Protext ČTKPodzimní oblečení a dekorace za nízké ceny. Dokonce i ty halloweenské. V...

Podzimní oblečení a dekorace za nízké ceny. Dokonce i ty halloweenské. V oblíbeném řetězci byl spuštěn projekt „Výjimečně nízká cena“

Praha 17. října 2024 (PROTEXT) – Pepco překvapilo své zákazníky novými sníženými cenami několika desítek produktových řad ze svého základního portfolia, včetně oblečení pro děti i dospělé, spodního prádla, nádobí, ručníků, svíček a dalších velmi oblíbených domácích potřeb. Snížení cen se pohybuje od několika do více než 30 % oproti loňskému roku. Milovníci Pepco se nyní mohou těšit na podzimní oblečení a dekorace za zvýhodněné ceny. Dokonce i ty halloweenské.

Přestože mnohé z nás stále trápí inflace, ve společnosti Pepco zaplatíme v letošní sezóně za mnoho produktů mnohem méně než loni *. Například u chlapců oblíbené mikiny jsou nyní zlevněny o 50 Kč a místo 200 Kč stojí 150 Kč. Zatímco dívkami oblíbené sportovní kalhoty byly zlevněny ze 150 Kč na 120 Kč. Zlevnění se týká i několika desítek položek z nabídky textilu, včetně triček, spodního prádla nebo nočních košil. Také více než 20 produktů ze seznamu domácích potřeb, jako jsou brýle nebo přehoz o rozměrech 130×170 cm, jsou nyní o 30 Kč levnější. Zatímco ručníky stojí oproti minulé sezóně o 12 Kč méně.

Levnější zboží najdete na regálech se speciální visačkou „Výjimečně nízká cena!“. Tyto změny mají reagovat na potřeby našich zákazníků, kteří se stále potýkají s důsledky inflace, jež se za posledních několik let nahromadila. Oblíbený prodejce hodnotného zboží je zavedl proto, aby zajistil co nejvyšší spokojenost svých zákazníků, kteří tak mohou ušetřit, aniž by to bylo na úkor kvality výrobků.

„Poslání společnosti Pepco je jasné. Usilujeme o to a jsme lídrem na trhu v poskytování výrobků zákazníkům za nízké ceny, které jim zlepší život. Právě proto jsme zavedli nové nižší ceny oblečení a domácích potřeb. Chceme prostě, aby každý člověk, který vstoupí do prodejny Pepco, měl jistotu, že výrobky, které si koupí, jsou kvalitní a za vynikající cenu, aniž by ztrácel čas hledáním jiných nabídek,“ říká Agnieszka Jaworska, obchodní ředitelka skupiny Pepco.

Zákazníci a jejich potřeby stojí v popředí všeho, co děláme. Bezkonkurenční rozsah našich aktivit nám umožňuje dynamicky růst, rozšiřovat a pravidelně přizpůsobovat nabídku, abychom zaplnili regály stále zajímavějšími výrobky, které jsou dostupné pro každého. Jejich počet je výjimečně vysoký, neboť v každé prodejně je skladem 530 kategorií, což představuje cca 13 000 výrobků. Nabídka je pravidelně osvěžována a optimalizována o více než 130 nových kolekcí každou sezónu.

*Ve srovnání s běžnou cenou podobného produktu, který byl v prodeji v roce 2023.

 

Zdroj: Koncept Zone

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

 

Doporučujeme

Severní Korea představila nový závod na výrobu paliva pro jaderné bomby

Severokorejský vůdce Kim Čong-un ve středu navštívil nový závod na výrobu paliva pro jaderné bomby a oznámil plány na několikanásobné posílení jaderných sil země. Odhalení továrny souvisí s Kimovými opakovanými sliby rozšířit jaderný zbrojní program, aby se KLDR mohla vypořádat s tím, co označil jako eskalující vojenské hrozby ze strany USA, napsala agentura AP.

Ukrajinský útok na krymský Simferopol si vyžádal tři mrtvé a sedm zraněných

Při nočním ukrajinském útoku na město Simferopol na Ruskem anektovaném Krymu dnes zemřeli nejméně tři lidé a dalších sedm bylo zraněno. S odvoláním na úřady to napsaly agentury AFP a Reuters.

Izrael a Libanon se dohodly na obnovení příměří, v Libanonu budou bezpečné zóny

Izrael a Libanon se ve středu dohodly na prodloužení křehkého příměří a zřízení několika bezpečnostních zón na libanonském území, kam by nesměli vstoupit příslušníci militantního hnutí Hizballáh. Podmínkou příměří je úplné zastavení palby ze strany hnutí a vyhoštění všech jeho členů z oblasti jižně od řeky Lítání. Obě země také odsoudily útoky Íránu na země v regionu a jeho narušování stability na Blízkém východě, uvedli ve středu po dvoudenním jednání ve Washingtonu ve společném prohlášení zástupci USA, Libanonu a Izraele.

Trump přicestuje na červencový summit NATO v Ankaře, potvrdil Rubio

Americký prezident Donald Trump se zúčastní summitu Severoatlantické aliance, který se bude konat na začátku července v Ankaře, potvrdil dnes podle agentur ministr zahraničí USA Marco Rubio. Mohlo by se podle něj jednat o nejdůležitější schůzku v historii NATO, jelikož je prý třeba některé věci objasnit a napravit. O Trumpově plánu přicestovat na summit dnes už psala turecká média s odkazem na své zdroje. Turecký ministr zahraničí Hakan Fidan rovněž uvedl, že s Trumpovou účastí na jednání Turecko počítá.

Světová zdravotnická organizace potřebuje na boj s ebolou 115 milionů dolarů

Světová zdravotnická organizace (WHO) potřebuje pro boj s ebolou v příštích třech měsících 115 milionů dolarů (téměř 2,5 miliardy Kč), prozatím ale od dárců získala pouze 35 procent této částky. Podle agentury Reuters to dnes uvedl Chikwe Ihekweazu, který má v organizaci na starost mimořádné situace. Africké Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) propuknutí epidemie eboly v konžské provincii Ituri potvrdilo 15. května.

Leclerc zůstává ve Ferrari, slavná spolupráce bude pokračovat

Charles Leclerc spojí svou budoucnost s Ferrari i v dalších sezonách. Italská stáj oznámila prodloužení smlouvy krátce před Velkou cenou Monaka. Osmadvacetiletý Monačan tak pokračuje v příběhu, který začal už před deseti lety v jezdecké akademii Ferrari.

Dronový útok na autobus v okupované části Ukrajiny si vyžádal osm mrtvých

Nejméně osm lidí zahynulo a dalších deset utrpělo zranění při útoku dronu na osobní autobus v Ruskem okupované části ukrajinské Doněcké oblasti. Informovala o tom ruská státní média s odvoláním na Denise Pušilina, Moskvou dosazeného představitele regionu.

Britské bankovky mohou nově upozornit na ohroženou přírodu

Britská centrální banka představila osmnáct druhů živočichů, které mohou v budoucnu zdobit nové bankovky. Výběr zahrnuje řadu ohrožených nebo chráněných druhů a podle Bank of England nabízí příležitost připomenout bohatství britské přírody i význam ochrany domácích ekosystémů.

Zdraví oceánů závisí na mikrobech v rybách

Běžný mechanismus, který vědcům dlouho vrtal hlavou, má konečně jasnější obrysy. Mořské ryby sice pomáhají regulovat chemii světových oceánů a globální koloběh uhlíku, ale na tuto těžkou práci rozhodně nejsou samy. Nové důkazy ukazují, že jim s produkcí klíčového minerálu výrazně pomáhají neviditelní podnájemníci v jejich vlastních střevech.

Varšava navrhla zřídit stálou základnu amerických vojsk v Polsku

Polsko předalo americkému ministrovi obrany návrh na zřízení nové, stálé základny amerických vojsk v Polsku, oznámil polský ministr Wladyslaw Kosiniak-Kamysz. Zapojení Spojených států do bezpečnosti Polska neklesá, naopak může být ještě větší, napsal na sociální síti.

Evropa chce snížit závislost na amerických technologiích

Evropská unie chce posílit vlastní technologické firmy a omezit závislost na dodavatelích ze zahraničí. Nový balík opatření míří hlavně na cloud, umělou inteligenci, čipy a digitální služby, které dnes tvoří základ moderní ekonomiky. Brusel zdůrazňuje, že nejde o uzavírání trhu ani přímý útok na americké giganty, ale o dlouhodobou strategii. Evropa si chce vybudovat silnější domácí zázemí a získat větší kontrolu nad citlivými systémy.

Nick Jonas dál patří k Jonas Brothers, ale hraje i sám za sebe

Nick Jonas má za sebou víc než dvacet let kariéry a pořád zůstává jednou třetinou Jonas Brothers. Zároveň ale čím dál víc ukazuje, že nechce být jen členem slavné sourozenecké kapely. Letos se soustředí na hudbu, herectví a další projekty, díky nimž si buduje vlastní jméno.

Na jihozápadě Anglie havaroval vrtulník britského námořnictva

Na poli na jihozápadě Anglie dnes havaroval vrtulník britského námořnictva, informovala britská média a agentura Reuters s odvoláním na policii. Podle serveru BBC britský premiér Keir Starmer označil incident za hluboce znepokojivý pro zasažené rodiny.

KOMENTÁŘ: Má hodnotu bilion dolarů a míří na burzu. Chvíle, která ukáže, jestli je AI bublina

Společnost Anthropic podala u Komise pro kontrolu cenných papírů Spojených států prospekt potřebný k veřejnému úpisu akcií. Započala tím tak tažení, které může do pár týdnů vyvrcholit startem na burze. Svět tak nahlédne pod pokličku jedné z největších AI společností světa. A konečně zjistí, jestli příběh kolem AI doprovází i reálný finanční profit.

Nikdo z nás nespí. Námořníci uvěznění v Hormuzském průlivu popisují hrůzy války

Moře je tak klidné, že pákistánský kapitán Hassan Khan občas zapomene, že jeho loď zůstala uvězněná ve válečné zóně. V Hormuzském průlivu nebo okolních přístavech uvízlo zhruba 20 tisíc námořníků. Nad jejich hlavami létají stíhačky, rakety a drony, pod vlnami číhají miny. Všichni mají strach.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama