Reklama

Meghan Markle vytvoří pro Netflix dětskou animovanou show

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle zahájila nový projekt se streamovacím serverem Netflix. Ve středu se svým manželem oznámila, že jejich společnost Archewell Productions s ním bude spolupracovat na vytváření dětské animované show Pearl. Uvedl to The Sun.

Meghan připraví seriál například po boku Davida Furnishe, manžela slavného zpěváka Eltona Johna. Vévodkyně Meghan Markle si při tvorbě animovaného seriálu vyzkouší roli exekutivní producentky. Show s pracovním názvem Pearl však také sama vytvoří. Má být totiž inspirovaná její nedávno vydanou dětskou knihou a bestsellerem s názvem The Bench.

Podle Meghan má jít o „zamilovaný dopis“ jejímu manželovi princi Harrymu a jejich synovi Archiemu. Pearl má být podle dosavadních informací rodinný seriál soustřeďující se na cestu dvanáctileté holčičky. Ta se má na své poutinsetkávat s důležitými ženami historie.

„Jako většina dívek jejího věku, i naše hrdinka Pearl vyrazí na cestu sebepoznání, zatímco se snaží překonat každodenní životní výzvy,“ popsala připravovaný seriál Meghan Markle. Určený má být podle tvůrců i přes své zacílení pro diváky jakéhokoli věku.

„Společně s Davidem Furnishem jsem se nemohla dočkat, až tento projekt zveřejníme a jsem velice potěšená, že ho můžeme konečně oznámit světu,“ sdělila pak novinářům. Pearl pak bude prvním animovaným seriálem, který společnost Archewell Productions doposud vytvořila.

Animovaný seriál Pearl diváky Netflixu posilní, pobaví i inspiruje

Společný projekt založil princ Harry s Meghan loňský duben, minulý podzim pak uzavřeli smlouvu s Netflixem. Produkovat by pro něj měli dokumenty, filmy, ale i televizní show a dětské seriály. Podepsaná dohoda měla podle médií dosáhnout hodnoty 112 milionů dolarů.

Na show se bude podílet například také tvůrkyně Na vlásku Carolyn Soper, dále Liz Garbus, Dan Cogan nebo Amanda Rynda. Ta webu Variety popsala, jaké má ze seriálu pocity. „Jsem opravdu natěšená, že Meghan Markle s vytvářením její kreativní vize pomůžu. Bude to posilující příběh, který pobaví a inspiruje,“ vysvětlila.

Dětské show jsou na Netflixu v současnosti žádané především kvůli jeho snaze porazit v této oblasti konkurenci, jako je třeba Disney. Archwell Production nyní produkuje také dokumentární seriál Heart of Invictus. Ten řídí princ Harry a představuje globální adaptační sportovní soutěž, kterou sám založil pod nadací Invictus Games.

Show má sledovat cestu sportovců, kteří se potýkají s následky fatální nehody nebo dlouhodobého onemocnění. Snaží se však přes nesnáze trénovat na soutěž Invictus Games, která by se měla konat příští rok.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Komička Kathy Griffin bojuje s rakovinou plic, čeká ji operace
Americká herečka Kathy Griffin v pondělí oznámila, že má rakovinu plic. Je to jen několik let poté, co si komička oholila hlavu jako výraz solidarity se svou sestrou, která tehdy podstupovala chemoterapii.
Zpěvačka Billie Eilish
Americká zpěvačka Billie Eilish v nedávném rozhovoru otevřeně promluvila o vnitřních bojích, které svádí ve vztahu ke svému tělu. V interview na propagaci svého nového alba Happier Than Ever se devatenáctiletá popová hvězda rozpovídala o tom, jak vnímá své tělo a jaký vliv mají na její pocity sociální sítě.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama