Více
  6.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 2 prosince, 2021

  Pohár pro šampiony, k tomu 10 tisíc dolarů. Český nároďák ovládl mistrovství v Dotě 2

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Česká reprezentace ve hře Dota 2 ovládla světový šampionát v izraelském přístavním městě Eljat. Ve finálovém zápase Češi porazili Švédsko a kromě titulu mistrů světa si odnášejí také finanční odměnu ve výši 10 000 dolarů.

  Základem české reprezentace se stala sestava týmu Hippomaniacs, kterou doplnil Arian „Arin“ Ahmadi z celku Young. Češi začali svoji cestu za titulem v západoevropské kvalifikaci, kde neztratili ani jednu hru a do finálové fáze v Izraeli vstupovali jako jedni z hlavních favoritů na zlaté medaile.

  V hlavní fázi turnaje postupovali Češi do play-off ze druhého místa ve skupině. Nad jejich síly byla pouze reprezentace Maďarska. Ve vyřazovací fázi už nastala česká jízda. V prvním kole si naši hráči poradili se Švédskem 2:0, zdolali domácí Izrael 2:0 a v semifinálovém souboji porazili Kosovo 2:1. Protože turnaj se hrál systémem dvojité eliminace, změřili Češi v závěru své síly opět se Švédy. A zase to byla jednoznačná záležitost. Po výsledku 2:0 se Češi posadili na světový trůn ve hře Dota 2.

  Koneční pořadí IESF Mistrovství světa 2021 ve hře Dota 2:

  1. Česká republika
  2. Švédsko
  3. Kosovo

  Vítězná sestava České republiky:

  • Arian „Arin“ Ahmadi (carry)
  • Pavel „Mambos“ Beneš (mid)
  • Marek „Tipek“ Rytíř (offlane)
  • Filip „Filminy“ Komín (support)
  • Petr „Muf“ Fojtík (hard support)

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Fnatic

  Světový šampionát ve Valorantu je tady. Síly střádá i jediný Čech, do akce jde první den

  Událost, která přepíše dějiny Valorantu. Tak se mluví o historicky prvním světovém šampionátu oblíbené střílečky, která v loňském roce spatřila světlo světa. Podnik startuje už dnes, tedy 1. prosince, a trvat bude do necelé půlky měsíce. Do akce se dostane i jediný Čech na turnaji, který hájí barvy britského Fnaticu.
  Sinners

  Liberečtí Sinners na Vodafone MČR v počítačových hrách suverénně zlatí

  Šampionát Vodafone MČR ve hře Counter-Strike: Global Offensive ovládli liberečtí Sinners a po roce opět zvedli nad hlavu pohár pro české mistry. Během finále na BVV-Brněnském výstavišti nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo je na naší scéně absolutní jedničkou. V posledním zápase turnaje přejeli celek Enterprise poměrem 3 : 0 a odnesli si tak největší část finanční dotace, která v této sezóně dosáhla jednoho milionu korun.
  IMPORTant Players

  Ze zlata ve hře LoL: Wild Rift se na MČR v radují IMPORTant Players

  Samsung MČR v mobilních hrách 2021 korunuje poslední letošní krále. Ve hře League of Legends: Wild Rift si zlaté medaile odnášejí hráči IMPORTant Players, kteří v play-off předvedli suverénní výkon. Stříbro putuje do tábora BloodyDevils. V souboji o bronz se nakonec radovali příznivci takzvané Modré krve, tedy týmu eSuba.
  Sparťan Emerickson

  Česká dvojice opouští festival V4 bez medaile. Mám smíšené pocity, říká Emerickson

  Hlavní město Maďarska hostilo turnaj ve FIFĚ 22 v rámci festivalu Future Sports. Do společnosti nejlepších hráčů ve střední Evropě se probila i česká dvojice, bohužel pro ni ale tažení turnajem skončilo brzy. Češi ovládli svou skupinu, v semifinále však nestačili na domácí Maďary a nakonec prohráli i se Srby. Domů tak vezou nepopulární bramborovou medaili.
  Silver Snipers

  Babičky a dědové, pozor. Američtí staříci hledají nové rekruty pro tým Counter-Striku

  Že jsou počítačové hry jen pro mladé? Tak to ani náhodou. Seniorský tým ze Spojených států amerických hledá někoho, komu by bylo více než 60 let, měl zápal a chuť zahrát si Counter-Strike. Výběr s názvem Golden Snipers má velké plány, ve kterých figurují zejména starší hráči.
  Gen.G

  Velký trapas Riot Games. Pořadatelé omylem vyzradili dějiště Worlds pro rok 2022

  Teprve na začátku listopadu se komunita League of Legends dozvěděla o tom, komu přistál do náručí pohár pro vítěze prestižního Worlds. Mistrovství světa v LoL letos ovládli hráči EDward Gaming, kdo se ale stane tím příštím šampionem, o tom se dozvíme až za rok. Už teď ale víme, kde se bude šampionát konat. Pořadatelům z Riot Games unikly informace.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama