Více
  7.6 C
  Czech
  Středa, 27 října, 2021

  Shannen Doherty o životě s rakovinou: Bucket list nemám, mé jediné přání je žít

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Zůstává silná. Americká herečka Shannen Doherty tento týden informovala fanoušky o svém pokračujícím boji s rakovinou ve čtvrtém stádiu. Zároveň vysvětlila, proč si myslí, že je tak důležité svůj příběh sdílet, informovala stanice CNN a další servery.

  Hvězda seriálu Beverly Hills 90210 hovořila o svém zdraví během virtuální panelové diskuse k filmu List of a Lifetime o ženě, které byla diagnostikována rakovina prsu.

  „Mám pocit, že mám zodpovědnost ve svém veřejném životě, který odděluji od svého hereckého života, mluvit o rakovině a možná lidi více vzdělávat a dávat jim vědět, že lidé se čtvrtým stádiem jsou velmi živí a velmi aktivní,“ prohlásila podle magazínu People.

  „Můj manžel říká, že byste nepoznali, že mám rakovinu. Vlastně si nikdy nestěžuji. Moc o tom nemluvím. V tuhle chvíli je to součástí života,“ dodala Doherty, která si v roce 2011 vzala fotografa Kurta Iswarienka.

  V hlavních rolích s Kelly Hu a Sylvií Kwan snímek List of a Lifetime sleduje příběh Brendy Lee (Hu). Jde o ženu, jejíž diagnóza rakoviny prsu ji přiměla vyhledat dceru, kterou před desítkami let dala k adopci. Když se s Talií (Kwan) znovu spojí, vytvoří spolu seznam přání, která by si Brenda chtěla splnit.

  Doherty uvedla, že film, v němž účinkuje, je její první od oznámení vlastní diagnózy, který se týká rakoviny. I proto byla podle svých slov „velmi opatrná“, když zvažovala, zda se role ujme. Po přečtení scénáře však měla jasno.

  Bucket list jako postava Brendy v chystaném snímku padesátiletá Doherty nemá. „Jen si myslím, že mít seznam přání je v mé konkrétní situaci zvláštní, protože by to znamenalo, že se nějak snažím odškrtávat věci, než mi dojde čas,“ popsala své pocity herečka.

  Doherty je vděčná za každý den

  „Je to spíš tak, že nemám svůj bucket list, protože budu nejdéle žijící člověk s rakovinou,“ pokračovala. „Kdybych si měla přát jednu věc, bylo by to jen žít. To je v tuhle chvíli jediná věc na mém seznamu,“ uzavřela rodačka z Memphisu.

  V posledním příspěvku na Instagramu představitelka Brendy Walsh z Beverly Hills 90210 napsala, že je vděčná za každý den. „Probouzím se s pocitem požehnání, že tu jsem. Že se mi daří dobře. Že mě obklopují blízcí, kteří i nadále obohacují můj život, a děkuji za vás všechny, kteří se mnou sdílíte svou lásku a příběhy,“ sdělila svým fanouškům.

  Herečce byla rakovina prsu poprvé diagnostikována v roce 2015 a o dva roky později se dostala do remise. V roce 2020 Doherty odhalila, že se jí rakovina vrátila.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  James Michael Tyler známý z Přátel zemřel

  Zemřel James Michael Tyler, Gunther z Přátel. Hvězdy seriálu mu vzdaly hold

  Americký herec James Michael Tyler, který se proslavil rolí v populárním seriálu Přátelé, zemřel ve věku 59 let. Hvězdy sitcomu včetně Jennifer Aniston nebo Courteney Cox mu na sociálních sítích vzdaly hold.
  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Popová superstar Ed Sheeran onemocněl koronavirem. Britský zpěvák oznámil na sociálních sítích, že je v domácí izolaci.
  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Při pohledu na ceny, za které se prodávají některá umělecká díla, se mnohým tají dech. Devět Picassových obrazů a dva kusy keramiky se nyní v Las Vegas prodaly v aukci za více než 100 milionů dolarů.
  Královna Alžběta strávila noc v nemocnici

  Královna Alžběta po letech strávila noc v nemocnici. Nyní je již zpět ve Windsoru

  Nejstarší a nejdéle vládnoucí panovnice Británie královna Alžběta II. poprvé po letech strávila noc v nemocnici, a to ze středy na čtvrtek. Buckinghamský palác uvedl, že se jednalo o „předběžná vyšetření“. Nyní je však již zpět v královské rezidenci ve Windsoru.
  Královna Alžběta zrušila návštěvu Severního Irska

  Královna Alžběta na poslední chvíli zrušila návštěvu Severního Irska. Lékaři jí naordinovali odpočinek

  Britská panovnice Alžběta II. zrušila plánovanou cestu do Severního Irska a neochotně akceptovala radu lékařů, aby si na několik dní odpočinula, uvedl Buckinghamský palác.
  Angelina Jolie na premiéře Eternals s dětmi

  Angelina Jolie dorazila na premiéru Eternals s dětmi. Dcera Zahara zazářila v jejích šatech

  Americká herečka Angelina Jolie vyrazila na světovou premiéru snímku Eternals s dětmi. Při pondělním uvedení filmu v Los Angeles hollywoodskou hvězdu doprovodili Maddox, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox. Jedna z dcer přitom dorazila ve slavnostní róbě, kterou poprvé oblékla Angelina Jolie na předávání Oscarů před sedmi lety.
  Reklama
  Reklama
  Reklama