi označen za "lidového laureáta" Británie, byl oblíbeným básníkem Nelsona Mandely.

Squid Game: The Challenge zná svého vítěze. Odnese si 4,56 milionu dolarů

Soutěž Squid Game: The Challenge (Hra na oliheň: Výzva), kterou mohli diváci sledovat na Netflixu, už našla svého vítěze. Ze 456 účastníků se do poslední částí probojovali tři hráči: Sam, Mai a Phill. Hlavní cenu si ovšem mohl odnést jen jeden z nich.

Putin: Ruská ekonomika odolává sankcím a vykazuje růst

Prezident Vladimir Putin tvrdí, že ruská ekonomika se ukazuje jako odolná vůči sankcím, které na ni uvalily západní státy. Podle Putina, který se dnes vyjádřil na investičním fóru Russia Calling (Rusko volá) v Moskvě, se očekává, že ruský hrubý domácí produkt (HDP) letos poroste o 3,5 procenta. Putin také kritizoval Západ za technologické zaostávání a prohlásil, že Rusko je připraveno na hlubší spolupráci s Čínou.

McDonald’s otevře přes 10 tisíc nových poboček. Chce konkurovat i řetězci Starbucks

Americký řetězec s rychlým občerstvením McDonald’s představil ambiciózní plán na otevření více než 10 tisíc nových poboček a nové pilotní restaurace, která by se pohybovala v segmentu Starbucks. Tato expanze znamená nejrychlejší období růstu v historii společnosti.

Střelba na škole v ruském Brjansku si vyžádala dvě oběti včetně útočnice

Jednoho člověka zabila a dalších pět lidí zranila studentka, která dnes ráno střílela na gymnáziu v západoruském Brjansku. Uvedlo to ruské ministerstvo zdravotnictví, podle kterého se dívka po činu zastřelila. Motiv a okolnosti střelby úřady vyšetřují, napsala agentura TASS. Agentura Reuters uvedla, že střelkyni bylo 14 let.

Brazílie posiluje vojenskou přítomnost na hranicích s Venezuelou a Guyanou

Brazílie posiluje vojenskou přítomnost na hranicích s Venezuelou a Guyanou kvůli proběhlému referendu o sporném území nárokovaném oběma státy a venezuelské vojenské aktivitě. Jednotky Guyany jsou ve stavu nejvyšší pohotovosti. Poblíž venezuelské hranice zmizel guyanský vojenský vrtulník.

Austrálie a Papua Nová Guinea podepsaly bezpečnostní pakt

Austrálie podepsala s Papuou Novou Guineou bezpečnostní dohodu, která má zvýšit stabilitu v regionu. Počítá například s posílením policejních schopností sousedního státu a podporou jeho právního systému. Spojené státy podepsaly s Papuou Novou Guineou obranný pakt v květnu.

Útočník na univerzitě v Las Vegas zastřelil tři lidi, policie ho zabila

Útočník ve středu na Nevadské univerzitě v Las Vegas zastřelil tři lidi, jeden člověk je vážně raněný, uvedla dnes policie a doplnila tak předchozí informace o raněných. Střelec je též mrtvý. Kriminalisté již zahájili vyšetřování. Podle zdrojů agentury AP je z činu podezřelý profesor, který neúspěšně usiloval o pozici vyučujícího na této univerzitě. Výuka ve škole byla do pátku zrušena.