16.3 C
Czech
Sobota 23. září 2023

Soukup v potížích: Dluhy, drogy a rozchod! Dluží i své ex-přítelkyni Hanychové

Soukup v potížích: Dluhy, drogy a rozchod! Dluží i své ex-přítelkyni Hanychové

Není to dobrý rok pro Jaromíra Soukupa. Mediální magnát a ředitel TV Barrandov se potýká s řadou problémů, které se nyní začínají projevovat. Nejenže se nedávno rozpadl jeho vztah s Agátou Hanychovou, ale také se zdá, že má dluhy na všech stranách.

Jaromír Soukup, mediální magnát a ředitel TV Barrandov, se ocitá v hlubokých finančních problémech. Podle informací, které zveřejnila redakce eXtra, se zdá, že Soukup dluží na všech frontách. Dokonce se objevily informace, že neplatil ani matce své dcerky, Agátě Hanychové.

Čtěte také: VIDEO: Nejbohatší cikán ve Spojeném království! Neuměl číst ani psát, v 16 letech koupil noční klub

Článek pokračuje >>

1 komentář

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

DOPORUČUJEME

Chtěli byste vědět, jaké to je požít halucinogen? Podívejte se na VIDEO a uvidíte co se stane!

Pocit unášení a deformace předmětů kolem – vjemy, které nastávají po užití drog. Právě to lze zažít i bez psychedelik, jen pomocí optické iluze vytvořené hravým youtouberem. Zaměřte svůj zrak do červeného středu obrazce a výsledek uvidíte sami.

Děsivé VIDEO! Chlapci tančí na kolejích ve chvíli, kdy kolem projíždí vlak rychlostí 200 km za hodinu!

V místě, kde právě projížděl vysokorychlostní vlak, na kolejiště vběhly děti a začaly v jeho těsné blízkosti rozverně tančit. Právě takový scénář se odehrál v anglickém Oxfordshire. Zprávu přinesl Daily Mail a Daily Star.

VIDEO: Mrtvé zvíře z pláže s dlouhým ocasem a drápy budí pozornost na sociálních sítích. Nikdo neví, co je zač

Na internetu se neustále objevují bizarní záběry pocházející z různých koutů světa. V nejnovějším videu z Austrálie je zachyceno mrtvé zvíře s dlouhým ocasem a drápy. Podobné nálezy jsou na australských plážích poměrně běžné.

VIDEO: Zdravotní sestra utratila 78 000 liber za plastiky, aby vypadala jako plastová panenka

I takto může vypadat zdravotní sestra. Třiadvacetiletá Tara Jayne McConachy se sama ráda svěřuje do rukou lékařů, těch plastických, a to s velmi specifickými požadavky. Pomalu ale jistě se vzdaluje lidské podobě.

Harry a William šokují! Udělali jsme chybu v telefonátu, než máma zemřela: TOHLE nás bude navždy mrzet

Princové William a Harry odhalili kus svého nitra v dokumentárním filmu o životě princezny Diany. Toho srpnového dne roku 1997 byli příliš zaujati hrou se svými bratranci a sestřenicemi, neměli náladu debatovat s maminkou po telefonu, stačilo jim, že ji na chvíli zaslechli a spěchali jí říct: "Uvidíme se později!", aby mohli pokračovat ve svých lumpárnách. "Kdybychom jen tušili, že tohle je náš poslední rozhovor…" William se neubránil slzám.

VIDEO: Kamery v zoologické zahradě zachytily podivného tvora! Texaské město žádá veřejnost o pomoc s identifikací

Bezpečnostní kamery v zoologické zahradě v texaském Amarillu zachytily už 21. května v jednu hodinu ráno podivného a neidentifikovaného tvora, jak se plíží kolem plotu zoo. Město Amarillo nyní žádá veřejnost o pomoc při řešení této záhady.

Ruska chtěla prodat jedno ze svých dětí za 115 tisíc! Potřebovala zaplatit dluhy

Jen těžko uvěřitelný příběh z Ruska zveřejnil The Mirror. Šestatřicetiletá matka tří dětí měla dát inzerát na svého sedmiletého syna. Nabízela ho v přepočtu asi za 115 tisíc korun. Byla však chycena při činu a předána správním orgánům.

Podívejte se do nóbl věznice La Catedral Pabla Escobara. K dispozici měl prostitutky, sluhy, vířivku, heliport i vlastní armádu

Nejnebezpečnější drogový boss světa Pablo Escobar na začátku 90. let souhlasil s tím, že stráví pět let ve vlastním luxusním vězení, které si sám navrhl. Vířivky, fotbalová hřiště, heliporty i soukromá armáda, to vše měl ve svém paláci k dispozici.