12.4 C
Czech
Sobota 2. března 2024

Ruské útoky na Sumskou oblast si vyžádaly další dva životy a osm zraněných

Ruské útoky na ukrajinskou Sumskou oblast si v úterý vyžádaly další dva životy a osm zraněných. S odvoláním na zdejší vojenskou správu to dnes napsal ruskojazyčný server BBC. Systémy ukrajinské protivzdušné obrany přitom zničily všech deset útočných dronů, které Rusko v průběhu noci poslalo na Ukrajinu, oznámily dnes ráno ukrajinské vzdušné síly.

Společnost Gupshup získává lídra v oblasti hlasové komunikace s umělou inteligencí, firmu Knowlarity, a posiluje tak portfolio konverzačních aktivit

Sledujte nás na sítích

San Francisco 3. února 2022 (PROTEXT/BusinessWire) – Společnost Gupshup rozšiřuje svá řešení pro zasílání zpráv o přední hlasová řešení společnosti Knowlarity a upevňuje tak své vedoucí postavení v oblasti konverzačního engagementu.

Gupshup, globální lídr v oblasti konverzačního engagementu, oznámila akvizici společnosti Knowlarity Communications. Společnost Knowlarity je globálním lídrem v cloudové komunikaci, více než 6000 zákazníků v 65 zemích nabízí cloudovou telefonii, automatizaci kontaktních center, hlasové asistenty s umělou inteligencí a řešení pro analýzu řeči. Akvizicí společnost Gupshup doplňuje svou špičkovou sadu konverzačního messagingu a upevňuje pozici lídra také v oblasti hlasové a video komunikace. Společnost Knowlarity působí na trhu hlasového konverzačního engagementu, který je připraven transformovat kontaktní centra, systémy IVR a inteligentní hlasové systémy, což bude v roce 2024 představovat celkový adresný trh (TAM) v hodnotě téměř 18 miliard USD (1).

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220202005128/en/

Tržby společnosti Knowlarity vzrostly oproti předchozímu roku o 50 %, přičemž příjmy ze zahraničí, mimo Indii, stouply ve stejném období o 100 %. Společnost Knowlarity nabízí řešení s bezkonkurenční spolehlivostí a inteligencí, která umožňují podnikům lépe zapojit své zákazníky prostřednictvím hlasových a video řešení s podporou umělé inteligence a dosáhnout tak lepší návratnosti investic (ROI).

Řešení společnosti Knowlarity se používají v mnoha oblastech včetně BFSI, spotřebního zboží, IT/ITeS a zdravotnictví, a to v různých zákaznických sférách zahrnujících prodej a generování potenciálních zákazníků, zákaznický servis a podporu, automatizované hovory, průzkumy a zpětnou vazbu, logistiku a doručování a práci na dálku. Společnost má špičková partnerství se službou Google Cloud pro analýzu řeči i integrace s předními světovými systémy CRM, jako jsou Salesforce, Freshworks, Hubspot, Zoho a další. Společnost Knowlarity má největší počet zákazníků, tzv. jednorožců, na trhu hlasových služeb v Indii.

„Vzhledem k tomu, že interakce mezi firmami a spotřebiteli se stává konverzační, společnost Gupshup pracuje na tom, aby firmám umožnila více způsobů, jak poskytovat silné zážitky. Díky přidání produktů Knowlarity budou nyní podniky schopny vytvářet bezproblémové konverzační zážitky napříč kanály pro zasílání zpráv i hlasovými kanály,“ řekl Beerud Sheth, spoluzakladatel a CEO společnosti Gupshup. „Společnost Knowlarity je jasným lídrem na trhu v oblasti hlasových služeb – její komplexní produktová sada zahrnující cloudovou telefonii a automatizaci kontaktních center spolu s vynikající přitažlivostí pro zákazníky dále posílí vedoucí pozici společnosti Gupshup. Jsem nadšený, že mohu tým společnosti Knowlarity přivítat v rodině Gupshup.“

„Ve společnosti Knowlarity jsme nadšeni, že se můžeme stát součástí společnosti Gupshup, což přinese bohatší zkušenosti našim stávajícím i budoucím zákazníkům spolu s obohacením produktů a významnými možnostmi geografického rozšíření. Naše kultury zaměřené na zákazníky a inovace se dokonale shodují a vidíme, že spojením dvou skvělých týmů vzniknou významné synergie a nové produkty,“ řekl Yatish Mehrotra, generální ředitel společnosti Knowlarity.

„Potřeba podniků udržovat efektivní komunikaci se svými zákazníky je klíčem k budování pevnějších a dlouhodobých vztahů bez ohledu na odvětví, fázi nebo trhy. Pandemie tuto potřebu jen zvýraznila – a zvýšila poptávku po jednotných a bezproblémových komunikačních řešeních, která firmám umožňují komunikovat se zákazníky napříč všemi kanály. Spojení společností Gupshup a Knowlarity vytváří jedinečnou nabídku produktů pro zákazníky napříč geografickými oblastmi a upevňuje vedoucí postavení, kterého obě firmy dosáhly v oblasti konverzačního engagementu a cloudové komunikace. Společnost Sequoia India, která společnosti Knowlarity věřila již v počátcích, je z tohoto sektoru nadšená i nadále. Jsme z tohoto milníku nadšeni a těšíme se na trvalé partnerství,“ řekl Sandeep Kher, ředitel Sequoia Capital India a jihovýchodní Asie.

„Naše investice a dlouholetá cesta se společností Knowlarity nás nadále utvrzují v přesvědčení, že Indie produkuje prvotřídní SaaS (Software as a Service) podniky. Gupshup a Knowlarity se k sobě přirozeně hodí. Rádi bychom pogratulovali týmům společností Gupshup a Knowlarity a popřáli jim vše nejlepší při vytváření silného partnerství v nadcházejících letech,“ řekl Subeer Monga, partner společnosti Mayfield India.

„Zákazníci chtějí mít možnost komunikovat s podniky prostřednictvím textových, hlasových a dalších kanálů. Společnost Knowlarity je průkopníkem podnikové telefonie na rozvíjejících se trzích. Gupshup je lídrem na trhu v oblasti zasílání zpráv. Akvizice společnosti Knowlarity společností Gupshup vytváří největšího a nejpokročilejšího lídra v oblasti komunikace rychle rostoucích ekonomikách rozvíjejících se trhů,“uvedl Ambarish Gupta, spoluzakladatel společnosti Knowlarity.

S oceněním na 1,4 miliardy dolarů se společnost Gupshup v roce 2021 stala jednorožcem a získala 340 milionů dolarů od společností Tiger Global, Fidelity Management a Research Co. LLC a dalších významných globálních investorů. Tato akvizice je pro společnosti Gupshup druhou za poslední čtyři měsíce, po akvizici Dotgo, přední světové platformy služeb RCS (Rich Communications Services).

Očekává se, že transakce bude uzavřena do konce února 2022, budou-li splněny obvyklé podmínky. Jako jediný finanční poradce společnosti Knowlarity působila při této transakci společnost DC Advisory.

O společnosti Gupshup

Řešení společnosti Gupshup umožňuje lepší oslovení zákazníků prostřednictvím konverzačního engagementu. Gupshup je přední platformou konverzačního engagementu, měsíčně zajišťuje více než 6 miliard zpráv. Tisíce velkých i malých firem na rozvíjejících se trzích používají Gupshup k vytváření konverzací v oblasti marketingu, prodeje a zákaznické podpory. Gupshup poskytuje jednotné rozhraní API pro zasílání zpráv pro více než 30 kanálů, hlasová řešení pro umělou inteligenci, bohatou sadu nástrojů pro budování konverzačních zkušeností, více než 500 integrací s předními systémy CRM, elektronického obchodu a automatizace marketingu a síť partnerství na rozvíjejících se trzích s aplikacemi pro zasílání zpráv, s výrobci zařízení, dodavateli internetových služeb a mobilními operátory. Díky společnosti Gupshup se konverzace staly nedílnou součástí úspěšné spolupráce se zákazníky. www.gupshup.io

O společnosti Knowlarity

Společnost Knowlarity umožňuje automatizovanou komunikaci tím, že operátorům dává možnost pracovat on-line prostřednictvím cloudu. Knowlarity umožňuje podnikům pracovat na efektivní komunikační síti prostřednictvím cloudových řešení, jako je Click to call, maskování čísel, víceúrovňový systém IVR, WhatsApp Business API, Toll-free no, Embeddable Video Platform, a řešení pro umělou inteligenci, jako je Speech Analytics & VoiceBot/ChatBot a další. Společnost Knowlarity umí posílit vaše týmy pomocí řešení pro virtuální práci a zajistit tak, že obchodní operace nebudou ovlivněny tím, že zaměstnancům umožníte práci odkudkoliv. Společnost Knowlarity založili Ambarish Gupta a Pallav Pandey. https://www.knowlarity.com.

1 Gartner Forecast Analysis . Kontaktní centra po celém světě, leden 2021

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220202005128/en/

Kontakty

Tisk

Richard Laermer

RLM PR | [email protected] | (212) 741-5106 x 216

Zdroj: Gupshup

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Vybrali jsme pro vás

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Lavrov se v Turecku na okraj diplomatického fóra sešel se slovenským protějškem

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov se dnes na okraj diplomatického fóra v tureckém městě Antalya setkal se svým slovenským protějškem Jurajem Blanárem. Na schůzku, o které informovala ruská diplomacie, upozornil slovenský Denník N.

Německo vyšetřuje závažný únik informací z armády, oznámil kancléř Scholz

Německo vyšetřuje závažný únik informací z jednání vysoce postavených příslušníků svého letectva, oznámil dnes kancléř Olaf Scholz. Zvukový záznam asi třicetiminutového rozhovoru v pátek uveřejnila šéfredaktorka ruské televize RT Margarita Simonjanová. Záznam se mimo jiné týkal toho, jak Ukrajina ve válce s Ruskem využívá německé zbraně, píše agentura DPA.

Nigerijská vláda požaduje po Binance 10 miliard dolarů

Nigerijská vláda požaduje od společnosti Binance 10 miliard poté, co guvernér centrální banky Olayemi Cardoso uvedl, že největší kryptoměnová burza podle objemu obchodů umožnila odliv 26 miliard dolarů nedohledatelných finančních prostředků ze země. Nigérie čelí devizové krizi a hledá způsoby, jak omezit odliv kapitálu.

„Český“ protiletadlový systém pro Ukrajinu?

Protiletadlový systém Saab RBS 70 je podle oficiálních dokumentů Armády České republiky „určen k ničení prostředků vzdušného napadení a taktických vzdušných prostředků protivníka typu střel s plochou dráhou letu". Pomohl by Ukrajině?

Po útoku na Oděsu se zřítila část několikapodlažní budovy, dva lidé zemřeli

Na ukrajinské město Oděsa v noci na dnešek zaútočily drony, v důsledku čehož se zřítila část několikapodlažního bytového domu. Nejméně dva lidé přišli o život a několik dalších je zraněno. Úřady se obávají, že další lidé jsou pod sutinami. Informují o tom ruskojazyčný server BBC a také agentura Ukrinform.

DOPORUČUJEME

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Lavrov se v Turecku na okraj diplomatického fóra sešel se slovenským protějškem

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov se dnes na okraj diplomatického fóra v tureckém městě Antalya setkal se svým slovenským protějškem Jurajem Blanárem. Na schůzku, o které informovala ruská diplomacie, upozornil slovenský Denník N.

Německo vyšetřuje závažný únik informací z armády, oznámil kancléř Scholz

Německo vyšetřuje závažný únik informací z jednání vysoce postavených příslušníků svého letectva, oznámil dnes kancléř Olaf Scholz. Zvukový záznam asi třicetiminutového rozhovoru v pátek uveřejnila šéfredaktorka ruské televize RT Margarita Simonjanová. Záznam se mimo jiné týkal toho, jak Ukrajina ve válce s Ruskem využívá německé zbraně, píše agentura DPA.

Nigerijská vláda požaduje po Binance 10 miliard dolarů

Nigerijská vláda požaduje od společnosti Binance 10 miliard poté, co guvernér centrální banky Olayemi Cardoso uvedl, že největší kryptoměnová burza podle objemu obchodů umožnila odliv 26 miliard dolarů nedohledatelných finančních prostředků ze země. Nigérie čelí devizové krizi a hledá způsoby, jak omezit odliv kapitálu.

„Český“ protiletadlový systém pro Ukrajinu?

Protiletadlový systém Saab RBS 70 je podle oficiálních dokumentů Armády České republiky „určen k ničení prostředků vzdušného napadení a taktických vzdušných prostředků protivníka typu střel s plochou dráhou letu". Pomohl by Ukrajině?

Po útoku na Oděsu se zřítila část několikapodlažní budovy, dva lidé zemřeli

Na ukrajinské město Oděsa v noci na dnešek zaútočily drony, v důsledku čehož se zřítila část několikapodlažního bytového domu. Nejméně dva lidé přišli o život a několik dalších je zraněno. Úřady se obávají, že další lidé jsou pod sutinami. Informují o tom ruskojazyčný server BBC a také agentura Ukrinform.

Rusové na pohřbu Navalného byli dojatí, ale ne odevzdaní, řekl český diplomat

Na dnešním pohřbu ruského opozičníka Alexeje Navalného panovala atmosféra smutku, dojetí, přítomní lidé ale nebyli odevzdaní, řekl ČTK současný vedoucí českého velvyslanectví v Moskvě Jiří Čistecký. Ten se pohřbu na Borisovském hřbitově na jihovýchodním okraji ruské metropole zúčastnil spolu s několika málo dalšími představiteli zastupitelských úřadů. Podle Čisteckého rozsah bezpečnostních opatření kolem hřbitova potvrzuje, že ruský režim má strach z vlastních občanů.