Více
  11.3 C
  Czech
  Pátek, 30 září, 2022

  Pentagon zveřejnil utajovaný dokument o UFO. Je plný detailů, o kterých dosud mlčeli

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Zpráva Pentagonu nazvaná „Anomální akutní a subakutní účinky na lidské a biologické tkáně“ podrobně popisuje, do jaké míry ovlivnily životy lidí údajná setkání s mimozemskými civilizacemi. K obsahu utajovaného dokumentu se dostal deník The Sun poté, co odeslal žádost na velitelství Ministerstva obrany Spojených států, v níž poukázal na svobodu informací.

  Utajovaná zpráva Pentagonu dokumentuje zkušenosti lidí, kteří tvrdí, že se setkali s mimozemšťany. Je plná bizarních zážitků od čtení myšlenek přes stížnosti na zranění až po nezohledněné těhotenství. Dokument popisuje i „zjevný únos“ a také zkušenosti s telepatií a vnímanou teleportaci. 

  Z uvedených informací vyplývá, že pokud narazíte na mimozemšťana, můžete očekávat opravdu ledacos. V dlouhém seznamu fyziologických účinků spojených s UFO jsou zmíněny také paralýza, vnímaná ztráta času, poranění očí, popáleniny, amnézie, nevolnost, ztráta hlasu, nespavost, závratě, sexuální zážitky, výrazné pachy, levitace, padání vlasů a dokonce i smrt.

  Uvádí se v něm, že lidé utrpěli různá zranění v důsledku „vystavení se anomálním vozidlům zejména ve vzduchu a v jejich těsné blízkosti“ . Některé z nich souvisí s „pohonnými systémy souvisejícími s energií“

  Ve zprávě je zmínka i o tom, že „bylo nahlášeno dostatečné množství incidentů/nehod a byly získány lékařské údaje, aby byla podpořena hypotéza, že některé pokročilé systémy jsou již nasazeny a jsou neprůhledné pro plné chápání USA“.

  K obsahu utajovaného dokumentu se dostal deník The Sun poté, co odeslal žádost na velitelství Ministerstva obrany Spojených států, v níž poukázal na svobodu informací. 

  Zpráva byla součástí více než 150ti stránkového dokumentu Defence Intelligence Agency (DIA) souvisejícího s programem Pentagonu „UFO Advanced Aviation Threat Identification Programme„. List uvedl, že o tyto dokumenty požádal již v prosinci 2017, ale dostal se k nim až nyní. 

  V části zprávy se píše, že „existují utajované informace, které se velmi týkají předmětu této studie a byla zveřejněna jen malá část tajné literatury“. Zároveň není pochyb o tom, že příznivci UFO po celém světě by velmi rádi dostali do rukou právě tyto šťavnaté tajné kapitoly.  

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS