ShowbizSimona Lewandowská na premiéře Studny zářila po boku svého přítele

Simona Lewandowská na premiéře Studny zářila po boku svého přítele

Pražské kino Lucerna hostilo slavnostní premiéru minisérie Studna, která patří mezi očekávané projekty platformy Voyo. Hlavní hvězdou večera byla herečka Simona Lewandowská, známá ze seriálů Zlatá labuť nebo Dobré ráno, Brno!. Přišla sama, ale během večera se k ní připojil její partner, herec Goran Maiello.

Lewandowská, oblečená ve vkusném outfitu, se skvěle bavila. Na baru se dala do řeči s kolegy, například s Beátou Kaňokovou a Filipem Červenkou. Fotografové však zachytili i její intimní chvilky s přítelem, kdy ho láskyplně objímala a políbila. Dle serveru eXtra.cz spolu dvojice působila velmi šťastně.

Nový vztah Lewandowská veřejnosti odhalila teprve nedávno. Dříve byla spojována s hercem Zdeňkem Piškulou, se kterým se rozešla v roce 2019. Jak uvedl server Super.cz, nyní se zdá, že po boku Maiella herečka prožívá harmonii a vyhýbá se nadměrné pozornosti médií.

Premiéra Studny přilákala řadu známých tváří. Dorazili i hlavní představitelé minisérie, například David Švehlík, Johana Matoušková a Filip Červenka. Po promítání prvních dílů se hosté zdrželi na neformální afterparty.

Dle eXtra.cz Lewandowská v přítmí Lucerny dokazovala, že kariérní úspěch může jít ruku v ruce s osobním štěstím. Zamilovaná dvojice akci opustila ruku v ruce.

Studna slibuje temný příběh plný tajemství a emocí. Podle Super.cz se diváci mohou těšit na silné herecké výkony a nečekané zvraty, které z minisérie dělají jedno z nejvýraznějších televizních děl letošního roku.

Doporučujeme

Trump vyhlásil Íránu „ekonomickou válku“. Hovoří o operaci, jakou svět ještě neviděl

Americký prezident Donald Trump vyhlásil Íránu „ekonomickou válku“. Také pohrozil tvrdými následky zemím, které by Teheránu pomáhaly. Írán hovoří o „ekonomickém terorismu“, zatímco ztrácí kontrolu nad Hormuzským průlivem.

Ruský útok na Kyjev a okolí zabil 13 lidí, desítky zranil

Nejméně 12 lidí zabil ruský vzdušný útok na ukrajinskou metropoli Kyjev. Na platformě Telegram to dnes ráno uvedl kyjevský starosta Vitalij Kličko a Státní služba pro mimořádné situace (DSNS). Jeden člověk zahynul v Kyjevské oblasti. Zraněny jsou nejméně čtyři desítky lidí. Protivzdušná obrana zneškodnila desítky ruských střel. Podle ukrajinského premiéra Serhije Koreckého byly zasaženy sklady s potravinami a objekty Červeného kříže. Ruské ministerstvo obrany uvedlo, že jeho armáda útočila na podniky vojenského průmyslu, dopravní a logistické centrum a na sklady v Kyjevě a Kyjevské oblasti.

USA: Nejde jen o zničené domy. V plamenech mizí i kulturní dědictví

Když v lednu udeřil na Los Angeles lesní požár Palisades, plameny nezničily jen obytné domy. Popelem lehl i Will Rogers Ranch House, v Kalifornii oblíbená historická památka. O šest měsíců později požár Dragon Bravo zachvátil Národní park Grand Canyon a zničil turistickou chatu Grand Canyon Lodge, původně postavenou v roce 1927.

Snyder představil film, který připravoval téměř dvacet let

Zack Snyder představil první krátkou ukázku ze svého nového filmu The Last Photograph. Temný thriller bude výrazně komornější než jeho předchozí velkofilmy. V hlavních rolích se objeví Stuart Martin a Fra Fee.

Ukrajinec podezřelý z účasti na výbuchu ropovodu Nord Stream byl zadržen v Chorvatsku

Chorvatské úřady zadržely ukrajinského občana podezřelého z účasti na sabotáži plynovodů Nord Stream v Baltském moři. Němečtí vyšetřovatelé ho podezírají, že patřil k potápěčům, kteří v září 2022 umístili na potrubí výbušniny. Německo nyní usiluje o jeho vydání.

Rusko a Ukrajina si vyměnily po 103 válečných zajatcích

Rusko a Ukrajina si vyměnily po 103 válečných zajatcích na každé straně, oznámilo dnes ministerstvo obrany v Moskvě. Navrácení ruští vojáci se podle něj nacházejí v Bělorusku, odkud zamíří do Ruska. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj později výměnu potvrdil, když informoval o návratu 103 ukrajinských vojáků.

Ukrajinec dostal v Německu trest za špionáž pro Rusko

Německý soud uložil ukrajinskému občanovi rok a tři měsíce vězení za špionáž. Muž pomáhal odeslat zásilky s GPS vysílači, které mohly sloužit ke zmapování přepravních tras před plánovanými sabotážemi. Dva další obžalované soud osvobodil.

Zelenskyj po protikorupčním zátahu odvolal náměstkyni šéfa své kanceláře

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes odvolal náměstkyni šéfa své kanceláře Irynu Mudrou. Učinil tak po zprávách o tom, že je předmětem vyšetřování protikorupčních úřadů.

USA zpřesňují pravidla pro stablecoiny. Bez licence bude jejich vydávání omezené

Spojené státy připravují další krok k zavedení regulace stablecoinů. Nový návrh má určit, kdy budou jejich emitenti potřebovat licenci a za jakých podmínek se budou moci zahraniční digitální měny nabízet americkým zákazníkům.

Ukrajinský parlament schválil Chmaru a Sybihu do čela resortu obrany a zahraničí

Ukrajinský parlament dnes schválil návrh prezidenta Volodymyra Zelenského na jmenování Jevhenije Chmary ministrem obrany a také opětovné jmenování Andrije Sybihy ministrem zahraničí. Informoval o tom server RBK-Ukrajina, podle něhož pro Sybihu hlasovalo 266 poslanců a pro Chmaru 312.

Britská inflace zrychlila na 2,9 procenta

Meziroční inflace ve Velké Británii v červenci vzrostla na 2,9 procenta. Ještě v červnu dosahovala 2,6 procenta. Hlavní příčinou byly vyšší účty domácností za energie, zejména prudké zdražení plynu.

Čína rozšiřuje využití bytového fondu. Chce podpořit realitní trh

Čína se snaží rozhýbat slábnoucí ekonomiku a sahá přitom do obřího fondu, který dosud sloužil hlavně k financování bydlení. Peking uvolní pravidla pro využívání prostředků v hodnotě 10,9 bilionu jüanů. Lidé budou moci své úspory použít například na rekonstrukce nebo snáze platit nájem.

Ukrajinské protikorupční úřady vyšetřují poslance a členy prezidentské kanceláře

Národní protikorupční úřad Ukrajiny (NABU) a speciální protikorupční prokuratura (SAP) oznámily vyšetřování skupiny, která zahrnuje bývalého a současného poslance a také vysoce postavené osoby z prezidentské kanceláře. Podle vládních agentur jsou podezřelí z vyprání 150 milionů hřiven (70 milionů korun) použitých jako kauce pro obviněné v korupčním případu v energetice. Informovala o tom agentura Reuters.

Ve Francii začíná platit zákon o asistované sebevraždě a eutanazii

Ve Francii začíná tento týden platit zákon o asistované sebevraždě a eutanazii. Ve francouzské sbírce zákonů bylo dnes vydáno znění zákona, který schválil francouzský parlament v polovině července. Zákon umožňuje využít asistované sebevraždy pacientům, kteří mají vážnou a neléčitelnou nemoc, jež jim způsobuje nesnesitelnou bolest.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama