Více
  1.4 C
  Czech
  Pátek, 28 ledna, 2022

  Nejlepší hra na iPhone za rok 2021? Zlato bere League of Legends: Wild Rift

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost Apple ocenila nejlepší hry a aplikace roku 2021 během udílení výroční ceny Apple App Store Awards. Mezi vítězi byla i mobilní verze League of Legends s podtitulem Wild Rift.

  Od svého uvedení na konci roku 2020 se hra League of Legends: Wild Rift stala velmi populární po celém světě. Nejenom fanoušci originálního MOBA titulu se tak mohli se svými oblíbenými šampiony setkávat i na svých mobilních telefonech. Hráči se tam mohou ujmout například role Jinx či Vi, které znají z populárního seriálu Arcane. Oceněním v anketě Apple App Store Awards si hra LoL: Wild Rift připisuje další letošní úspěch. Již dříve si totiž odnesla dvě ceny z Google Play Best of 2021, konkrétně zvítězila v kategoriích Best Competitive a Best for Tablets.

  Populární i v Česku

  Herní vývojář Riot Games v rámci hry LoL: Wild Rift zaměřuje i na české hráče. V letošním roce oficiálně podpořil Samsung Mistrovství České republiky v mobilních hrách, které se na konci listopadu odehrálo v Brně. Z vítězství v premiérovém ročníku MČR ve hře Wild Rift se nakonec radoval tým IMPORTant Players, který si odnesl největší část z celkové dotace 150 000 Kč. Právě díky podpoře Riot Games se turnaj stal nejlépe ohodnocenou soutěží v mobilních hrách v historii českého esportu.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Dota Pro Circuit se rozrůstá o nového člena

  Dota Pro Circuit se rozrůstá o nového člena. TSM pojí síly s Undying

  Dota Pro Circuit vítá nové členy. Tým Undying, který se vloni umístil v Severní Americe na stříbrné pozici, pojí síly s organizací TSM. Kombinace mládí a zkušenosti by měla přinést veliký úspěch.
  Fnatic

  Regionální VALORANT liga VRL East: Surge otevírá kvalifikace. Týmy si rozdělí téměř půl milionu korun

  Už dnes 24. ledna začínají otevřené kvalifikační turnaje do VALORANT ligy v regionu východní Evropa. Hráči z 20 zemí budou bojovat o část z finanční dotace 20 tisíc eur (tedy o téměř půl milionu korun) a šanci postoupit do nejvyššího patra soutěže VALORANT Champions Tour. V regionální lize budou soupeřit vítězové otevřených kvalifikací proti týmům, které získají přímou pozvánku.
  Stewie2k

  Stewie2k pojí síly s Evil Geniuses. Nabitá soupiska „céeskařů“ se stává ještě nabitější

  Jeden z nejúspěšnějších hráčů Counter Striku: Global Offensive posílí organizaci Evil Geniuses. Úspěšný Stewie2k, který během své kariéry zvedal nad hlavu titul na Inter Grand Slamu i majoru, je podle svých slov z kroku přímo nadšený.
  Evil Geniuses

  LCS Lock In se třese před Evil Geniuses. Neporažený gigant na startu turnaje válí

  Letošní ročník LCS Lock In v League of Legends úspěšně odstartoval a na úvod bylo k vidění mnohé. Co však diváci zatím nepoznali, je prohra výběru Evil Geniuses. Ten zůstává po jasné výhře nad Immortals neporažen a celý zbytek týmových soupisek se ho začíná bát.
  The International

  Valve ruší Major v Dotě 2. Měli jsme vás všechny lépe informovat, kají se pořadatelé

  Když se ve světě ruší kterákoliv jiná větší akce, strhávají na sebe organizátoři velkou pozornost. Ne však v případě Valve a turnaje Dota Pro Circuit Winter Tour Major 2022. Tiché oznámení následovalo už jen prohlášení o tom, že se pracuje na náhradě.
  "Reginald"

  Trable v ráji TSM. Vedení Riot Games vyšetřuje šéfa organizace kvůli šikaně a špatnému chování

  Vývojáři ze společnosti Riot Games nemají ve svém popisu práce jen tvorbu herních titulů. Spolu s organizací Team SoloMid potvrdili, že vyšetřují chování generálního ředitele a šéfa TSM Andyho „Reginalda“ Dinhy. Na pořadu dne prý mělo být slovní urážení a šikana na pracovišti.
  Reklama
  Reklama
  Reklama