menu

4.1 C
Czech
Neděle 21. dubna 2024

Polský premiér se chce připojit k iniciativě European Sky Shield, prezident ne

Polsko by mělo spolupracovat s dalšími zeměmi na evropské iniciativě protivzdušné obrany European Sky Shield Initiative (ESSI), řekl dnes po jednání polské proevropské vlády premiér Donald Tusk. Projekt, jehož součástí je i Česko, se ale nezamlouvá konzervativnímu prezidentovi Andrzejovi Dudovi. Řekl, že jde o německý obchodní projekt.

Vojenská pomoc z Ameriky pomůže zachránit tisíce životů, děkoval Zelenskyj USA

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj poděkoval Sněmovně reprezentantů USA za to, že po měsících odkladů schválila nový balíček vojenské pomoci Ukrajině ve výši 61 miliard dolarů (1,4 bilionu korun). Uvedl, že tato pomoc může zachránit tisíce životů.

Společnost ExaGrid získala za rok 2024 nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v průvodci CRN ® Partner Program Guide

Sledujte nás na sítích

Marlborough (Británie) 27. března 2024 (PROTEXT/BusinessWire) – Partnerský program pro prodejce společnosti ExaGrid byl vybrán díky svému závazku pečovat o silná, zisková a úspěšná partnerství s prodejními kanály

Společnost ExaGrid ®, jediné řešení v daném oboru pro vrstvené zálohování dat, dnes oznámila, že byla oceněna společností CRN ® , značkou The Channel Company, když získala prestižní pětihvězdičkové oceněním v průvodci partnerskými programy pro rok 2024. Tento každoroční průvodce poskytuje důležité informace poskytovatelům řešení, kteří zkoumají partnerské programy dodavatelů technologií, jež nabízejí vysokou hodnotu a jsou v souladu s jejich obchodními potřebami a cíli. Platforma ExaGrid stojí za více než 25 zálohovacími aplikacemi a nástroji jako zálohovací úložiště a poskytuje nejvyšší výkon pro zálohování a obnovu, nejlepší škálovatelnost, jedinou nesíťovou vrstvenou vzduchovou mezeru pro obnovu ransomwaru a obsahuje deduplikaci dat pro snížení nároků na úložiště a nákladů.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20240326968663/cs/

Rozsah a hloubka podpory a zdrojů, které dodavatelé technologií nabízejí prostřednictvím svých partnerských programů, je řešení pro poskytovatele, kteří posuzují, s jakými dodavateli IT, poskytovateli služeb a distributory se spojit při vytváření technologických řešení světové úrovně, zásadním faktorem. Prvky programů, jako jsou finanční pobídky, podpora prodeje a marketingu, školení a certifikace, technická podpora a další, mohou dodavatele odlišit a hrát klíčovou roli při podpoře dlouhodobého růstu jejich partnerů.

Pětihvězdičkové hodnocení je udělováno společnostem, které vytvořily své partnerské programy tak, aby šly nad rámec svého závazku pečovat o silná, zisková a úspěšná partnerství s prodejními kanály.

Při sestavování průvodce partnerskými programy za rok 2024 hodnotila společnost CRN dodavatele na základě požadavků programu a nabídky, jako jsou školení a vzdělávání partnerů, předprodejní a poprodejní podpora, marketingové programy a zdroje, technická podpora a komunikace.

Společnost ExaGrid nabízí ve svém programu pro prodejní partnery ExaGrid mnoho novinek, mezi nimi:

• Nepožaduje se tvorba skladových zásob

• Nejsou požadovány žádné milníky ani závazky

• Registrace obchodů pro prodejce, kteří přinášejí příležitosti společnosti ExaGrid, aby ochránili marži

• Programy SPIF pro obchodní zástupce prodejců a architekty řešení

• Bonusy Meeting Maker za schůzky s potenciálními zákazníky

• Společnost ExaGrid spoluprodává se svými vlastními prodejci, včetně technických systémových inženýrů v terénu

• Společnost ExaGrid provádí veškerou podporu zákazníků a prodejci získávají všechny budoucí objednávky na zařízení a obnovení údržby a podpory

„Jsme poctěni, že partnerský program prodejců společnosti ExaGrid získal v průvodci partnerskými programy CRN pětihvězdičkové hodnocení,“ řekl Bill Andrews, prezident a generální ředitel společnosti ExaGrid. „Společnost ExaGrid má nejsilnější a nejunikátnější prodejní program v oboru, který byl navržen tak, aby předčil očekávání našich partnerů. Zálohovací úložiště je obrovský trh, který roste, a my se těšíme na spolupráci s novými partnery v roce 2024 a na další úspěchy našich stávajících partnerů po celém světě. Naším cílem je pomoci našim partnerům poskytovat zákazníkům produkt, který řeší problémy, s nimiž se potýkají v souvislosti se zálohovacím úložištěm, a produkt, který prostě funguje a je neuvěřitelně dobře podporován. Když spolupracujeme, vyhrávají všichni,“ řekl.

„Ocenění v tomto seznamu odráží hodnotu partnerských programů vyzdvihovaných dodavatelů a jejich závazek vyvíjet se společně s poskytovateli řešení a podporovat úspěch IT kanálu,“ řekla Jennifer Follett, viceprezidentka pro americký obsah a výkonná redaktorka CRN ve společnosti The Channel Company. „Toto ocenění umožňuje poskytovatelům řešení objevit dodavatele, kteří drží krok s vyvíjejícími se požadavky jejich podnikání a jejich klientů. Díky průvodci partnerskými programy CRN 2024 mají poskytovatelé řešení přístup k hlubokým informacím o jedinečných silných stránkách jednotlivých partnerských programů a prodejcích, kteří prokazují oddanost komunitě svých partnerů.“

Průvodce partnerskými programy pro rok 2024 bude uveden v dubnovém vydání časopisu CRN pro rok 2024 a online na adrese www.CRN.com/PPG.

O společnosti ExaGrid

Společnost ExaGrid poskytuje vrstvené zálohovací úložiště s jedinečnou přistávací zónou („Landing Zone“) s diskovou vyrovnávací pamětí, úložištěm pro dlouhodobé uchovávání a škálovatelnou architekturou. Řešení „Landing Zone“ společnosti ExaGrid umožňuje nejrychlejší zálohy, obnovení a okamžité zotavení virtuálních počítačů. Vrstva úložiště nabízí nejnižší náklady na dlouhodobé uschování. Škálovatelná architektura společnosti ExaGrid zahrnuje plnohodnotná zařízení a zajišťuje zálohovací okno s pevnou délkou při nárůstu dat, přičemž odpadají nákladné forkliftové aktualizace a zastarávání produktu. Společnost ExaGrid nabízí jediný dvouvrstvý přístup k ukládání záloh s nesíťovou vrstvou, zpožděným odstraňováním a neměnnými objekty pro obnovu po útocích ransomwaru.

Společnost ExaGrid disponuje fyzickými prodejními a předprodejními systémovými inženýry v těchto zemích: Argentina, Austrálie, Benelux, Brazílie, Kanada, Chile, SNS, Kolumbie, Česká republika, Francie, Německo, Hongkong, Indie, Izrael, Itálie, Japonsko, Mexiko, Skandinávie, Polsko, Portugalsko, Katar, Saúdská Arábie, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Velká Británie, Spojené státy a další regiony.

Navštivte nás na adrese exagrid.com nebo se s námi spojte na LinkedIn. Podívejte se, co říkají naši zákazníci o vlastních zkušenostech se společností ExaGrid, a zjistěte, proč nyní tráví podstatně méně času zálohovacím ukládáním v příbězích o úspěších našich zákazníků. ExaGrid is proud of our +81 NPS score!

ExaGrid je registrovaná ochranná známka společnosti ExaGrid Systems, Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

O společnosti The Channel Company

Společnost The Channel Company umožňuje průlomovou výkonnost IT kanálů díky našim dominantním médiím, poutavým akcím, odbornému poradenství a vzdělávání a inovativním marketingovým službám a platformám. Jako katalyzátor kanálu propojujeme a posilujeme postavení dodavatelů technologií, poskytovatelů řešení a koncových uživatelů. S oporou v téměř 40 letech bezkonkurenčních zkušeností s obchodními kanály čerpáme z našich hlubokých znalostí a vymýšlíme nová inovativní řešení pro stále se vyvíjející výzvy na trhu s technologiemi. www.thechannelcompany.com

Sledujte The Channel Company na: Twitteru, LinkedIn aFacebooku.

© 2024 The Channel Company, Inc. CRN je registrovaná ochranná známka společnosti The Channel Company, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

 

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240326968663/cs/

KONTAKT:

Mary Domenichelli

ExaGrid

[email protected]

 

Kristin DaSilva

The Channel Company

[email protected]

 

Zdroj: ExaGrid Systems, Inc.

 

Vybrali jsme pro vás

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Hamás: USA daly finanční pomocí Izraeli zelenou k další agresi vůči Palestincům

Palestinské hnutí Hamás kritizovalo Spojené státy za vojenskou pomoc Izraeli, kterou americká Sněmovna reprezentantů schválila v sobotu. Informovala o tom dnes agentura AFP. Podle Hamásu tak dala "zelenou" izraelské vládě k "pokračování agrese" vůči Palestincům. Stejně se už v sobotu vyjádřila Palestinská autonomie, kterou vede palestinská strana Fatah, jež má dlouholeté spory s Hamásem.

Ukrajinské námořnictvo oznámilo zásah přes 100 let staré ruské lodi

Sevastopolským zálivem, který se nachází u Ruskem okupovaného ukrajinského poloostrova Krym, otřásly dnes výbuchy. Ruské úřady podle agentury TASS uvedly, že ruské síly dnes brzy ráno v přístavu Sevastopol na Krymu odrazily raketový útok proti jedné ze svých lodí. Podle mluvčího ukrajinského námořnictva Dmytra Pletenčuka začala hořet ruská loď Kommuna, záchranná loď ponorek z roku 1915, která je nejstarší v ruském námořnictvu a vůbec nejstarší vojenskou lodí ve službě na světě, píše server Ukrajinska Pravda.

Zelenskyj: Od USA potřebujeme hlavně dalekonosné zbraně a protivzdušnou obranu

Ukrajina nyní podle prezidenta Volodymyra Zelenského k obraně proti ruské invazi od Spojených států potřebuje především zbraně dalekého dosahu a protivzdušnou obranu. Americká Sněmovna reprezentantů v sobotu po několika měsících odkladů de facto schválila další vojenskou pomoc pro Kyjev; Senát i prezident Joe Biden již avizovali, že příslušný zákon podpoří. Senátem by podle agentury Reuters měl projít v příštím týdnu. Zelenskyj dnes v rozhovoru pro pořad Meet the Press stanice NBC kongresmanům opět poděkoval a zdůraznil, že USA podle něj nefinancují válku, ale pomáhají bránit svobodu a demokracii.

V Pásmu Gazy kvůli válce zemřelo nejméně 34.097 Palestinců, uvedly tamní úřady

Izraelská ofenziva v Pásmu Gazy, která je odvetou za útok tamního hnutí Hamás na Izrael ze 7. října, si dosud vyžádala nejméně 34.097 mrtvých a 76.980 zraněných z řad Palestinců. Informovaly o tom dnes podle Reuters místní úřady ovládané Hamásem. Podle nich 48 Palestinců byli zabito za posledních 24 hodin. Agentura AP dnes napsala, že 22 lidí včetně 18 dětí v noci na dnešek zahynulo při izraelském ostřelování města Rafáh na jihu Pásma Gazy, kde o den dříve rovněž při izraelských úderech zemřelo devět lidí včetně šesti dětí.

Zelenskyj poděkoval USA za pomoc, podle Kremlu povede k zabíjení Ukrajinců

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes po schválení balíku pomoci pro Ukrajinu uvedl, že je vděčný Sněmovně reprezentantů USA, oběma velkým americkým politickým stranám a osobně republikánskému předsedovi sněmovny Mikeovi Johnsonovi za rozhodnutí, jež podle něj udrží chod dějin na správné cestě. Kreml krátce nato podle agentury AFP vydal prohlášení, v němž uvedl, že schválení návrhu zákona o vojenské a finanční pomoci Ukrajině jen způsobí smrt ještě více Ukrajinců. Vývoj v americkém Kongresu naopak stejně jako Kyjev uvítala Evropská unie, generální tajemník NATO Jens Stoltenberg a představitelé dalších západních zemí.

V Japonsku se zřítily dva vojenské vrtulníky, jeden mrtvý a sedm nezvěstných

Dva vrtulníky japonské námořní obrany se v sobotu večer při cvičení v Pacifiku jižně od Tokia zřítily do moře. Oznámil to dnes japonský ministr obrany Minoru Kihara. Podle japonské vlády je možné, že se vrtulníky navzájem srazily, uvedla agentura Kjódó. Vláda zatím potvrdila smrt jednoho člena posádky, ostatních sedm členů posádek se pohřešuje.

Tenerife na nohou: Tisíce protestují proti masovému turismu

Tisíce lidí na španělských Kanárských ostrovech, konkrétně na Tenerife, vyšly do ulic, aby protestovaly proti negativním dopadům masového turismu na místní komunitu. Demonstranti požadují dočasné omezení příjezdu turistů, aby se omezil nárůst krátkodobých pronájmů a výstavby hotelů, což podle nich zvyšuje náklady na bydlení pro místní obyvatele.

DOPORUČUJEME

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Hamás: USA daly finanční pomocí Izraeli zelenou k další agresi vůči Palestincům

Palestinské hnutí Hamás kritizovalo Spojené státy za vojenskou pomoc Izraeli, kterou americká Sněmovna reprezentantů schválila v sobotu. Informovala o tom dnes agentura AFP. Podle Hamásu tak dala "zelenou" izraelské vládě k "pokračování agrese" vůči Palestincům. Stejně se už v sobotu vyjádřila Palestinská autonomie, kterou vede palestinská strana Fatah, jež má dlouholeté spory s Hamásem.

Ukrajinské námořnictvo oznámilo zásah přes 100 let staré ruské lodi

Sevastopolským zálivem, který se nachází u Ruskem okupovaného ukrajinského poloostrova Krym, otřásly dnes výbuchy. Ruské úřady podle agentury TASS uvedly, že ruské síly dnes brzy ráno v přístavu Sevastopol na Krymu odrazily raketový útok proti jedné ze svých lodí. Podle mluvčího ukrajinského námořnictva Dmytra Pletenčuka začala hořet ruská loď Kommuna, záchranná loď ponorek z roku 1915, která je nejstarší v ruském námořnictvu a vůbec nejstarší vojenskou lodí ve službě na světě, píše server Ukrajinska Pravda.

Zelenskyj: Od USA potřebujeme hlavně dalekonosné zbraně a protivzdušnou obranu

Ukrajina nyní podle prezidenta Volodymyra Zelenského k obraně proti ruské invazi od Spojených států potřebuje především zbraně dalekého dosahu a protivzdušnou obranu. Americká Sněmovna reprezentantů v sobotu po několika měsících odkladů de facto schválila další vojenskou pomoc pro Kyjev; Senát i prezident Joe Biden již avizovali, že příslušný zákon podpoří. Senátem by podle agentury Reuters měl projít v příštím týdnu. Zelenskyj dnes v rozhovoru pro pořad Meet the Press stanice NBC kongresmanům opět poděkoval a zdůraznil, že USA podle něj nefinancují válku, ale pomáhají bránit svobodu a demokracii.

V Pásmu Gazy kvůli válce zemřelo nejméně 34.097 Palestinců, uvedly tamní úřady

Izraelská ofenziva v Pásmu Gazy, která je odvetou za útok tamního hnutí Hamás na Izrael ze 7. října, si dosud vyžádala nejméně 34.097 mrtvých a 76.980 zraněných z řad Palestinců. Informovaly o tom dnes podle Reuters místní úřady ovládané Hamásem. Podle nich 48 Palestinců byli zabito za posledních 24 hodin. Agentura AP dnes napsala, že 22 lidí včetně 18 dětí v noci na dnešek zahynulo při izraelském ostřelování města Rafáh na jihu Pásma Gazy, kde o den dříve rovněž při izraelských úderech zemřelo devět lidí včetně šesti dětí.

Zelenskyj poděkoval USA za pomoc, podle Kremlu povede k zabíjení Ukrajinců

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes po schválení balíku pomoci pro Ukrajinu uvedl, že je vděčný Sněmovně reprezentantů USA, oběma velkým americkým politickým stranám a osobně republikánskému předsedovi sněmovny Mikeovi Johnsonovi za rozhodnutí, jež podle něj udrží chod dějin na správné cestě. Kreml krátce nato podle agentury AFP vydal prohlášení, v němž uvedl, že schválení návrhu zákona o vojenské a finanční pomoci Ukrajině jen způsobí smrt ještě více Ukrajinců. Vývoj v americkém Kongresu naopak stejně jako Kyjev uvítala Evropská unie, generální tajemník NATO Jens Stoltenberg a představitelé dalších západních zemí.

V Japonsku se zřítily dva vojenské vrtulníky, jeden mrtvý a sedm nezvěstných

Dva vrtulníky japonské námořní obrany se v sobotu večer při cvičení v Pacifiku jižně od Tokia zřítily do moře. Oznámil to dnes japonský ministr obrany Minoru Kihara. Podle japonské vlády je možné, že se vrtulníky navzájem srazily, uvedla agentura Kjódó. Vláda zatím potvrdila smrt jednoho člena posádky, ostatních sedm členů posádek se pohřešuje.

Tenerife na nohou: Tisíce protestují proti masovému turismu

Tisíce lidí na španělských Kanárských ostrovech, konkrétně na Tenerife, vyšly do ulic, aby protestovaly proti negativním dopadům masového turismu na místní komunitu. Demonstranti požadují dočasné omezení příjezdu turistů, aby se omezil nárůst krátkodobých pronájmů a výstavby hotelů, což podle nich zvyšuje náklady na bydlení pro místní obyvatele.

Verstappen dominuje Velké ceně Číny 2024, Norris si zajistil druhé místo

Max Verstappen z Red Bullu předvedl suverénní výkon a vyhrál Velkou cenu Číny 2024, když překonal dvě přerušení závodu bezpečnostním vozem v polovině závodu. Lando Norris z McLarenu si zajistil chvályhodné druhé místo, když předstihl Verstappenova týmového kolegu Sergia Pereze.

Spice Girls společně vystoupily na oslavě 50. narozenin Victorie Beckham

Dlouho očekávané setkání popové senzace 90. let, skupiny Spice Girls, se konečně uskutečnilo na hvězdné oslavě 50. narozenin Victorie Beckhamové. Akci, na níž se mezi hosty objevili například Tom Cruise, Gordon Ramsay nebo Eva Longoria, zpestřilo speciální vystoupení Spice Girls. Victoria Beckhamová, známá také jako Posh Spice, se připojila ke svým bývalým kolegyním a zatančila na jejich hit Stop.

Vojenská pomoc z Ameriky pomůže zachránit tisíce životů, děkoval Zelenskyj USA

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj poděkoval Sněmovně reprezentantů USA za to, že po měsících odkladů schválila nový balíček vojenské pomoci Ukrajině ve výši 61 miliard dolarů (1,4 bilionu korun). Uvedl, že tato pomoc může zachránit tisíce životů.