Více
  23.7 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Nejlepší hra na iPhone za rok 2021? Zlato bere League of Legends: Wild Rift

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost Apple ocenila nejlepší hry a aplikace roku 2021 během udílení výroční ceny Apple App Store Awards. Mezi vítězi byla i mobilní verze League of Legends s podtitulem Wild Rift.

  Od svého uvedení na konci roku 2020 se hra League of Legends: Wild Rift stala velmi populární po celém světě. Nejenom fanoušci originálního MOBA titulu se tak mohli se svými oblíbenými šampiony setkávat i na svých mobilních telefonech. Hráči se tam mohou ujmout například role Jinx či Vi, které znají z populárního seriálu Arcane. Oceněním v anketě Apple App Store Awards si hra LoL: Wild Rift připisuje další letošní úspěch. Již dříve si totiž odnesla dvě ceny z Google Play Best of 2021, konkrétně zvítězila v kategoriích Best Competitive a Best for Tablets.

  Populární i v Česku

  Herní vývojář Riot Games v rámci hry LoL: Wild Rift zaměřuje i na české hráče. V letošním roce oficiálně podpořil Samsung Mistrovství České republiky v mobilních hrách, které se na konci listopadu odehrálo v Brně. Z vítězství v premiérovém ročníku MČR ve hře Wild Rift se nakonec radoval tým IMPORTant Players, který si odnesl největší část z celkové dotace 150 000 Kč. Právě díky podpoře Riot Games se turnaj stal nejlépe ohodnocenou soutěží v mobilních hrách v historii českého esportu.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS