Více
  7.6 C
  Czech
  Středa, 27 října, 2021

  Meghan překvapila narozeninovým videem. Zapojila i slavnou komičku

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ve středu oslavila své 40-té narozeniny vévodkyně Meghan, zároveň překvapila všechny fanoušky zveřejněným videem. Kromě Meghan si v něm hlavní roli zahrála herečka a komička Melissa McCarthy (50), kterou diváci znají z komedií jako Špión či Pařba ve Vegas 3 ale i ze seriálu Gilmorova děvčata.

  Manželka prince Harryho zároveň takovýmto způsobem představila světu novou iniciativu pod hlavičkou organizace Archewell. Herečka Melissa McCarthy si s Meghan vypráví nejprve o tom, jak oslaví své kulaté narozeniny, navrhuje například párty na jachtě či návrat do seriálu kravaťáci, na což Meghan jen s úsměvem kroutí hlavou.

  Ve videu si obě dámy vymění několik vtipných poznámek, zároveň fanoušci vévodkyně vidí i interiér domu, ve kterém žije s rodinou. V jednom okamžiku se během rozhovoru dvou žen za oknem zjeví žonglující princ Harry, což Meghan okamžitě rozesměje.

  Oslavenkyně však chtěla tímto způsobem upozornit na projekt s názvem 40 × 40, který má pomoci milionům žen po celém světě, které pro pandemii přišly o zaměstnání. Ve své výzvě se ptá: Co, kdybychom se 40 minut z našeho života věnovali někomu, kdo potřebuje pomoc nebo mentorování lidí, kteří přišli o zaměstnání… Co by se stalo, kdybychom požádali své přátele, aby učinili totéž?

  Meghan ve výzvě tvrdí, že mentorství je jedním ze způsobů, jak pomoci ženám získat sebedůvěru a obnovit jejich ekonomickou sílu. Na své narozeniny požádala 40 přátel, aktivistů, sportovců, umělců a světových lídrů, aby pomohli rozjet globální úsilí tím, že přispějí 40-minutovým mentorstvím na podporu žen při opětovném vstupu na pracovní trh.

  Do projektu organizace Archewell se zapojila známá jména jako Adele, Amanda Nguyen, Deepak Chopra, Gloria Steinem, Sophie Grégoire Trudeau, Stella McCartney a mnohá další.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  James Michael Tyler známý z Přátel zemřel

  Zemřel James Michael Tyler, Gunther z Přátel. Hvězdy seriálu mu vzdaly hold

  Americký herec James Michael Tyler, který se proslavil rolí v populárním seriálu Přátelé, zemřel ve věku 59 let. Hvězdy sitcomu včetně Jennifer Aniston nebo Courteney Cox mu na sociálních sítích vzdaly hold.
  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Popová superstar Ed Sheeran onemocněl koronavirem. Britský zpěvák oznámil na sociálních sítích, že je v domácí izolaci.
  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Při pohledu na ceny, za které se prodávají některá umělecká díla, se mnohým tají dech. Devět Picassových obrazů a dva kusy keramiky se nyní v Las Vegas prodaly v aukci za více než 100 milionů dolarů.
  Královna Alžběta strávila noc v nemocnici

  Královna Alžběta po letech strávila noc v nemocnici. Nyní je již zpět ve Windsoru

  Nejstarší a nejdéle vládnoucí panovnice Británie královna Alžběta II. poprvé po letech strávila noc v nemocnici, a to ze středy na čtvrtek. Buckinghamský palác uvedl, že se jednalo o „předběžná vyšetření“. Nyní je však již zpět v královské rezidenci ve Windsoru.
  Královna Alžběta zrušila návštěvu Severního Irska

  Královna Alžběta na poslední chvíli zrušila návštěvu Severního Irska. Lékaři jí naordinovali odpočinek

  Britská panovnice Alžběta II. zrušila plánovanou cestu do Severního Irska a neochotně akceptovala radu lékařů, aby si na několik dní odpočinula, uvedl Buckinghamský palác.
  Angelina Jolie na premiéře Eternals s dětmi

  Angelina Jolie dorazila na premiéru Eternals s dětmi. Dcera Zahara zazářila v jejích šatech

  Americká herečka Angelina Jolie vyrazila na světovou premiéru snímku Eternals s dětmi. Při pondělním uvedení filmu v Los Angeles hollywoodskou hvězdu doprovodili Maddox, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox. Jedna z dcer přitom dorazila ve slavnostní róbě, kterou poprvé oblékla Angelina Jolie na předávání Oscarů před sedmi lety.
  Reklama
  Reklama
  Reklama