5.9 C
Czech
Pondělí 8. prosince 2025
Protext ČTKSpolečnost Hisense jmenována prvním oficiálním partnerem mistrovství světa klubů FIFA 2025™

Společnost Hisense jmenována prvním oficiálním partnerem mistrovství světa klubů FIFA 2025™

Šanghaj 1. listopadu 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Hisense, přední světová značka spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, zveřejnila uzavření oficiálního partnerství s novým mistrovstvím světa klubů FIFA Club World Cup™. Slavnostní oznámení zaznělo dnes na speciální akci v Shanghai Tower za účasti prezidenta FIFA Gianniho Infantina, generálního sekretáře FIFA Mattiase Grafströma a předsedy představenstva Hisense Group Jia Shaoqiana.

Prezident FIFA Gianni Infantino při příležitosti vyhlášení partnerství uvedl: „Těší nás, že můžeme přivítat společnost Hisense, přední světovou značku na trhu, jako oficiálního partnera mistrovství světa klubů FIFA 2025™. Nasazení společnosti Hisense v oblasti inovací a technologií souzní s naší vizí pro tento turnaj, na kterém se sejde 32 nejlepších týmů z celého světa ke společnému nezapomenutelnému svátku naší hry, který přinese revoluci v klubovém fotbale.“

„Toto partnerství nabídne fanouškům jedinečné způsoby, jak se zapojit do turnaje na hřišti i mimo něj, a zároveň položí technologický a inovační základ pro rozkvět FIFA Club World Cup™.“

Na novém mistrovství světa klubů FIFA 2025™ se každé čtyři roky utká 32 nejlepších světových klubů. Partnerství s úvodním ročníkem turnaje tak poskytne společnosti Hisense ideální platformu pro další rozšíření její globální značky mezi fanoušky nejpopulárnějšího sportu a klubových týmů na světě a pro prezentaci nejmodernějších technologií a zařízení, přičemž televizory Hisense budou k vidění v průběhu celého turnaje.

Předseda představenstva společnosti Hisense Group Jia Shaoqian dodal: „Naplňuje nás hrdostí, že můžeme být oficiálním partnerem mistrovství světa klubů FIFA Club World Cup 2025™, které je soutěží nejlepších klubů ze všech šesti konfederací a představuje střetnutí šampionů, souboj prvotřídních kvalit. Dokonale to odpovídá úsilí společnosti Hisense o dosažení esence mistrovství a našemu nejnovějšímu firemnímu cíli vybudovat podnik a značku světové úrovně.“

„Jako průkopník v oblasti televizorů využívajících umělou inteligenci představuje nově uvedená řada AI televizorů společnosti Hisense dokonalou volbu pro mistrovství světa klubů FIFA World Cup™. Technologickým základem Hisense AI TV je nezávisle vyvinutý velký model Xinghai, který podporuje neustálé inteligentní vylepšování napříč různými kategoriemi spotřebičů, čímž výrazně zvyšuje uživatelský komfort a konkurenceschopnost na trhu. Společnost Hisense tak společně s FIFA představí globálním divákům to nejlepší z mistrovství světa klubů Club World Cup™.“

Společnost Hisense si klade za cíl vybudovat podnik a značku světové úrovně s trvalým zaměřením na špičková sportovní aktiva. Formálním podpisem smlouvy jako oficiální partner Mistrovství světa klubů FIFA 2025™, zbrusu nové nejvyšší klubové soutěže planety, Hisense znovu posouvá svou strategii sportovního marketingu a urychluje své globalizační úsilí.

Společnost Hisense byla globálním partnerem dvou následujících mistrovství světa FIFA World Cup™ a tří mistrovství Evropy UEFA. Nepřetržitě přitom usiluje o inteligentní vývoj svých produktů – od televizorů, laserových televizorů a klimatizací až po chladničky. V produktové řadě televizorů představila společnost Hisense 100palcový televizor vybavený čipem s umělou inteligencí zajišťující kvalitu obrazu, který divákům poskytuje skutečně úchvatný zážitek ze sledování. U svých chladniček a klimatizací podporuje společnost Hisense propojení inteligentních domácích spotřebičů prostřednictvím platformy ConnectLife, což umožňuje hladkou spolupráci mezi jednotlivými zařízeními v domácnosti.

Spolupráce s organizací FIFA podtrhuje závazek společnosti Hisense přinášet revoluční technologie domácích spotřebičů s cílem zlepšovat každodenní život pomocí inovativních produktů a technologií, zdokonalovat divácké zážitky fanoušků z celého světa a přinášet dostupnější, poutavější fotbalová utkání pro každého.

O společnosti Hisense

Hisense je přední světová značka domácích spotřebičů a spotřební elektroniky. Podle údajů agentury Omdia získala společnost Hisense v roce 2023 i v první polovině roku 2024 2. místo v celosvětovém žebříčku dodávek televizorů a 1. místo v kategorii 100″ televizorů. Společnost prošla rychlou expanzí a nyní působí ve více než 160 zemích, přičemž se specializuje na multimediální produkty, domácí spotřebiče a inteligentní informační technologie.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2544520/image_5027250_47094983.jpg 

Kontakt: patrick.chen@bluecurrentgroup.com

 

Reklama

Doporučujeme

Čtyři lidé zemřeli ve vlnách na Kanárských ostrovech, dva z nich byli Slováci

Čtyři lidé, z nichž jsou dva ze Slovenska, zemřeli na španělském ostrově Tenerife poté, co je smetla velká vlna. Agentura AFP původně informovala o třech mrtvých a třech zraněných, z nichž jeden později zemřel podle médií v nemocnici. Další dva mrtví jsou Rumuni. Jeden člověk je stále pohřešován. České ministerstvo zahraničí zatím nemá informace, že by mezi oběťmi byli čeští občané.

Severovýchod Japonska zasáhlo silné zemětřesení, úřady hlásí několik zraněných

Severovýchod Japonska dnes zasáhlo zemětřesení o síle přes sedm stupů, uvedla podle světových agentur Japonská meteorologická služba (JMA). Americká geologická služba USGS následně potvrdila, že zemětřesení mělo sílu až 7,6 stupně. JMA varovala před velkými vlnami cunami, následně ale varování snížila na doporučení, aby se lidé zdržovali mimo pobřeží, píše server japonské veřejnoprávní televize NHK. Úřady hlásí několik zraněných.

Sýrie slaví rok od pádu Asada, zatímco bývalý prezident žije v izolaci v Moskvě

Sýrie si připomíná rok od chvíle, kdy povstalci svrhli Bašára Asada a ukončili desetiletí autoritářské vlády i vleklé války. Ulicemi zní hudba, obloha se rozzářila ohňostroji a v Damašku proběhla velká vojenská přehlídka. Zatímco země slaví, její bývalý vůdce tráví dny v tichém moskevském exilu pod přísnou kontrolou ruských úřadů.

Propad akcií Strategy dostává Michaela Saylora do úzkých

Michael Saylor postavil svou firmu Strategy na jednoduché myšlence: nakupovat bitcoin ve velkém a financovat to emisí akcií a dluhopisů. Tento model fungoval, dokud tržní hodnota firmy výrazně převyšovala hodnotu jejích bitcoinů. Prudký propad akcií ale tuhle výhodu téměř smazal. Strategy tak stojí před rozhodnutím, které ještě před pár měsíci znělo nemyslitelně.

V Nigérii bylo propuštěno 100 dětí unesených z katolické školy

Sto dětí unesených z katolické školy ve střední části Nigérie je po týdnech strachu na svobodě. Podle zástupců církve potvrdil jejich propuštění poradce prezidenta pro národní bezpečnost. Není ale jasné, kde děti jsou ani kdy se vrátí k rodičům. Země mezitím čelí další vlně únosů, která zasahuje křesťanské i muslimské komunity.

KOMENTÁŘ: Před deseti lety se Netflixu vysmáli. Teď stojí Warner před pokořujícím dealem

Netflix kupuje Warner Bros. Kdysi neskutečná věta se stává skutečností, protože streamovací gigant chce dotáhnout akvizici za 72 miliard dolarů. Pod jeho křídla se má dostat mimojiné i konkurenční služba HBO Max. Historický deal ale může narazit u regulátorů.

Převzetí Warner Bros Netflixem může narazit na Trumpa  

Americký prezident Donald Trump vyjádřil obavy z plánovaného odkoupení společnosti Warner Bros a jeho populárních streamovacích sítí za 72 miliard dolarů (asi 1,76 bilionu korun) společností Netflix. Problémem by podle něj mohl být její příliš velký podíl na trhu.

Únik vody v Louvru poškodil knihy v oddělení egyptských starověkých sbírek

Únik vody v Louvru koncem minulého měsíce poškodil stovky knih v oddělení egyptských starověkých sbírek. To znovu upozorňuje na zhoršující se stav světoznámého muzea, napsala agentura Reuters. Incident se stal jen několik týdnů poté, co loupež šperků odhalila nedostatky v bezpečnostních opatřeních instituce, napsala agentura Reuters.

Trump: Zelenskyj není připraven podepsat mírovou dohodu, Putin snad ano

Americký prezident po třídenních rozhovorech s ukrajinskými představiteli na Floridě prohlásil, že Volodymyr Zelenskyj není připraven podepsat mírový návrh a ukončit tak skoro čtyři roky trvající válku. Ukrajinský prezident jednání označil za „konstruktivní“, i když „ne snadné“. V pondělí se v Londýně setká s evropskými představiteli.

Merz neočekává, že by Německo v blízké budoucnosti uznalo palestinský stát

Německo v dohledné budoucnosti neuzná samostatný palestinský stát. Řekl to německý kancléř Friedrich Merz po setkání s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem, uvedla agentura DPA. Podle něj je třeba nejprve krok za krokem uvést do praxe mírový plán. Netanjahu dodal, že očekává velmi brzy přechod do druhé fáze plánu na ukončení války v Pásmu Gazy a ještě tento měsíc se chce setkat s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, aby s ním jednal o míru na Blízkém východě.

Thajsko zahajuje nálety na kambodžskou hranici

Napětí na thajsko-kambodžské hranici znovu explodovalo. Po přestřelkách, které si vyžádaly mrtvé i zraněné, Thajsko podniklo letecké údery na vojenské cíle v Kambodži. Obě země se navzájem obviňují z porušení křehkého příměří, jež vzniklo po červencové pětidenní válce. Evakuace probíhají na obou stranách a region sleduje, zda se spor znovu nezvrtne v otevřený konflikt.

Maďarsko a Slovensko dají zákaz dovozu ruského plynu a ropy k soudu

Maďarsko a Slovensko budou u Soudního dvora EU usilovat o zrušení chystaného zákazu dovozu ruských energetických surovin do Evropské unie. Oznámil to dnes na facebooku maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó. Bratislava a Budapešť podle něj budou také požadovat pozastavení tohoto plánu, známého pod označením REPowerEU, po dobu soudního řízení.

Hlubinná těžba zničí třetinu života na dně oceánu, ukazuje největší studie svého druhu

Těžba vzácných kovů z mořského dna se zdá jako klíč k zelené budoucnosti. Jenže nový výzkum odhalil, že s ní přichází i výrazné ekologické škody a to v místech, o kterých toho zatím víme zoufale málo.

Po ruských vzdušných útocích hlásí Charkovská a Černihivská oblast čtyři mrtvé

Dohromady čtyři mrtvé dnes hlásí ukrajinské úřady po ruských vzdušných útocích. V Charkovské oblasti ostřelování podle regionální policie nepřežili tři lidé, v Černihivské oblasti byl zabit jeden člověk, informovala agentura AP. Ruské síly zasáhly také Poltavskou oblast a rozsáhlému útoku čelilo například město Kremenčuk.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama