Více
  14.3 C
  Czech
  Neděle, 25 září, 2022

  Katherine Schwarzenegger a Chris Pratt oznámili narození druhého společného potomka

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nejnovější přírůstek do rodiny Chrise Pratta a Katherine Schwarzenegger je na světě. Pár v neděli prozradil, že se jejich druhá dcera narodila v sobotu. Napsaly o tom magazíny People a Entertainment Tonight.

  „Jsme tak nadšení, že můžeme oznámit narození naší druhé dcery, Eloise Christiny Schwarzenegger Pratt. Cítíme se více než požehnaní a vděční,“ napsali v samostatných příspěvcích na Instagramu. „Mamince i miminku se daří dobře,“ doplnil americký herec.

  Schwarzenegger a Pratt se vzali během intimního obřadu v roce 2019. V srpnu 2020 přišlo na svět první dítě dvojice, dcera Lyla. Dvaačtyřicetiletý herec známý z filmů jako Strážci Galaxie nebo Jurský svět má ještě devítiletého syna Jacka z prvního manželství s Annou Farris.

  Zdroje magazínu People v prosinci potvrdily, že dvaatřicetiletá americká spisovatelka čeká dalšího potomka. „Vždycky doufali, že Lyla bude mít dalšího sourozence. Opravdu to vnímají jako požehnaní,“ uvedl jeden ze zdrojů, podle kterého Schwarzenegger mateřství miluje. „Lyla je její svět,“ poznamenal.

  Schwarzenegger je z mateřství nadšená

  V prosinci se objevila v podcastu People Every Day, kde se otevřela moderátorce Janine Rubenstein. „Vždy jsem chtěla být mámou a vždy jsem se na toto období v životě opravdu těšila a jsem z toho opravdu nadšená,“ uvedla v rozhovoru.

  V březnu Schwarzenegger sdílela, jak se roční dcera připravuje na roli velké sestřičky. „Všechna její miminka a plyšáci nosí plenky a bandáže,“ napsala vedle obrázku dvou panenek v plenkách. „Maminčina holčička hnízdí 🥰. (Zábavný fakt: panenka nalevo byla pořízena, když jsem se narodila, a daří se jí dobře i o 32 let později 🥵.) #vintage,“ uzavřela.

  Před narozením dítěte moderátorka podcastu hovořila s ET o blízkém poutu dcery se zbytkem rodiny. „Je to pro mě prostě skvělá zkušenost a také opravdu vzrušující vidět celou svou rodinu kolem své dcery,“ řekla tehdy.

  „Je to vážně úžasné. Jak stárnu, mám možnost vidět různé a nové příležitosti a zcela nové kapitoly, které jsou opravdu vzrušující… Tato kapitola mateřství je pro mě skutečně neuvěřitelná a užívám si každou minutu a naprosto to zbožňuji,“ popsala své pocity dcera Arnolda Schwarzeneggera.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS