Více
  15.5 C
  Czech
  Středa, 10 srpna, 2022

  Flusha a JW představují novou soupisku EYEBALLERS

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jesper „JW“ Wecksell a Robin „flusha“ Rönnquist ve čtvrtek oznámili, že vzkřísili EYEBALLERS, zaniklou švédskou esportovou organizaci, s novou švédskou soupiskou.

  Legendární duo známé z působení v organizaci Fnatic získalo od předchozích majitelů ochrannou známku EYEBALLERS. To se uvádí v prohlášení na jejich webových stránkách. JW bude zároveň plnit roli generálního ředitele. Vedení organizace sídlí ve švédském městě Avesta.

  Organizace EYEBALLERS, dříve stylizována jako Eyeballers, byla založena v roce 1998 ve švédském Stockholmu. Organizace se proslavila soutěžemi ve střílečkách z pohledu první osoby, jako jsou Quake a Counter-Strike. Po úspěšné sérii v roce 2004 se EYEBALLERS rychle stali základem švédské Counter-Strike scény. Tým se rozpadl v roce 2008, kdy jej hráči opustili poté, co se jim nepodařilo dosáhnout výrazných výsledků.

  „Jsme velmi rádi, že můžeme EYEBALLERS vrátit zpět a využít ho jako platformu pro rozvoj švédského Counter-Strike a pomoci rozvíjet nové talenty na nové úrovni. Naší dlouhodobou vizí je převzít zpět odkaz značky a zajistit, aby na ni byli švédští fanoušci opět hrdí,“ uvedl JW v prohlášení.

  EYEBALLERS v CS:GO

  Organizace se zpočátku zaměří na Counter-Strike a konkrétně na rozvoj švédských talentů. Svého času bylo Švédsko nejdominantnějším regionem ve hře Counter-Strike. V posledních letech tomu tak již bohužel není, z týmů nejvyšší úrovně pouze Ninjas in Pyjamas nasazují na soupisku převážně švédské talenty.

  „Úspěch projektu budeme měřit různými způsoby, buď se nám podaří dostat se zpět na vrchol, což je náš konečný cíl – nebo alespoň pomůžeme některým z nejlepších mladých talentů, které Švédsko nabízí a kteří budou mít možnost dostat se do první ligy,“ řekl flusha.

  Vedle JW a flushy hrají v týmu EYEBALLERS tři mladí švédští talenti. Ti jsou: Leo „Svedjehed“ Svedjehed, Casper „SHiNE“ Wennerberg a Anton „Sapec“ Palmgren. Tento tým spolu soutěží již od února 2022 pod názvem Hellslayers. Nedávno se jim nepodařilo postoupit do 3. sezóny REPUBLEAGUE. To poté, co během uzavřené kvalifikace nestačili v těsném zápase na tým K23.

  První akcí týmu pod značkou EYEBALLERS bude play-off Svenska Elitserien ve dnech 10. až 11. června v SPACE Digital Centre ve švédském Stockholmu.

  Soupiska týmu EYEBALLERS:

  • Jesper „JW“ Wecksell
  • Robin „flusha“ Rönnquist
  • Leo „Svedjehed“ Svedjehed
  • Casper „SHiNE“ Wennerberg
  • Anton „Sapec“ Palmgren

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS