Reklama
6.5 C
Czech
Úterý 24. března 2026
MagazínOtevřené přiznání „Stiflerovy mámy“. Díky Prcičkám měla herečka Jennifer Coolidge sex se...

Otevřené přiznání „Stiflerovy mámy“. Díky Prcičkám měla herečka Jennifer Coolidge sex se dvěma stovkami mužů

Hollywoodská komediální herečka Jennifer Coolidge (60) velmi otevřeně promluvila o své  nezapomenutelné roli v drsné teenagerské komedii American Pie, v Česku známé jako Prci, prci, prcičky. Role jí prý přinesla významné výhody, přičemž nemluví zrovna o penězích. Coolidge se svěřila časopisu Variety, cituje ji i CNN.

Herečka, která ve filmu ztvárnila Jeanine Stiflerovou (neboli Stiflerovu mámu), řekla časopisu Variety, že díky tomuto filmu měla především spoustu sexu.

Ve filmu má postava Coolidgeové románek se spolužákem svého syna Steva Stiflera (Seann William Scott) Paulem Finchem, kterého hraje Eddie Kaye Thomas. Film zpopularizoval označení MILF (Mother I’d Like to Fuck), především mezi teenagery. Tento vulgární, slangový termín značí zralou ženu v sexuálních fantaziích mladých mužů. Z filmu pochází více kultovních a přisprostlých hlášek a gagů, například známé vysvětlení, co dělat s flétnou na hudebním táboře.

Natáčení toho filmu mělo pro mě mnoho výhod,“ řekla Coolidge, které bylo během filmování kultovní komedie 38 let. „Myslím tím, že je tak dvě stě chlapů, se kterými bych se jinak nikdy nevyspala.“

Štěstí na přátele

Coolidge také hovořila o své roli Tanyi McQuoidové v seriálu HBO Bílý lotos a o tom, jak tvůrce seriálu Mike White věřil, že tuto roli zvládne.

Jednu věc jsem v životě udělala opravdu dobře,“ řekla. „Vybrala jsem si skvělé přátele. Kdyby Mike nikdy nebyl úspěšný a my jsme Bílý lotos hráli jen jako divadelní hru v malém divadle, kde každý zaplatil 10 dolarů, aby ji viděl, pořád by to byla jedna z nejlepších věcí, které se mi kdy staly. Protože to byla zabijácká práce, o které si nikdo jiný nemyslel, že bych ji mohl dělat.“

Tuto roli málem odmítla, protože si myslela, že není v dostatečně dobré formě.

Jennifer Coolidge se před American Pie (kde hrála ve všech volných pokračováních) objevovala spíše v méně známých televizních filmech. Role ke všemu svolné maminky ji katapultovala nejen do postelí stovek mužů, ale také před kameru v zajímavějších snímcích. Posléze hrála ve filmu Pravá blondýnka (Legally Blonde) s Rheese Witherspoon v hlavní roli. Letos by se měla Coolidge objevit i ve třetím pokračování této úspěšné komedie.

Reklama

Doporučujeme

Izrael zasáhl v Libanonu další most, podle místního deníku chce region odříznout

Izraelská armáda se nadále snaží odříznout jižní část Libanonu v oblasti řeky Lítání od zbytku země, napsal deník L'Orient-Le Jour (OLJ). Izrael při leteckých útocích na Libanon dnes znovu cílil na jeden z klíčových mostů přes Lítání, který spojuje oblast Bint Džbajl a Nabatíja. Jeho zničení přerušilo spojení mezi těmito dvěma regiony. V noci na dnešek Izrael bombardoval údolí Bikáa a oblast Baalbek na východě země. V oblasti Súr na jihu izraelská armáda zabila dva lidi. Dnes pozdě večer izraelská armáda oznámila novou vlnu leteckých úderů na bejrútské předměstí Dahíja s tím, že cílí na proíránské hnutí Hizballáh.

Žháři v Londýně zapálili sanitky židovské dobrovolnické organizace

V londýnské čtvrti Golders Green došlo v pondělí brzy ráno ke žhářskému útoku, při němž útočníci zapálili sanitky patřící židovské dobrovolnické organizaci Hatzola. Incident policie vyšetřuje jako antisemitský zločin z nenávisti.

Nejistota kolem Hormuzského průlivu drží trhy v napětí

Napětí kolem Hormuzského průlivu znovu znervózňuje investory. Část trhu omezuje rizikové pozice a přesouvá peníze do hotovosti, jiní naopak sázejí na výrazné cenové výkyvy nebo čekají na pokles, po kterém by mohli levněji nakupovat.

Trump nařídil o pět dnů podmínečně odložit útoky na íránské elektrárny

Americký prezident Donald Trump nařídil ministerstvu obrany na dobu pěti dnů podmínečně odložit jakékoliv útoky na íránské elektrárny a energetickou infrastrukturu. Oznámil to na sociální síti Truth Social s tím, že Spojené státy vedly v posledních dvou dnech velmi dobré a produktivní rozhovory s Íránem o úplném ukončení války na Blízkém východě.

KOMENTÁŘ: Co stojí za výprodejem zlata? Panika na drahých kovech jde zdánlivě proti logice

Zlato v posledních dvou letech předvádělo na burze obdivuhodné výkony i ve chvílích, kdy to od něj nikdo nečekal. Jenže teď, když válka na Blízkém východě vytváří argumenty pro další růst, aktivum paradoxně padá. Investoři se mimo jiné zalekli postoje americké centrální banky.

Írán hrozí zaminováním Perského zálivu, pokud USA podniknou pozemní invazi

V případě americké pozemní invaze by Írán zaminoval Perský záliv a zaútočil na elektrárny v celém arabském regionu, pohrozila dnes podle agentury Reuters íránská rada obrany. Prohlášení vydala v době, kdy Washington vyhrožuje Teheránu okupací či blokádou íránského ostrova Charg a také útoky na íránské elektrárny, aby zemi donutil znovu otevřít Hormuzský průliv. Americký prezident Donald Trump dal Íránu 48hodinové ultimátum, které vyprší v noci.

Izrael znovu útočí na Teherán, po útoku na jihoíránský vysílač je hlášen mrtvý

Izraelská armáda noci na dnešek znovu útočila na hlavní město Íránu Teherán. Podle agentury AFP armáda oznámila rozsáhlou vlnu útoků proti "infrastruktuře režimu". Podle agentury Fars byly z Tehránu hlášeny výbuchy. Při útoku na jihoíránské město Bandar-Abbás podle agentury Tasnim zemřel jeden člověk z ostrahy místního rozhlasového a televizního vysílače. Rijád byl podle ministerstva obrany Saúdské Arábie dnes v noci terčem útoku dvou balistických raket, uvedla agentura AFP.

Ceny ropy dál rostou. Trhy se děsí další eskalace války s Íránem

Ceny ropy od konce týdne rostou, zatímco ceny zlata nadále klesají. Rozhodující bude pondělí, kdy vyprší lhůta stanovená americkým prezidentem Donaldem Trumpem pro Írán na zpřístupnění Hormuzského průlivu. Trhy berou hrozbu šéfa Bílého domu, že v případě neuposlechnutí požadavku zničí íránské elektrárny, vážně.

Ruský útok znovu poničil přístavní infrastrukturu v Oděské oblasti

Ruský dronový útok v noci na dnešek poničil přístavní infrastrukturu v jihoukrajinské Oděské oblasti, informuje na svém telegramovém účtu šéf regionální vojenské správy Oleh Kiper. Škody jsou také na předměstí Oděsy. V ruské Leningradské oblasti v přístavu Primorsk v důsledku dronového útoku vznikl požár nádrže s palivem.

Tlak na Trumpa roste. Na Blízkém východě hrozí vážná eskalace

V pondělí vyprší Íránu lhůta na zpřístupnění Hormuzského průlivu. Pokud tak neučiní, americký prezident Donald Trump podle svých slov nařídí zničení jeho elektráren. Teherán naopak slíbil odvetu v podobě kompletního uzavření průlivu a likvidaci elektráren zemí Perského zálivu. Hrozí tak další eskalace.

Z opravené rampy na Bajkonuru vzlétla ruská raketa s nákladní lodí k ISS

Z kosmodromu Bajkonur v Kazachstánu dnes úspěšně odstartovala ruská nosná raketa s vesmírnou nákladní lodí Progress, která se má 24. března připojit k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS), informovala ruská vesmírná agentura Roskosmos. Šlo o první start z opravené startovací rampy číslo 31, připomněly tiskové agentury.

Kubu postihl celonárodní výpadek proudu. Už druhý tento týden

Více než deset milionů obyvatel Kuby se o víkendu ocitlo bez elektřiny, když se národní energetická síť zhroutila už podruhé během jednoho týdne. Výpadek zasáhl domácnosti i podniky po celé zemi a prohloubil už tak vážnou energetickou krizi.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama