Více
  18.6 C
  Czech
  Pondělí, 23 května, 2022

  Nejnovější vynález čínského youtubera: Speciální vycházkový kočárek pro akvarijní rybičky

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pokrok jde dál a fantazie nezná mezí. Dosud byl raritou kočárek pro kočku, objevily se i extra vyhlídkové batohy na papoušky. Tento mladý muž z Tchaj-wanu šel ještě dál. Venčí rybičky.

  Youtuber Huang Jerry Xiaojie z čínského Tchaj-pej už toho vymyslel spoustu. Upozornil na sebe vynálezy, jako jsou originální televizní obrazovky nebo elektronické čínské hůlky. Ten poslední je ale rozhodně ze všech nejbizarnější. Vymyslel speciální venkovní vozítko pro rybičky. Představil ho DailyMail.

  Youtuber vyvinul vlastní kočárek s akváriem, aby si mohl brát své mazlíčky – zlaté rybky – s sebou na procházky po městě. Ve videu zveřejněném na jeho YouTube kanálu je zdokumentováno, jak Xiaojie svařuje kovový podvozek, aby vytvořil hlavní rám kočárku. Ten poté postavil na kola.

  Na konstrukci umístil zakulacenou nádrž ze syntetického materiálu, která rybkám při procházkách zajišťuje třistašedesátistupňový výhled. Je vybavená filtračním systémem na baterii a vzduchovým čerpadlem, které rybám dodává kyslík, a dokonce i osvětlovacím systémem.

  Když Xiaojie vyrazil na procházku po Tchaj-pej se třemi zlatými rybkami na palubě jeho aqua vozíku, okamžitě se stal atrakcí ulice. Kolemjdoucí zůstávali v němém údivu. Každý si ho chtěl natočit. I když je vynález dost šílený, našel si již mnoho nadšených fanoušků.

  „Jako rybář si myslím, že je to úžasné!!! Vidím ostatní venčit venku psy, kočky a králíky, ale venčit ryby jsem ještě neviděl,“ okomentoval jeden muž Jerryho nápad. „Xiaojie opravdu umí své publikum pokaždé něčím překvapit,“ chválí ho jiný. „Když se to rozsvítilo, vybuchnul jsem smíchy,“ svěřil se další.

  Trubka s rukojetí

  Podobné zařízení představila už minulý rok japonská firma MA Corporations. Přenosné akvárium s názvem Katsugyo bag v podobě dlouhé trubky s rukojetí a s měřidlem, které monitoruje okysličování vody. Toto je však určené spíše pro přenos vodních živočichů na výstavy, takže Jerrymu Xiaojie s vycházkovým kočárkem zůstává prvenství.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno