Více
  23.2 C
  Czech
  Středa, 17 srpna, 2022

  Mladík zemřel, když použil místo kondomu lepidlo! Rodina viní snoubenku

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pouze pětadvacetiletý muž zemřel poté, co při pohlavním styku použil namísto kondomu epoxidové lepidlo. Rodina z této tragédie viní jeho snoubenku. Dvojice použila lepidlo ve snaze zabránit těhotenství. Podle místních zpráv byli oba pod vlivem drog a alkoholu.

  Salman Mirza z Fatehwadi z indického státu Gudžarát se koncem června spolu se svou snoubenkou ubytovali v místním hotelu. Oba byli drogově závislí a opilí, když se rozhodli namísto kondomu použít silné epoxidové lepidlo. 

  Jelikož pár neměl jinou ochranu, lepidlo mělo posloužit k utěsnění mladíkova genitálií, aby se zabránilo nechtěnému těhotenství, informoval server The Times Of India.

  O den později, 23. června, Salmana našli ležet v bezvědomí v keřích nedaleko hotelu. Objevil ho tam jeho kamarád Firoz Shaikh a přivedl ho domů. Později byl hospitalizován v civilní nemocnici Sola, kde se jeho stav zhoršil, až nakonec zemřel. 

  Pitva odhalila, že Mirza zemřel na selhání více orgánů. Podle vyšetřovatelů dvojice užívala drogu, která obsahovala bělidlo a lepidlo a vdechovala ho. Použití lepidla vše jen zhoršilo a mladého Inda tato kombinace nakonec zabila. 

  Zesnulý byl údajně jediným živitelem rodiny, včetně svých prarodičů a dvou sester. Pozůstalí podali stížnost na policejní stanici Vejalpur a také obvinili Mirzaové snoubenku z jeho zabití aplikací lepidla na intimní části. Vyšetřování pokračuje. 

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS