Více
  18.8 C
  Czech
  Úterý, 9 srpna, 2022

  Novinky ve světě CS:GO

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost Valve se konečně zaměřila na matchmaking systém ve hře CS:GO a provedla několik potřebných změn. A BlameF prozradil magický trik ke svému úspěchu.

  V nejnovějším patchi, který se na živé servery dostal včera večer, vývojáři prosadili rekalibraci kompetitivních skupin dovedností.

  Když vývojáři obvykle provádějí změny v systému matchmakingu, nemají tendenci je uvádět v oficiálních poznámkách k patchům. Tato změna si však vysvětlení zasloužila, protože podle Valve se aktualizace týká všech hráčů CS:GO.

  Stručně řečeno, pořadí každého hráče bylo nyní skryto. Aby se hodnost znovu objevila, budou muset hráči zajistit alespoň jedno vítězství v matchmakingu, aby byli zařazeni do dovednostní skupiny. Po rekalibraci se tyto skupiny (resp. hodnosti) mohou lišit od dřívějších. „Většina z vás si všimne změny své dovednostní skupiny, ale někteří z vás mohou zjistit, že už byli na správném místě,“ vysvětlila společnost Valve.

  Ačkoli se teprve ukáže, co přesně zde Valve změnilo, zdá se, že komunita je s aktualizací spokojena. Hráči již dlouho žádali společnost Valve o opravu systému matchmakingu a stěžovali si na to, že jsou často přiřazováni k hráčům s vyšší nebo nižší hodností.

  BlameFův magický trik

  Byl hlavním důvodem, proč se Astralis na konci první poloviny sezóny stali díky jeho vynikajícím schopnostem fragování v roce 2022 pátým nejlepším týmem na světě. BlameF má podle statistik HLTV doposud průměrný rating 1,24. Především pomohl celodánské sestavě dostat se v červenci do semifinále IEM v Kolíně nad Rýnem s rozpočtem 1 milion dolarů, což je jedna z nejžádanějších CS:GO akcí roku.

  V průběhu let spoluhráči, trenéři i CS:GO talenty chválili BlameFa za jeho extrémní pracovní morálku, ale zdá se, že v roce 2022 se dánská hvězda dostala na zcela novou úroveň. BlameF si v důsledku vyčerpávající dřiny ani nekoupil nábytek do svého nového bytu.

  „Jsem moc rád, že můžu hrát v týmu, mám kluky rád, jsou skvělí a vycházím s nimi opravdu dobře. Ale myslím, že je to tím, že tolik dřu. Upřímně řečeno je to vyčerpávající, abych řekl pravdu, posledních pár měsíců hraju každý den tolik Counter-Strike. Před třemi měsíci jsem si koupil nový byt. Ještě jsem si do něj nekoupil jediný nábytek jen proto, že jsem tolik hrál. Nemám pocit, že bych měl čas někam chodit a něco dělat, protože se neustále snažím hrát víc než včera a víc než minulý týden. Takže je to vyčerpávající a já teď potřebuju nějaký čas na zklidnění,“ řekl blameF v rozhovoru pro Escorenews. „

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS