Více
  10.5 C
  Czech
  Neděle, 25 září, 2022

  Nejnovější bezdrátová sluchátka společnosti LG podporují Dolby Head Tracking

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost LG včera oznámila dvoje nová bezdrátová sluchátka Tone Free. První z nich je vlajková loď Tone Free T90, druhá bezdrátová sluchátka určená pro sportovce nesou název Tone Free Fit. Informoval o tom server The Verge.

  Podle společnosti LG mají sluchátka T90 „novou vnitřní strukturu s většími měniči, která pomáhá vytvářet hlubší a uspokojivější basy“. Jedná se také o první bezdrátová sluchátka do uší, která jsou vybavena virtualizátorem zvuku navrženým společností Dolby speciálně tento typ sluchátek. Virtualizátor má zajišťovat lepší pohlcení a dimenzionalitu zvuku.

  Dolby Head Tracking

  Sluchátka T90 podporují funkci „Dolby Head Tracking“, kterou společnost vysvětlila takto: „Funkce Dolby Head Tracking rekalibruje zvuk podle toho, jak uživatelé pohybují hlavou, a zajišťuje tak přirozenější zvukový zážitek. Posluchači budou mít pocit, že jsou v centru dění, a zažijí zcela novou úroveň zvukového pohlcení, ať už poslouchají hudbu, sledují filmy, oblíbené streamované seriály nebo hrají videohry.“

  Stejnou funkci mají AirPods a Beats společnosti Apple a Galaxy Buds Pro, Buds 2 a Buds Live od Samsungu. Google plánuje přidat stejnou funkci do svých sluchátek Pixel Buds Pro. Sluchátka T90 slibují výdrž baterie až 9 hodin (s vypnutým adaptivním potlačením šumu) a dalších 18 hodin díky nabíjecímu pouzdru.

  Společnost se také snaží zaujmout zájemce o fitness s novými sluchátky Tone Free Fit (TF8). Stejně jako ostatní sluchátka zaměřená na cvičení mají měkké silikonové lamely, které pomáhají zajistit, aby sluchátka zůstala bezpečně v uších i během intenzivního cvičení. Jejich odolnost proti vodě je IPX7, což je vyšší stupeň než IPX4 u sluchátek T90, a jsou vybavena hybridním ANC. Výdrž baterie je také o něco vyšší, až 10 hodin nepřetržitého přehrávání.

  Nabíjecí pouzdra obou modelů jsou vybavena funkcí, která pomocí UV-C světla zničí 99,9 % bakterií na sluchátkách. Nabíjecí pouzdro modelu T90 navíc slouží jako vysílač Bluetooth. Ten umožňuje přidat bezdrátové připojení k zařízením, které ho nemají. Podle serveru The Verge neoznámila společnost LG cenu ani jedněch sluchátek, ale obě mají být vydána v září.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS