Reklama
8.4 C
Czech
Středa 11. března 2026
Protext ČTKNová restaurace McDonald’s v Jihlavě: první McDrive ve městě a velkorysá zahrádka

Nová restaurace McDonald’s v Jihlavě: první McDrive ve městě a velkorysá zahrádka

Jihlava 29. srpna 2024 (PROTEXT) – Obyvatelé a návštěvníci Jihlavy mají ode dneška oblíbené produkty McDonald’s ještě blíž. V krajském městě totiž otevřela v pořadí třetí restaurace tohoto řetězce, a to v blízkosti OC Aventin v Pelhřimovské ulici. Přináší několik novinek, mezi ně patří například McDrive, který umožňuje řidičům objednat přímo z auta. Zákazníci si poprvé budou moci dopřát také kompletní nabídku McCafé. Rodiny zase ocení velkou zahrádku s dětským hřištěm. Expanze McDonald’s na Vysočině nekončí – do konce roku plánuje společnost v regionu otevřít ještě jednu restauraci.

Zlaté oblouky zazářily v Jihlavě poprvé na konci roku 1996, kdy se návštěvníkům otevřely brány restaurace na Masarykově náměstí. Od té doby si McDonald’s získal spoustu fanoušků, a to nejen v krajském městě. Řetězec dnes otevřel v pořadí již třetí pobočku, která vyrostla v blízkosti OC Aventin v Pelhřimovské ulici. Její provoz má na starosti franšízantka Šárka Celá: „Mám radost, že jsem mohla otevřít novou restauraci právě v Jihlavě, kde jsem doma. Věřím, že si k nám zákazníci najdou cestu. Přála bych si, abychom rozdávali jen radost, byli dobrými sousedy a pomáhali v rozvoji celého regionu. Ostatně mohu prozradit, že do konce roku bychom v kraji chtěli otevřít ještě jednu restauraci. Bude to v krásné Třebíči, moc se těšíme.“

McDonald’s OC Aventin přináší do krajského města nové služby. Zákazníci budou moci poprvé využít službu McDrive, díky které si lidé mohou objednat své oblíbené produkty bez výstupu z auta. Novinkou je také plnohodnotná nabídka McCafé, včetně dezertů a širokého spektra nejen teplých nápojů. Na své si přijdou také rodiny s dětmi, na které čeká velkorysé hřiště a digitální hry. Design interiéru Luna však komfortem potěší každého zákazníka. Pracuje s motivem kruhu, jako symbolu pospolitosti a jednoty. Samozřejmostí jsou digitální kiosky, které společně s aplikací umožňují obsluhu přímo u stolu bez nutnosti návštěvy pokladny.

Impact Director McDonald’s pro Česko, Slovensko a Ukrajinu Tomáš Myler připomíná, že restaurace přináší také další pracovní místa: „Práci u nás najde až 60 lidí, což představuje příležitost pro všechny věkové kategorie. U nás jsou totiž otevřeny dveře každému. Jsme rádi za zájem místních o naše produkty a služby. I díky nim jsme dnes mohli otevřít už třetí restauraci ve městě.“

Restaurace je otevřena každý den od 6:00 do 24:00 hodin. Zákazníkům je k dispozici celkem 119 míst uvnitř a 64 míst na zahrádce. Produkty mohou lidé objednávat také prostřednictvím služby McDelivery.

 

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

Reklama

Doporučujeme

U amerického konzulátu v Torontu se střílelo, incident se obešel bez zranění

Kanadská policie vyšetřuje střelbu u amerického konzulátu v Torontu. Na místě byly nalezeny důkazy o výstřelu, přičemž nebyla hlášena žádná zranění. K incidentu došlo v úterý v brzkých ranních hodinách, policie zatím neidentifikovala žádného podezřelého.

Ruské dronové útoky na Charkov a Dnipro zranily přes 20 lidí

Rusko v noci na dnešek podniklo další sérii dronových útoků na Ukrajinu. V Charkově a Dnipru při nich utrpělo zranění více než 20 lidí, uvedly místní úřady. Naopak Moskva tradičně bez podrobností informuje o likvidaci útočících ukrajinských dronů.

Sestra Kim Čong-una kritizovala USA a Jižní Koreu za společné vojenské cvičení

Sestra severokorejského vůdce Kim Jo-čong v dnešním prohlášení kritizovala USA a Jižní Koreu za uspořádání společného vojenského cvičení a varovala, že jakékoli ohrožení bezpečnosti KLDR bude mít vážné následky. Informovaly o tom agentury AP a Reuters. Spojenci zahájili jedenáctidenní cvičení Freedom Shield (Štít svobody) v pondělí.

Írán je podle ministra zahraničí připraven pokračovat v raketových úderech

Írán je připraven pokračovat v raketových úderech, dokud to bude nutné. V rozhovoru s americkou veřejnoprávní stanicí PBS to prohlásil íránský ministr zahraničí Abbás Arakčí. Poznamenal rovněž, že po amerických a izraelských útocích na jeho zemi neočekává žádná další jednání o íránském jaderném programu.

Ukrajina téměř zcela vytlačila Rusy z Dněpropetrovské oblasti, tvrdí generál

Ukrajina během své nedávné protiofenzivy téměř zcela vytlačila ruská vojska z Dněpropetrovské oblasti. Zbývá osvobodit tři vesnice, uvedl v rozhovoru se serverem RBK-Ukrajina ukrajinský generál Oleksandr Komarenko. Tvrzení nelze ve válečných podmínkách bezprostředně ověřit z nezávislých zdrojů.

Trump poslal ceny ropy dolů, trhy však reagují předčasně

Ceny ropy klesají po několika vyjádřeních amerického prezidenta Donalda Trumpa o tom, že válka s Íránem se chýlí ke konci. Trhy nicméně začaly pracovat s koncem konfliktu ještě dříve, než k němu došlo, varoval expert. Americký dolar po Trumpových komentářích oslabil a akcie posílily.

Izrael čeká dlouhou ofenzivu v Libanonu

Izrael počítá s tím, že boj proti Hizballáhu v Libanonu potrvá déle než současná válka s Íránem, napsaly Financial Times. Operace může pokračovat i po případném příměří s Teheránem a podle izraelských plánů má oslabit hnutí natolik, aby sever země přestal žít ve stínu další evakuace.

Válka s Íránem brzy skončí, ujistil Trump

Americký prezident Donald Trump v pondělí ujistil republikány, že válka s Íránem nepotrvá dlouho. Konflikt nicméně podle něj skončí až ve chvíli, kdy USA splní všechny své válečné cíle. Írán reagoval s tím, že válka skončí, až to dovolí.

Íránská televize označila nového vůdce Modžtabu Chameneího za zraněného ve válce

Moderátoři íránské státní televize při nedělním oznámení jména nového nejvyššího duchovního Modžtaby Chameneího uvedli, že byl zraněn v "ramadánové válce", což je označení, které íránská média používají pro současný konflikt s USA a Izraelem. Analytik ale později v živém vysílání naznačil, že nyní 56letý Chameneí mohl být zraněn v irácko-íránské válce v 80. letech. Jak byl nový vůdce zraněn, tak z vysílání íránské televize není jasné, napsala agentura AP.

KOMENTÁŘ: Trump zlehčuje ropný šok. Uklidní svět uvolnění komoditních rezerv?

Pokračující válka na Blízkém východě vyhnala ceny ropy v jednu chvíli až na cenu 116 dolarů za barel. Napětí na trhu má ulevit plán států skupiny G7 na uvolnění ropných rezerv. O jaké množství černého zlata jde? A jak situaci komentuje prezident Donald Trump?

Výbuch v Lutychu poškodil synagogu. Antisemitský útok, míní belgická vláda

Belgické úřady vyšetřují pondělní výbuch před synagogou v Lutychu na východě země. Exploze poškodila budovu i okolní objekty, incident se obešel bez zranění. Podle představitelů státu šlo o cílený antisemitský čin.

Šéf rakouské veřejnoprávní ORF odstoupil z funkce kvůli obvinění z obtěžování

Šéf veřejnoprávní rakouské rozhlasové a televizní stanice ORF Roland Weissmann dnes z funkce s okamžitou platností odstoupil. Informovala o tom agentura APA s odvoláním na vedení rady této stanice. Weissmanna jedna ze zaměstnankyň obvinila ze sexuálního obtěžování, ten to ale popírá. Jeho právní zástupce oznámil právní kroky.

Trump naznačil, že o konci války s Íránem rozhodnou Spojené státy

Americký prezident Donald Trump v telefonickém rozhovoru s izraelským serverem The Times of Israel (ToI) naznačil, že o konci bojů s Íránem rozhodnou Spojené státy. Zároveň si šéf Bílého domu nemyslí, že bude nutné, aby Izrael ve válce pokračoval bez účasti USA.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama