Protext ČTKMajitel módní značky BANDI děkuje složkám IZS a vojákům

Majitel módní značky BANDI děkuje složkám IZS a vojákům

Praha 25. října 2024 (PROTEXT) – Majitel módní značky Pánské obleky BANDI by před Vánocemi rád upřímně poděkoval záchranářům, policistům, strážníků, hasičům, vojákům a dalším složkám IZS za jejich obětavou a náročnou práci.

Jako formu poděkování zvolil majitel značky, pan Andrej Bandi Vámoš, pro tyto profese dárek ve formě mimořádné slevy 50 % na nákup pánských obleků do zaměstnání i do společnosti. Událost „Poděkování“ bude prezentována v rozhlase a na internetu.

Proč BANDI děkuje těmto profesím?

„Kdykoli je potřebujeme, jsou připraveni nám pomoci. Záchranáři, policisté, strážníci, hasiči, vojáci a další složky IZS. Ti všichni za nás denně nasazují zdraví a někdy bohužel i své životy,” vysvětluje Andrej Bandi Vámoš.

„Mohlo by se zdát, že jejich práce je stejná jako jakákoli jiná. Ovšem není tomu tak. Nikdo z nás neodchází z domu od rodiny do práce s vědomím, že se můžeme zranit, nebo že se domů vůbec nemusíme vrátit. Náročná a riziková práce složek IZS, bezpečnostních sborů a Armády ČR bývá často společností nedoceněná.

Vážím si jejich práce, při které chrání nás i naše blízké, chci jim za to poděkovat a vyjádřit respekt. Právě v období před Vánocemi bych jim rád věnoval dárek ve formě 50% slevy na značkové pánské obleky BANDI. Aby si užili radost z nového obleku nebo jím mohli potěšit své příbuzné a blízké,“ uzavírá majitel značky.

Ve značkových prodejnách BANDI tak nakoupí od 1. listopadu do 31. prosince 2024 se slevou 50 % příslušníci, členové a zaměstnanci složek IZS a Armády ČR. Pro velký zájem a váš pohodlný nákup je událost „Poděkování“ rozdělena do dvou fází.

V termínu od 1. do 30. listopadu si mohou přijít pro svůj dárek členové těchto složek IZS ve služebním i zaměstnaneckém poměru:

  • Zdravotnická záchranná služba
  • Vodní záchranná služba
  • Báňská záchranná služba
  • Skalní záchranná služba
  • Horská služba
  • Český červený kříž
  • Policie ČR
  • Městská policie
  • Vojáci, vojáci v záloze a váleční veteráni
  • Vojenští policisté
  • Hradní stráž

Muži si tak mohou pořídit značkové obleky na ples, svatbu, rodinné oslavy nebo do zaměstnání za poloviční cenu.

Slevu 50 % využijí i ženy pracující v těchto sektorech. Pokud přijdou do prodejny se svým mužem či partnerem, synem, tátou nebo bratrem mají ideální možnost vybrat pro ně společenské obleky BANDI pro každou příležitost. Například pro syna, který bude potřebovat vhodný společenský oblek k maturitě, promocím a dalším příležitostem.

V současné době, kdy se stále zvyšují životní náklady, je ekonomická situace v některých domácnostech nelehká. V této situaci je sleva 50 % skvělou příležitostí obléknout sebe nebo své příbuzné do společenského oblečení a výrazně tak ušetřit do rodinného rozpočtu.

Příklad slevy 50 %

Běžná cena pánského obleku BANDI Canetto .……….11.995,00 Kč

Dárek – 50% sleva ……..………………………….……….5.997,50 Kč

Nová cena pro IZS a vojáky………………………………..5.997,50 Kč

 

Navíc mohou na doporučení odborného poradce využít služeb profesionální krejčové, která jim přímo ve značkové prodejně BANDI upraví vybraný oblek přesně na míru. Vždy tak, aby se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Informace o podmínkách mimořádného „Poděkování složkám IZS a vojákům“ si přečtěte na oficiálním webu módní značky zde: Majitel módní značky BANDI děkuje složkám IZS a vojákům. Jako dárek jim před Vánocemi věnuje slevu 50 % – BANDI 

 

Kontakt:

WEB: www.bandi.com

 

Doporučujeme

Ceny ropy jdou prudce dolů. Trh nemá vyhráno, varují analytici

Ceny ropy prudce klesají po oznámení dosažení mírové dohody mezi USA a Íránem, která zahrnuje ukončení války a otevření Hormuzského průlivu. Trh s černým zlatem však může v následujících dnech až týdnech znervózňovat nedostatek detailů o rámcové dohodě. Navíc bude trvat, než se provoz v průlivu a produkce ropy v zemích Perského zálivu vrátí na předválečnou úroveň.

USA a Írán dospěly k mírové dohodě

Pákistánský premiér Šahbáz Šaríf dnes oznámil dosažení mírové dohody mezi Spojenými státy a Íránem o ukončení války a otevření Hormuzského průlivu. Všechny podrobnosti zatím nejsou známy. Premiér Šarif uvedl, že oficiální podpis se uskuteční v pátek ve Švýcarsku. Není jasné, jak rychle by se Hormuzský průliv mohl znovu otevřít pro veškerou dopravu, napsala agentura AP. Dosažení dohody s Íránem vzápětí potvrdil americký prezident Donald Trump. Uvedl, že dal pokyn otevřít Hormuzský průliv a okamžitě ukončit námořní blokádu íránských přístavů.

Trump kritizoval Izrael za útok v Bejrútu, čeká brzký podpis dohody s Íránem

Americký prezident Donald Trump dnes vyzval Izrael k zastavení úderů v Libanonu, útočit by podle něj neměla ani druhá strana. Uvedl rovněž, že dohoda, která by zajistila mír v regionu, je velmi blízko. V rozhovoru se serverem Axios pak kvůli dnešnímu útoku v Bejrútu ostře kritizoval izraelského premiéra Benjamina Netanjahua a použil i vulgarismy. Prohlásil také, že podpis dohody s Íránem očekává během několika hodin.

New York Knicks získali titul NBA po 53 letech

New York Knicks ukončili více než půlstoletí čekání na mistrovský titul v NBA. V pátém finálovém utkání porazili na palubovce San Antonia Spurs 94:90, celou sérii ovládli 4:1 na zápasy a získali třetí titul v klubové historii. Hlavní postavou triumfu se stal kapitán Jalen Brunson, který v rozhodujícím zápase nastřílel 45 bodů a převzal cenu pro nejužitečnějšího hráče finále.

Portugalští fotbalisté budou na MS nosit náramky na památku Dioga Joty

Portugalská reprezentace uctí během mistrovství světa památku Dioga Joty. Hráči budou po celý turnaj nosit speciální náramky, které jim předal premiér Luís Montenegro. Podle záložníka Vitinhy jde o osobní připomínku spoluhráče, jehož smrt tým ani po roce nepřestal bolet.

Britské síly se v Lamanšském průlivu zmocnily tankeru z takzvané stínové flotily

Britské síly se dnes ráno v Lamanšském průlivu zmocnily tankeru z takzvané stínové flotily, která se podílí na vývozu sankcionované ruské ropy. S odvoláním na britské ministerstvo obrany o tom informovala agentura Reuters.

Švýcaři podle předběžných odhadů odmítli strop pro počet obyvatel

Švýcarští voliči podle prvních projekcí odmítli návrh, který měl zastavit růst populace na hranici 10 milionů obyvatel. Země se tak vyhnula sporu s Evropskou unií, plán by totiž mohl ohrozit volný pohyb pracovníků a tím i přístup Švýcarska na klíčový evropský trh.

Ukrajinské drony zasáhly sklady paliv v ruské Jaroslavské oblasti

V ruské Jaroslavské oblasti dnes vypukl požár poté, co ukrajinské drony zasáhly místní sklady paliv, uvedl gubernátor této správní jednotky Michail Jevrajev na telegramu. Podle ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského zasáhly ukrajinské bezpilotní drony v této ruské centrální části ropné zařízení. Dodal, že ukrajinské drony zasáhly také chemickou továrnu v Tulské oblasti, která se nachází nedaleko od Moskvy.

Trump oslaví 80. narozeniny show smíšených bojových umění u Bílého domu

Americký prezident Donald Trump dnes oslaví 80. narozeniny zápasnickou show smíšených bojových umění na jižním trávníku Bílého domu. Před zraky více než 4000 diváků se v oktagonu odehraje sedm zápasů. Agentura AP akci označuje za dříve nepředstavitelnou. Po celých Spojených státech se zároveň odehrají protesty proti Trumpovi pod heslem No Kings (Žádní králové).

Měla zažít adrenalinový skok, místo toho přišla tragédie. Obsluha ji podle médií nepřipojila k lanu

Tragédie při extrémní atrakci otřásla Brazílií. Jednadvacetiletá Maria Eduarda Rodrigues de Freitas zemřela při rope jumpu ve městě Limeira ve státě São Paulo. Podle médií ji obsluha měla pustit z mostu, aniž by byla správně připojená k bezpečnostnímu lanu.

Írán zatím nepřijal definitivní rozhodnutí, jestli podepíše dohodu s USA

Írán zatím nepřijal definitivní rozhodnutí, jestli podepíše dohodu se Spojenými státy, napsala dnes íránská polooficiální agentura Fars s odvoláním na dobře informovaný zdroj blízký vyjednávacímu týmu. Informuje o tom agentura AFP. Americký prezident Donald Trump v sobotu uvedl, že dohoda má být podepsána dnes. Agentura Reuters dnes napsala, že návrh dohody počítá mimo jiné s okamžitým otevřením Hormuzského průlivu či ukončením americké blokády íránských přístavů.

Proč je ochrana kvetoucích rostlin zásadní pro naši budoucnost

Kvetoucí rostliny bývají vnímány hlavně jako ozdoba zahrad a krajiny. Ve skutečnosti ale patří k nejvýznamnějším hybatelům života na Zemi. Právě jejich nástup před více než 130 miliony let odstartoval prudký rozvoj biologické rozmanitosti a vznik ekosystémů, které dnes považujeme za samozřejmé. Právě kvetoucí rostliny stály u zrodu ekosystémů, jako jsou deštné pralesy, savany nebo prérie.

Počet potvrzených případů eboly v Kongu vzrostl na 710, téměř 150 lidí zemřelo

Počet potvrzených případů eboly v Kongu vzrostl na 710, přičemž na nemoc už zemřelo 149 lidí. S odkazem na vládní údaje to dnes napsala agentura Reuters. K minulé neděli bylo v Kongu 550 potvrzených případů a úřady hlásily 101 obětí.

Seth Rogen neplánuje další spolupráci s Jamesem Francem

Seth Rogen znovu odmítl možnost, že by v budoucnu pracoval s Jamesem Francem. Dvojice patřila roky k nejznámějším komediálním párům Hollywoodu, jejich profesní i osobní vztah se ale po obviněních vůči Francovi přerušil.

Zimbabwe dostává kryptoměny pod dohled úřadů

Zimbabwe zavádí první samostatná pravidla pro firmy pracující s kryptoměnami. Vláda chce dostat dosud převážně neformální trh pod dohled úřadů a zavádí povinnou registraci i roční poplatek. Změna přichází v době, kdy se kryptoměny v Africe využívají stále častěji.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama