Více
  8.3 C
  Czech
  Úterý, 26 října, 2021

  Mladík zemřel, když použil místo kondomu lepidlo! Rodina viní snoubenku

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pouze pětadvacetiletý muž zemřel poté, co při pohlavním styku použil namísto kondomu epoxidové lepidlo. Rodina z této tragédie viní jeho snoubenku. Dvojice použila lepidlo ve snaze zabránit těhotenství. Podle místních zpráv byli oba pod vlivem drog a alkoholu.

  Salman Mirza z Fatehwadi z indického státu Gudžarát se koncem června spolu se svou snoubenkou ubytovali v místním hotelu. Oba byli drogově závislí a opilí, když se rozhodli namísto kondomu použít silné epoxidové lepidlo. 

  Jelikož pár neměl jinou ochranu, lepidlo mělo posloužit k utěsnění mladíkova genitálií, aby se zabránilo nechtěnému těhotenství, informoval server The Times Of India.

  O den později, 23. června, Salmana našli ležet v bezvědomí v keřích nedaleko hotelu. Objevil ho tam jeho kamarád Firoz Shaikh a přivedl ho domů. Později byl hospitalizován v civilní nemocnici Sola, kde se jeho stav zhoršil, až nakonec zemřel. 

  Pitva odhalila, že Mirza zemřel na selhání více orgánů. Podle vyšetřovatelů dvojice užívala drogu, která obsahovala bělidlo a lepidlo a vdechovala ho. Použití lepidla vše jen zhoršilo a mladého Inda tato kombinace nakonec zabila. 

  Zesnulý byl údajně jediným živitelem rodiny, včetně svých prarodičů a dvou sester. Pozůstalí podali stížnost na policejní stanici Vejalpur a také obvinili Mirzaové snoubenku z jeho zabití aplikací lepidla na intimní části. Vyšetřování pokračuje. 

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Japonská princezna Mako porušila tradici a vzala si obyčejného muže

  Japonská princezna Mako porušila tradici a vzala si obyčejného muže. Zasáhly ji i jeho dluhy

  V Japonsku je normou, v královské rodině striktně dodržovat řád urozenosti. Dosud nepřicházelo v úvahu, aby si některý člen vzal partnera bez vznešeného panovnického titulu. Až princezna Mako to porušila. A nemá to jednoduché.
  V roce 2040 úplně zmizí ledovce v Africe

  V roce 2040 úplně zmizí ledovce v Africe. To má způsobit nevratnou změnu zemského systému

  Často slyšíme o tání ledovců v polárních končinách, jako je Grónsko nebo Antarktida. Ještě kritičtější situace kvůli tajícímu ledu je však v Afrických horách. Velmi brzy hrozí záplavy a hladomor.
  Dalekohledy nové generace by mohly odhalit prvopočátek obrovských černých děr

  Dalekohledy nové generace by mohly odhalit prvopočátek obrovských černých děr

  Tohle si běžný pozemšťan jen těžko dokáže představit. „Plyn o hmotnosti miliónů sluncí‘, stovky milionů let, takové veličiny a příměry se skloňují v nové studii, která pátrá po prvotním vzniku záhadných vesmírných černých děr.
  Německá dívka se ztratila, když byla běhat. Mohla by za tím být sekta z Čech

  Německá dívka se ztratila, když byla běhat. Mohla by za tím být sekta z Čech

  V Německu se rozjelo pátrání po jedenáctileté dívence. Naposledy si byla zaběhat v bavorském Holzheimu, pak už ji nikdo neviděl. Pikantní na celém je, že by podle zdrojů mohlo mít ztracení spojitost s nebezpečnou sektou.
  Matka, která za 10 let porodila 11 dětí

  Žena, která za 10 let porodila 11 dětí. Nyní čeká další a plánuje všechny učit sama doma

  Sedmatřicetiletá Courtney působí jako svěží mladá žena, rozhodně ne jako strhaná matka. Přesto přivedla na svět už jedenáct potomků a dvanácté je na cestě. S třiatřicetiletým manželem Chrisem si udělali doma menší ‚továrnu na děti‘.
  Lego zahajuje prodej první kolekce stavebnic pro gaye a lesbičky

  Lego zahajuje prodej první kolekce stavebnic pro gaye a lesbičky. Typickým holčičím růžovým přebalům odzvonilo

  Výjev dívek hrajících si s panenkami v růžových šatičkách a chlapců s autíčky je nejspíš minulostí. Instituce rozhodly, že se hračky musí sjednotit do podoby „uni sex“. Průzkumy totiž odhalily, že dosavadní rozlišování pohlaví by mohlo děti urážet.
  Reklama

  14 KOMENTÁŘE

   • Je to vtip sroleti! Čím asi celou rodinu živil, když fetoval a chlastal? Kde takovou neuvěřitelnou blbost sehnali?

    • Třeba právě prodejem drog? V Indii opiáty a konopí jedou docela ve velkém. Proč by se tím nemohl živit a zároveň brát?

  1. To se jim povedlo. Zfetovaný a ožralý větší kravinu udělat nemohli. Ať žijou indové s mozkem někde jinde.

  2. jestli to byl natolik hloupej že udělal to co je popsáno a zárověn to byl jediný člen rodiny co mněl přímy tak to potěš koště, ještě že se rozhodl tenhle genofond ukončit

  3. ..co čekat od národu,kde si bere bratr sestru,znásilňuje se na každém kroku a za vše vlastně může žena…a živitel rodiny mě vážně dostal…hlavně že živí prarodiče a jestě sestry,hlavně vytřískat co nejvíc,,, a když tady čtu ty komentáře,nebylo by od věci,kdyby si každý zkontroloval,co napsal,,,,některé chyby jsou opravdu perly…

  4. Jenom tak přemýšlím, jestli nejdříve lepidlo nechal zatvrdnout na nějaké podložce, nebo si ho aplikoval ze tekuta. -)))

  5. Hold někdo na něj potřebuje i návod k použití 🤣 IQ epoxidového lepidla. Alespoň o jednoho pitomce méně. Jen chudáci děti…

  6. „…lepidlo mělo posloužit k utěsnění mladíkova genitálií… do místní civilní nemocnice…“
   Čeština je pro automatický překladač stále ještě obtížná. Nebo je velmi obtížná pro „autora“ článku? No nic, tento server jsem navštívil poprvé a doufám, že i naposled.

  7. Mňo, tak ztráta takového vyfetovaného blbce není pro lidstvo žádnou ztrátou. Lidský genofond o nic nepříjde. Jen by takhle mohlo postupovat víc feťáků. 😀 😀 😀

  Comments are closed.

  Reklama
  Reklama