-1.2 C
Czech
Sobota 27. prosince 2025
Protext ČTKJeště dokonalejší ráj: Tortuga Bay Puntacana je nejlepším luxusním plážovým resortem Dominikánské...

Ještě dokonalejší ráj: Tortuga Bay Puntacana je nejlepším luxusním plážovým resortem Dominikánské republiky

Punta Cana (Dominikánská republika) 2. srpna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Luxury Lifestyle Awards s hrdostí oznamuje, že letovisko Tortuga Bay Puntacana Resort získává titul Nejlepší luxusní plážový resort (Best Luxury Beach Resort) roku 2024 v Dominikánské republice. Tento významný úspěch je oceněním úsilí, s nímž Tortuga Bay zajišťuje svým hostům jedinečné zážitky charakterizované luxusním vybavením, individuálními službami a prvotřídním designem.

Tortuga Bay Puntacana Resort, který se nachází v srdci Punta Cany, je již tradičně symbolem luxusního cestování. Tato nádherná oáza, známá jako první letovisko v Dominikánské republice, které získalo hodnocení AAA Five Diamonds, si udržuje status prvotřídní destinace pro sofistikované a náročné cestovatele, kteří hledají soukromí, exkluzivitu a zážitky na míru.

Hosté letoviska Tortuga Bay mají po příletu na letiště Punta Cana k dispozici VIP služby, které se postarají o hladký a luxusní začátek jejich pobytu. Přepychová doprava, vyhrazený ambasador ve vile a možnost využívat prvotřídní vybavení – včetně tří kilometrů panenských pláží s bílým pískem, 45jamkového mistrovského golfového hřiště a lázní The Spa v letovisku Puntacana Resort – to vše je příslibem stylové dovolené a dokonalého zážitku z ostrova, kde slovo rekreace získává nové významy.

Generální ředitelka střediska Tortuga Bay Puntacana Resort Blanca Alcantarová je na nedávné ocenění resortu patřičně hrdá: „Získat titul nejlepšího luxusního plážového rezortu v Dominikánské republice od Luxury Lifestyle Awards je pro nás neuvěřitelnou poctou. Toto ocenění odráží odhodlání našeho týmu dosahovat excelence a náš závazek poskytovat našim hostům skutečně nezapomenutelné zážitky. Nejvyšší standardy luxusu a služeb na míru, které naši hosté očekávají, budeme ctít i nadále.“

Jedinečné vlastnosti rezortu Tortuga Bay však výjimečnými službami nekončí. Resort se může pochlubit 13 soukromými plážovými vilami navrženými legendárním Oscarem de la Rentou, které hostům poskytují jedinečnou kombinaci elegance a pohodlí. Butik kolumbijské návrhářky Silvie Tcherassiové přímo na místě navíc vnáší do resortu nádech „latinského stylu“ a nabízí exkluzivní módní kousky, které oslavují pestré latinskoamerické kultury.

Díky osmi prvotřídním restauracím slibuje Tortuga Bay Puntacana Resort také bezkonkurenční gastronomické zážitky. Hosté si mohou dopřát rozmanitý výběr gurmánských pokrmů, které špičkoví šéfkuchaři mistrně připraví pro každou chuť a příležitost.

Milovníci luxusního cestování, golfu, lázní a wellness, ale i ti, kdo oceňují krásy přírody – ti všichni najdou v Tortuga Bay Puntacana Resort splněný sen. Zážitky na míru, luxusní ubytování a špičkové zázemí, které tento rezort s maximální péčí poskytuje, z něj činí skutečné ztělesnění prvotřídního plážového letoviska.

Další informace o letovisku Tortuga Bay Puntacana Resort a možnost zarezervovat si svou příští nezapomenutelnou dovolenou najdete na adrese https://www.tortugabayhotel.com/.

Pro více informací o ocenění navštivte https://luxurylifestyleawards.com/awards.

KONTAKT: publicrelations@puntacana.com

 

PROTEXT

 

Reklama

Doporučujeme

Kim Čong-un blahopřál Putinovi k novému roku a chválil společný boj na Ukrajině

Severní Korea a Rusko sdílely "krev, život a smrt" ve válce na Ukrajině. Uvedl to dnes podle agentury AFP severokorejský vůdce Kim Čong-un ve svém novoročním přání ruskému prezidentu Vladimirovi Putinovi. Pchjongjang už vyslal bojovat na Ukrajinu po boku Rusů tisíce vojáků.

Thajsko a Kambodža podepsaly novou dohodu o příměří

Thajsko a Kambodža dnes podepsaly novou dohodu o okamžitém příměří, napsala agentura Reuters s odvoláním na kambodžské ministerstvo obrany. Předcházelo tomu třídenní jednání zástupců obou zemí. Přeshraniční konflikt, který se opět rozhořel na začátku prosince, si už vyžádal přes 40 obětí. V neděli a v pondělí o něm mají dál jednat vysocí představitelé obou zemí a Číny.

Rusko v noci útočilo na Ukrajinu téměř 500 drony a 40 raketami, uvedl Zelenskyj

Rusko v noci na dnešek zaútočilo na Ukrajinu s pomocí téměř 500 dronů a 40 raket, přičemž cílilo na energetickou a civilní infrastrukturu, uvedl na sociální síti X ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Útoky, které podle něj stále pokračují, poškodily řadu obytných budov a záchranáři v troskách pátrají po jedné pohřešované osobě. Ukrajinský lídr uvedl, že v některých čtvrtích hlavního města Kyjeva a Kyjevské oblasti jsou lidé v důsledku ruských útoků bez elektřiny a bez dodávek tepla.

Nejméně šest lidí zemřelo při explozi v mešitě v syrské provincii Homs

Nejméně šest lidí zemřelo a 21 dalších utrpělo zranění při výbuchu v mešitě v syrské provincii Homs v oblasti, kde žijí převážně menšinoví alavité, píše agentura AFP. Syrská organizace pro lidská práva (SOHR), která sídlí v Británii a v Sýrii má rozsáhlou síť zdrojů, podle AFP uvedla, že není zřejmé, zda explozi způsobil sebevražedný atentátník, či zda do mešity někdo nastražil výbušniny.

Venezuela propustila 60 lidí uvězněných po prezidentských volbách

Venezuelské úřady propustily šest desítek oponentů režimu autoritářského prezidenta Nicoláse Madura, kteří byli uvězněni po loňských široce zpochybňovaných prezidentských volbách. Informovala o tom ve čtvrtek agentura AFP s odvoláním na venezuelskou nevládní organizaci zabývající se situací politických vězňů v zemi. Podle jejích údajů režim nadále zadržuje okolo tisícovky politických vězňů.

Japonská vláda schválila návrh rekordního obranného rozpočtu

Japonská vláda dnes schválila návrh obranného rozpočtu na příští finanční rok v rekordní výši více než devět bilionů jenů (1,19 bilionu Kč). Jedná se o nárůst o 9,4 procenta oproti předchozímu rozpočtu. Cílem vlády je posílit schopnost provádět obranné protiútoky a bránit pobřeží pomocí řízených střel a bezpilotních zbraní. Krok přichází v době rostoucího napětí mezi Japonskem a Čínou, píše agentura AP.

USA zahájily útoky proti Islámskému státu v Nigérii

Spojené státy na Vánoce zasáhly cíle napojené na Islámský stát v severozápadní Nigérii. Washington mluví o ochraně civilistů, Nigérie zdůrazňuje, že šlo o společnou bezpečnostní operaci bez náboženského motivu.

Rusko ohlásilo zničení 77 ukrajinských dronů, o škodách neinformovalo

Ruská protivzdušná obrana během noci na dnešek zachytila a zničila 77 ukrajinských dronů. Na síti Telegram to napsalo ruské ministerstvo obrany, které se o možných škodách či obětech nezmiňuje. Ukrajinské letectvo následně oznámilo, že Ukrajina v noci čelila útoku 99 ruských dronů a jedné balistické rakety.

Zelenskyj se chce brzy setkat s Trumpem, který se snaží dojednat mír s Ruskem

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se chce v brzké době setkat s hlavou Spojených států Donaldem Trumpem. Dnes to napsal na síti X s tím, že do konce roku lze rozhodnout o mnoha věcech. Trumpův tým vyjednavačů se snaží zprostředkovat ukončení války na Ukrajině, která od února 2022 vzdoruje ruské invazi. Všechny tři strany v posledních dnech informují o konstruktivních jednáních, jak míru dosáhnout, průlom v rozhovorech ale dosud nenastal.

Ruské útoky na jih Ukrajiny podle Kyjeva poškodily loď pod slovenskou vlajkou

Noční ruské údery na přístavy v jihoukrajinské Oděské oblasti poškodily lodě plující pod vlajkou Slovenska a Palau. Na síti Telegramu to dnes bez upřesnění škod napsal ukrajinský vicepremiér Oleksij Kuleba. Uvedl rovněž, že podobné útoky na sousední Mykolajivskou oblast poničily plavidlo pod vlajkou Libérie. Poznamenal, že záchranáři hasí požáry na místech útoků.

Policie v Istanbulu zatkla 115 lidí podezřelých z plánování teroristických útoků

Policie v Istanbulu zatkla 115 lidí podezřelých z členství v teroristické organizaci Islámský stát (IS). Podle prokuratury plánovali teroristické útoky v Turecku během vánočních a novoročních svátků, informovala dnes agentura Anadolu.

Putin zaslal Trumpovi přání k Vánocům, telefonát se nechystá, uvedl Kreml

Ruský prezident Vladimir Putin zaslal svému americkému protějšku Donaldu Trumpovi přání k vánočním svátkům, uvedl dnes podle tiskových agentur mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov. Telefonát mezi oběma státníky dnes nicméně není v plánu, dodal. Reakce Bílého domu není k dispozici.

Dva čeští občané ve středu zemřeli poblíž Kilimandžára po nehodě vrtulníku

Dva čeští občané ve středu zemřeli poblíž Kilimandžára. Informaci místních médií potvrdil ČTK mluvčí ministerstva zahraničí Daniel Drake. Podle serveru Tanzania Times u nejvyšší africké hory havaroval vrtulník, nehodu nepřežil nikdo z pasažérů.

Diddy žádá soud o okamžité propuštění

Sean „Diddy“ Combs podal odvolání a chce, aby ho soud okamžitě propustil z vězení. Zároveň žádá zrušení verdiktu nebo nové rozhodnutí o trestu v kauze dvou skutků souvisejících s převozem za účelem prostituce.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama