Více
  18.6 C
  Czech
  Pondělí, 23 května, 2022

  Jaké jsou ty nejvzácnější Fortnite skiny?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pokud jde o battle royale ve hře Fortnite, jediná věc, která je důležitější než vítězství, je dobře vypadat. Obchod Fortnite je už léta plný úžasných skinů, ale když jde o vítězství v módě, jde hlavně o vzácnost.

  Každý si při vstupu do obchodu vybere ty nejúžasnější skiny, ale co ty, které bylo těžké získat nebo které dlouho nebyly k vidění? Ve Fortnite jsou opravdu vzácné skiny a některé z nich jste možná ve hře ještě nikdy neviděli.

  Black Knight

  Jedná se o poslední skin, který bylo možné získat v rámci Battle Passu druhé sezóny. Black Knight se stal legendou hlavně proto, že byl k dispozici tak brzy v životním cyklu Fortnite a hráči museli opravdu zabrat, aby ho získali.

  Galaxy

  Tento skin byl jedním z prvních velkých crossover skinů pro Fortnite ve spolupráci se společností Samsung. Hráči jej mohli získat pouze zakoupením Galaxy Note 9 nebo Galaxy Tab S4. Akce skončila v březnu 2019.

  Honor Guard

  Skin Honor Guard byl dostupný pouze při zakoupení telefonu Honor View 20. Dokonce ani nebyl k dispozici v Severní Americe, takže je opravdu vzácný.

  The Reaper

  Skin z Battle Passu pro třetí sezónu dostupný na levelu 100. Než Fortnite vybouchl natolik, že se do hry skutečně dostal John Wick v podání Keanu Reevese, byl tento skin krásnou poctou této postavě.

  Double Helix

  Skin Double Helix zůstane navždy známým kvůli své vzácnosti. Byl k dispozici pouze v balíčku Fortnite pro Nintendo Switch v říjnu 2018 a od té doby, co se tento balíček vyprodal, se s ním už nikdo nesetkal.

  Blue Team Leader

  Tato kombinace skinu a glideru byla součástí krátkodobého balíčku v obchodě PlayStation Store. Ten si mohli na začátku roku 2018 exkluzivně zakoupit uživatelé služby PlayStation Plus. Nyní již není k dispozici.

  Recon Expert

  Skin Recon Expert je možná nejvzácnějším skinem ve hře, protože je z první sezóny, takže jej moc lidí nemá, ale jinak není tak působivý. V obchodě s předměty nebyl k vidění od 12. listopadu 2017.

  Renegade Raider

  Další skin z první sezóny, Renegade Raider, byl odměnou za dosažení 20. úrovně v první sezóně hry. Od té doby nebyl k vidění a pravděpodobně se v nejbližší době v obchodě neobjeví.

  Royale Bomber

  Tento skin přišel v létě 2018 se speciálním balíčkem Fortnite pro PlayStation 4. Pokud jste si konzoli nekoupili nebo skin nesehnali za nemravnou částku na internetu, pravděpodobně ho nemáte.

  Pravděpodobně jste ho také nikdy neviděli ve hře. Je prostě tak vzácný.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno