Reklama
10.4 C
Czech
Pondělí 30. března 2026
Protext ČTKSpolečnost Hisense představuje nový slogan „Hisense, víc než jen značka“

Společnost Hisense představuje nový slogan „Hisense, víc než jen značka“

Praha 10. července 2024 (PROTEXT) – Společnost Hisense, globální lídr v oblasti domácích spotřebičů a spotřební elektroniky, odhalila svůj nový slogan pro probíhající ME ve fotbale: „Hisense, víc než jen značka“. Jde o významnou brandingovou iniciativu během UEFA EURO 2024, jehož je Hisense oficiálním partnerem.

Nový slogan „Hisense, víc než jen značka“ měli možnost vidět fanoušci na celém světě během nedávného čtvrtfinálového zápasu mistrovství Evropy mezi Německem a Španělskem. Slogan, který je vytvořený speciálně k příležitosti ME, vyjadřuje odhodlání společnosti Hisense vybudovat si pevnou globální pozici, a to cestou strategických investic společnosti do sportovního marketingu i díky roli dlouhodobého oficiálního partnera UEFA EURO.

Slogan se přímo před zraky fanoušků postupně rozvíjel od sdělení „Hisense globální číslo dvě v TV“ přes „Nikdy se nespokojit s globálním druhým místem“ až k mottu „Hisense, víc než jen značka“, doprovázeného reklamou na zobrazovací technologie a chytré domácí spotřebiče Hisense.

Strategie dlouhodobého sportovního sponzoringu, kterou společnost uplatňuje, zvýšila podle agentury Ipsos v roce 2023 celosvětové povědomí o značce na 54 %. Podle agentury Omdia činil globální podíl objemu dodávek televizorů Hisense za první čtvrtletí letošního roku 13,6 % a globální podíl na tržbách z dodávek dosáhl výše 12,1 %. Společnost Hisense nyní zaujímá celosvětově druhé místo v dodávkách televizorů, přičemž si udržela pozici lídra v dodávkách 100palcových televizorů v roce 2023 i v prvním čtvrtletí roku 2024.

Skupina Hisense přitom uplatňuje strategii více značek a v jejím portfoliu jsou značky jako Toshiba TV, Kelon, Gorenje, ASKO, VIDAA, SANDEN, Regza, MORA a další. Díky dlouholeté interní kultivaci a externím akvizicím společnost vstoupila do fáze globálního působení a rozvoje více značek, z nichž vytvořila kompletní a bohatý ekosystém. Výsledkem je ucelená a rozmanitá struktura značek, která umožňuje různé brandové strategie v různých oblastech podnikání a tržních segmentech a uspokojuje preference a potřeby široké škály spotřebitelů.

Ve snaze stát se firmou světové úrovně s globálně uznávanou pověstí prochází společnost Hisense rychlou mezinárodní expanzí, přičemž v průběhu let účinně uplatňuje strategii nezávislé, špičkové globalizace jednotlivých značek.

Společnost Hisense disponuje robustní globální sítí zahrnující 34 průmyslových parků, 26 výzkumných a vývojových center a 64 zahraničních poboček. Může se pochlubit 110.000 pracovníky, z nichž přibližně 24.000 tvoří mezinárodní zaměstnanci. Tato rozsáhlá síť zajišťuje vývoj pokročilých produktů, optimalizovanou výrobu s globálním dodavatelským řetězcem a marketingové strategie šité na míru konkrétním regionům.

Společnost Hisense dobře ví, že klíčem k budoucímu úspěchu jsou technologické inovace. Proto hodlá i nadále investovat do výzkumu a vývoje a vyvíjet výjimečné inovativní produkty, které pomohou zlepšovat lidské životy. Co se týče péče o potřeby uživatelů, společnost v roce 2023 zavedla tzv. prouživatelskou scénářovou strategii (user-centered, scenario-driven strategy) s cílem dosáhnout hlubšího porozumění požadavkům svých spotřebitelů. Toto zaměření se přímo promítá do nejnovější strategie značky z roku 2024, která klade důraz na „technologie zaměřené na uživatele“ a „nejvyšší kvalitu“.

Závazek společnosti Hisense však sahá dál než jen k vynikající kvalitě obrazu a výkonu. Díky uspokojování rozmanitých uživatelských potřeb, upřednostňování místních preferencí a v neposlední řadě i díky budování silných komunikačních vazeb v duchu hesla „místní pro místní“ se společnost Hisense transformovala v přední mezinárodní značku, která vnáší inovativní technologie do životního stylu spotřebitelů po celém světě.

Skupina Hisense přitom velmi dbá na udržitelnost svého podnikání, a sportovní marketing i partnerství s organizacemi UEFA či FIFA vnímá jako platformu k propagaci udržitelnosti a odpovědných investic v celé Evropě. Proaktivní závazek k udržitelnému rozvoji stvrzuje například poslední “Zpráva o udržitelnosti Hisense Europe za rok 2023” nebo stříbrná medaile EcoVadis – toto mezinárodně uznávané hodnocení podniků řadí Hisense Europe mezi 11 % nejlépe hodnocených společností. První stříbrnou medaili EcoVadis přitom skupina získala již vloni za rok 2022.

O společnosti Hisense

Hisense je přední světová značka domácích spotřebičů a spotřební elektroniky a oficiální partner šampionátu UEFA EURO 2024. Podle údajů společnosti Omdia se značka Hisense v roce 2023 i v prvním čtvrtletí roku 2024 umístila na druhém místě žebříčku celkového celosvětového prodeje televizorů a na prvním místě v kategorii televizorů s úhlopříčkou 100 palců. Společnost prošla rychlou expanzí a nyní působí ve více než 160 zemích. Specializuje se na multimediální produkty, domácí spotřebiče a inteligentní informační technologie.

Více informací: cz.hisense.com, global.hisense.com 

Sense For Technology

Fotogalerie a video jsou trvale přístupné zde:

https://1drv.ms/f/s!AlDUuB6kZhh4gZIBkJk2-lCZMJnfsQ?e=XmhKN9

 

Zdroj: Hisense

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

 

Reklama

Doporučujeme

Španělsko uzavřelo svůj vzdušný prostor pro americká letadla zapojená do války v Íránu

Španělsko zakázalo americkým letounům zapojeným do útoků na Írán využívat svůj vzdušný prostor i vojenské základny. Podle tamní vlády jde o snahu zabránit eskalaci konfliktu a neúčastnit se války, kterou země považuje za nezákonnou.

U Trumpova sídla na Floridě zasahovaly stíhačky

Americké stíhačky v neděli vzlétly k zásahu poté, co civilní letoun narušil zakázaný vzdušný prostor poblíž sídla Donalda Trumpa Mar-a-Lago na Floridě. Incident se odehrál v době, kdy se prezident nacházel ve svém golfovém klubu ve West Palm Beach.

Zloději ukradli přes 400 tisíc tyčinek KitKat

Z Evropy zmizela zásilka zhruba 12 tun čokolád KitKat, která mířila z Itálie do Polska. Podle Nestlé šlo o 413 793 kusů a spolu s nákladem se ztratil i celý vůz. Firma uvedla, že zásilka je stále nezvěstná.

Americké emise za tři dekády stály svět 230 bilionů korun, vypočítala studie

Spojené státy za poslední tři desetiletí způsobily světu ekonomické škody v hodnotě zhruba 10 bilionů dolarů (230 bilionů korun). Vyplývá to z nové studie, která se snaží vyčíslit dopady klimatické změny na globální ekonomiku. Paradoxní přitom je, že přibližně čtvrtina těchto ztrát dopadla přímo na samotné USA.

Novým vrchním velitelem barmské armády se po 15 letech stal Ye Win U

Ye Win U se dnes stal novým vrchním velitelem barmské armády a faktickým vůdcem vládnoucí junty. Jeho předchůdce Min Aun Hlain, který vedl armádu 15 let, byl nominován jako kandidát pro prezidentskou volbu, napsala agentura Reuters s odvoláním na média vlastněná armádou. V Barmě je od převratu v roce 2021 občanská válka.

KOMENTÁŘ: Index strachu kvůli Íránu olizuje dno. Nedávná historie ukazuje, že bylo i hůř

Trhy se kvůli probíhající válce v Íránu dál halí do červených čísel, v porovnání s loňskou celní válkou, začátkem konfliktu na Ukrajině nebo covidovou pandemií však reakce zdaleka neni tak razantní. Které indikátory ukazují, že investoři doufají ve šťastný konec?

Ruský tanker je u Kuby, Trump proti tomu nemá výhrady

Ruský tanker s ropou je v kubánských vodách a během dne dopluje na ostrov. Americký prezident Donald Trump, který na ostrovní zemi zvýšil tlak, nyní podle agentury Reuters prohlásil, že nemá výhrady proti tomu, aby cizí země Kubu zásobovaly. Reuters poznamenal, že Trump tak naznačil změnu přístupu vůči Havaně.

Děkujeme, Trumpe! Američané kvůli válce s Íránem ruší dovolené v zahraničí

Plánování dovolené v zahraničí se pro Američany stává výzvou, kterou raději odkládají. Hlavním důvodem je geopolitický chaos, podceňovaný administrativou Donalda Trumpa, a s tím související dopady na ekonomiku. Největším problémem je v současnosti válka s Íránem. Zdražují pohonné hmoty, což se promítá i do cen letenek. Ohrožuje to především nízkonákladové letecké společnosti.

Jeden mrtvý a osm zraněných při dronovém útoku na ruský Taganrog

Jeden člověk zemřel a osm utrpělo zranění při náletu ukrajinských dronů na město Taganrog v jihoruské Rostovské oblasti, informoval gubernátor Jurij Sljusar na telegramu. Podle obyvatel města na březích Azovského moře šlo o největší útok na Taganrog od začátku ruské invaze na Ukrajinu. Napsal to telegramový kanál Astra. Ukrajina, která se ruské agresi brání od února 2022, hlásí ruské útoky v různých regionech.

Trump řekl Financial Times, že USA by se mohly zmocnit íránského ostrova Charg

Spojené státy by se mohly zmocnit íránského ostrova Charg. V rozhovoru s listem Financial Times (FT) zveřejněným v noci na dnešek to prohlásil americký prezident Donald Trump. Ostrov, který leží asi 25 kilometrů od íránské pevniny, slouží jako exportní terminál pro 90 procent vývozu ropy z islámské republiky.

Poleví napětí? Trump vidí dohodu s Íránem, Pákistán připravuje mírové rozhovory

Pákistán bude brzy hostit mírové rozhovory mezi USA a Íránem, uvedl tamní ministr zahraničí Išak Dar. Odehrát by se měly v nadcházejících dnech, více podrobností nicméně neposkytl. Režim v Íránu se změnil, dohodu můžeme uzavřít brzy, zopakoval americký prezident Donald Trump, který i tak zvažuje okupaci ostrova Charg.

Ve Finsku se zřítily dva drony. U jednoho už se potvrdilo, že byl ukrajinský

Na jihu Finska poblíž města Kouvola se v neděli zřítily dva neidentifikované drony. Finské ministerstvo obrany událost vyšetřuje jako možné narušení územní celistvosti státu. Později se u jednoho z bezpilotních letounů potvrdilo podezření, že šlo o ukrajinský dron.

Procházka a Ulberg si to rozdají o titul na UFC 327

Jiří Procházka se vrací do boje o titul. Na galavečeru UFC 327 v Miami se 11. dubna utká s Carlosem Ulbergem o pás v polotěžké váze. Ten zůstal volný poté, co Alex Pereira oznámil přesun do těžké divize a titul uvolnil.

Kuba dostane ruskou ropu, Trump s tím souhlasí

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené státy nebudou bránit vplutí ruského tankeru s ropou na Kubu. Ostrov se už týdny potýká s výpadky proudu, nedostatkem paliva i dalšími dopady hluboké hospodářské krize.

Sobotních shromáždění proti Trumpovi se podle hnutí zúčastnilo osm milionů lidí

Sobotních shromáždění ve Spojených státech na protest proti politice amerického prezidenta Donalda Trumpa se zúčastnilo nejméně osm milionů lidí. Podle organizujícího hnutí No Kings (Žádní králové) jde o rekordní účast, napsala dnes agentura AFP. Dvě předchozí vlny protestů měly 12 milionů účastníků. V Los Angeles byli podle agentury Reuters zadrženi dva výtržníci kvůli napadení příslušníků bezpečnostních složek.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama