Protext ČTKSpolečnost Cineworld Group oznámila, že přijala nové členy vedení, včetně prezidenta společnosti...

Společnost Cineworld Group oznámila, že přijala nové členy vedení, včetně prezidenta společnosti Cineworld International

Londýn 23. března 2024 (PROTEXT/BusinessWire) – Společnost Cineworld Group, která je druhým největším řetězcem kin na světě, dnes oznámila doplnění svého výkonného týmu poté, co byl do funkce generálního ředitele pro rok 2023 jmenován Eduardo Acuna spolu s novým představenstvem, jemuž předsedá Eric Foss. K Acunovi a týmu Cineworld Group se připojují Thomas Song jako finanční ředitel, Ben Hill jako ředitel lidských zdrojů, John Henrich jako hlavní právní poradce, John Curry jako senior viceprezident společnosti Regal a Javier Sotomayor jako prezident společnosti Cineworld International.

„Jsme rádi, že můžeme Toma, Bena, Johna, Javiera a Johna přivítat v našem řídicím týmu,“ uvedl Eduardo Acuna, výkonný ředitel společnosti Cineworld Group. „Díky jejich kombinovaným zkušenostem v oboru, vůdčím a komunikačním schopnostem máme dobrou pozici pro vedení nejlepšího týmu zabývajícího se výstavami, který je hnací silou růstu a úspěchu skupiny Cineworld na celosvětové úrovni.“

Sotomayor má více než 25 let zkušeností se zakládáním nových společností, marketingem, rozvojem podnikání, dodavatelským řetězcem a strategickým plánováním v odvětvích maloobchodu, zábavy a finančních služeb. Pracoval v Latinské Americe, USA, Asii a na Středním východě. V uplynulých 20 letech zastával ve společnosti Cinépolis různé vedoucí pozice v oblasti marketingu, strategie, dodavatelského řetězce a rozvoje obchodu. Ve své roli bude Sotomayor řídit mezinárodní týmy mimo USA, včetně Irska, Polska, České republiky, Slovenska, Maďarska, Bulharska, Rumunska, Izraele a také společností Cineworld a Picturehouse ve Spojeném království.

Song přináší více než 25 let zkušeností v oblasti podnikových financí, rozvoje a vztahů s investory. Naposledy působil jako finanční ředitel společnosti Aimbridge Hospitality.

Během posledních 20 let Hill pracoval ve většině divizí společnosti, ze které se nyní stává Warner Bros. Discovery, včetně Warner Bros. Motion Pictures, Warner Bros. Television, HBO a CNN.

Henrich, naposledy zastával funkci senior viceprezidenta, hlavního právního poradce a tajemníka ve společnosti Sally Beauty Holdings, Inc., kde vedl týmy auditu, regulace, informační bezpečnosti a podnikové strategie.

Curry s sebou přináší více než 32 let zkušeností ze společnosti Regal. Naposledy působil jako senior viceprezident pro stravovací služby a Curry zodpovídal za rozvoj strategických iniciativ, inovací a partnerství, které rozšiřovaly možnosti společnosti v oblasti stravování a nápojů.

O společnosti Cineworld Group

Společnost Cineworld Group provozuje jeden z největších a geograficky nejrozmanitějších okruhů kin na světě. Pod značkami Regal, Cineworld, Picturehouse, Planet a Cinema City představuje společnost druhou největší divadelní společnost podle počtu sálů s provozovnami ve Spojených státech, Velké Británii, Irsku, Izraeli, Polsku, České republice, Slovensku, Maďarsku, Bulharsku a Rumunsku.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240321735452/cs/

V případě dotazů pro tisk kontaktujte:

020 7413 3344

cineworld@hkstrategies.com

Source: Cineworld Group

 

 

Doporučujeme

Řecký parlament zbavil imunity 13 poslanců vyšetřovaných kvůli dotačním podvodům

Řecký parlament dnes zbavil imunity všech 13 poslanců vyšetřovaných kvůli podvodům se zemědělskými dotacemi. Informovala o tom agentura AFP i řecká média. Někteří poslanci své kolegy vyzvali, aby jim imunitu odebrali, protože chtějí hájit svou dobrou pověst, a pochybení odmítají. Po zbavení imunity budou moci vyšetřovatelé včetně Úřadu evropského veřejného žalobce (EPPO) prověřit, zda podezřelí poslanci sehráli nějakou roli při dotačních podvodech.

Libanon bude usilovat o prodloužení příměří s Izraelem o měsíc

Libanon bude při jednání s Izraelem usilovat o prodloužení příměří o jeden měsíc. Píše to dnes agentura AFP s odkazem na nejmenovaný libanonský zdroj. Bez prodloužení by příměří, které platí od minulého týdne, skončilo v neděli. Jednání mezi Izraelem a Libanonem jsou na plánu ve čtvrtek.

Britský regulátor zakročil proti neregistrovaným krypto platformám

Britský úřad pro finanční etiku (FCA) podnikl rozsáhlou razii v Londýně zaměřenou na nelegální peer-to-peer (P2P) obchodování s kryptoměnami. Během středeční operace, která je první svého druhu v takovém rozsahu, regulátor zasáhl na osmi adresách podezřelých z porušování pravidel proti praní špinavých peněz a financování terorismu. Akce proběhla v úzké koordinaci s daňovými úřady a policií, přičemž na každém z vytipovaných míst byly vydány příkazy k okamžitému ukončení činnosti.

KOMENTÁŘ: Británie odklepla generaci bez cigaret. Tabákové společnosti padají

Britským parlamentem se protáhl revoluční zákon, který zakazuje prodávat tabákové výrobky všem lidem narozeným po roce 2008. A to doživotně. Zákaz, který se týká běžných i elektronických cigaret, znejistil na burze tabákové společnosti, které už tak čelí krizi poptávky.

Vědci objevili souvislost mezi slunečními bouřemi a zemětřesením

Vědci z Kjótské univerzity představili odvážný model, který naznačuje, že sluneční aktivita může mít přímý vliv na spouštění zemětřesení na Zemi. Podle jejich teorie mohou silné sluneční erupce narušit ionosféru natolik, že vzniklá elektrická pole proniknou hluboko do zemské kůry. Pokud se tato energie setká s tektonickým zlomem, který je již pod kritickým tlakem, může posloužit jako poslední impuls k jeho uvolnění a vzniku otřesů.

Boston vyrovnal sérii s Buffalem, Pastrňák dál vládne produktivitě

Boston zvládl druhý zápas série na ledě Buffala a po výhře 4:2 srovnal stav na 1:1. Klíčovou roli sehrála česká stopa. Pavel Zacha vstřelil rozdílový gól, David Pastrňák přidal dvě asistence a vede produktivitu play off. Bruins tentokrát nepřipustili kolaps jako v prvním duelu.

Na ukrajinské straně začalo napouštění ropovodu Družba, oznámila Bratislava

Na ukrajinské straně dnes z Běloruska začalo tlakování a napouštění ropovodu Družba. S odvoláním na provozovatele ukrajinské části tohoto ropovodu, společnosti Ukrtransnafta, to oznámila slovenská ministryně hospodářství Denisa Saková. Obnovení dodávek ropy touto trasou na Slovensko ministryně očekává ve čtvrtek ráno. Slovenský premiér Robert Fico řekl, že je narušena důvěra mezi Slovenskem a Ukrajinou, a vyjádřil pochybnosti ohledně provozu uvedeného ropovodu.

Bezpečný sex zdraží. Válka s Íránem zvýší ceny kondomů

Bezpečný sex může kvůli válce s Íránem a blokádě Hormuzského průlivu zdražit, varoval generální ředitel největšího světového výrobce kondomů Karex Goh Miah Kiat. Ceny kondomů podle něj mohou vzrůst o 20 až 30 procent, možná i více, pokud bude konflikt dál pokračovat.

Rusko podle Kyjeva opakovaně vysílalo drony v blízkosti Černobylu

Rusko při svých útocích na cíle na Ukrajině opakovaně vysílalo drony a rakety na letovou dráhu v blízkosti odstavené Černobylské jaderné elektrárny, čímž zvýšilo riziko rozsáhlé nehody, sdělil agentuře Reuters ukrajinský generální prokurátor Ruslan Kravčenko.

SpaceX získá právo na koupi miliardového start-upu Cursor

Vesmírná a technologická společnost SpaceX uzavřela dohodu, která jí dává právo na akvizici start-upu Cursor zabývajícího se umělou inteligencí pro úpravu kódu. Hodnota transakce byla stanovena na 60 miliard dolarů. Tento krok je součástí širší strategie Elona Muska, která směřuje k dotažení konkurence v podobě laboratoří OpenAI a Anthropic. K dohodě dochází jen několik měsíců před plánovaným vstupem SpaceX na burzu, který má být největším v historii.

Izraelská armáda potrestala vojáky za to, že tloukli do sochy Ježíše kladivem

Izraelská armáda potrestá dva vojáky, kteří se podíleli na znesvěcení sochy Ježíše v jižním Libanonu. Podle vyjádření Izraelské obranné síly (IDF) dostanou oba muži 30 dní vojenského vězení a po ukončení vyšetřování budou odvoláni z bojové služby.

Írán zaútočil na obchodní loď u ománských břehů, hlásí britské námořnictvo

Britská vojenská námořní služba UKMTO dnes uvedla, že obdržela zprávy o útoku íránského dělového člunu na obchodní loď v Hormuzském průlivu, asi 28 kilometrů severovýchodně od ománských břehů. Posádka je v pořádku.

Akcie ČEZ stagnují zatímco evropská konkurence prudce roste

Energetická skupina ČEZ se na akciovém trhu nachází v neobvyklé pozici. Zatímco cena jejích akcií se již čtvrt roku pohybuje v úzkém pásmu kolem 1 200 korun, srovnatelné evropské podniky zažívají silné období. Index mapující evropský energetický sektor od začátku roku vzrostl o 15 procent a někteří konkurenti, jako německé RWE nebo finské Fortum, posílili dokonce o pětinu. Domácí titul přitom ve stejném období odepsal zhruba 6 procent své hodnoty, což mezi investory otevírá debatu o jeho možném podhodnocení.

Trump prodloužil dočasné příměří s Íránem. Přímá jednání se ale nekonala

Dočasné příměří s Íránem bude prodlouženo, aby měla islámská republika více času na předložení konečné dohody, rozhodl americký prezident Donald Trump. Obě strany zůstávají rétoricky zakořeněné, Pákistán se však usilovně snaží je přimět k dalším rozhovorům.

Slavia potrestala Bořila a Chorého za excesy

Slavia po dvou vypjatých ligových týdnech sáhla k interním trestům. Jan Bořil a Tomáš Chorý zaplatí vysoké pokuty a čekají je i desítky hodin práce pro klubové aktivity. Vedení tím reaguje nejen na jejich zkraty, ale i na škody, které podobné výlevy napáchaly na hřišti i mimo něj.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama