Více
  23.7 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Obézní žena nechtěla držet diety, štíhlé tělo si pořídila za 242 tisíc v Turecku

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kayleigh Baldwin-Wilkinson (28) z anglického hrabství Essex byla vždy baculatější. Postupem času se však vyjedla přímo do morbidní obezity. Zhubnout dietami se jí nepovedlo, a tak vsadila na chirurgy. Za 8 000 liber z ní vykřesali sexy krásku bez námahy.

  Osmadvacetiletá Angličanka nenáviděla svou konfekční velikost číslo 22. „Vždy jsem byla silnější, se svou váhou jsem ale začala bojovat až po porodu Morgan (7), kdy jsem ještě víc přibrala,“ rozvypráví se Kayleigh na Instagramu. K dlouhodobému omezování však neměla dostatečnou vůli. Pokaždé to skončilo jojoefektem. „Shodila jsem dvacet kilo a pak je zase nabrala zpět, a ještě další k tomu, vysvětluje. Po porodu syna Harley (4) už pro ni bylo zhubnout takřka nemožné.

  Uvízla jsem v zajetých kolejích,říká s tím, že místo aby si doma uvařila něco zdravého, raději zajela do fastfoodu. Za jídlo prý utratila více než pět tisíc týdně. Nakoupila jsem si pamlsky za 75 liber (asi 2 270 Kč) v supermarketu, 30 liber (asi 900 Kč) za čínské jídlo s sebou, 20 liber (asi 600 Kč) za pizzu, 25 (asi 760 Kč) za indické jídlo, 20 (asi 600 Kč) za KFC a 25 (asi 760 Kč) za McDonald’s, vypočítává.

  Svému konání ale nedokázala čelit. Je to nechutné, když na to pomyslím, přiznává žena, která má dnes už zcela jinou podobu a stravovací návyky.Dopomohli jí k tomu však lékaři. Rozhodla se pro bandáž žaludku. Zákrok, při němž se vytvoří v horní části žaludku malý váček, který je pak připojen k tenkému střevu. K pocitu sytosti díky tomu  postačí méně jídla, a tím pádem se do těla dostane méně kalorií.

  Jenomže zatímco u nás je tento úkon plně hrazen pojišťovnou, v Británii si pacient musí výlohy extra zaplatit. A tak se Kayleigh rozhodla absolvovat operaci v Turecku, kde ji to mělo přijít o 1000 liber levněji.

  Po chirurgické úpravě skutečně během dvanácti měsíců zhubla padesát kilogramů. Nastal však problém s povislou kůží, která jí po zmizení přebytečného tuku zůstala. Omezovalo ji to i v běžném životě. Angličanka tedy znovu navštívila nemocnici v Turecku a nechala si udělat plastiku břicha a zároveň pozvednout a zvětšit prsa.

  Dvojnásobná matka se změnila k nepoznání. Za 8 000 liber, v přepočtu asi 242 000 korun docílila vysněného sexy těla. Pořád nemůžu uvěřit, že ten odraz v zrcadle jsem já, raduje se na sociální síti.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  4 KOMENTÁŘE

  1. Paní to naštěstí pro ni vyšlo. Už tu byly zprávy, že ti, kteří chtěli ušetřit nějakou tu tisícovku, se domů vraceli v olověné rakvi.

   • Kdyby to bylo jen na vůli, tak nepochybně. Ale když jí ten žaludek přiškrtili, tak asi ne. Ale výsledek se asi nedozvíme.

  Comments are closed.