Reklama

Ikona boxu Floyd Mayweather Jr. šokoval svět sportu! Místo do ringu šel na OnlyFans

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Neporažený boxer Floyd Mayweather si založil účet na OnlyFans. Chce se tak ještě více spojit se svými fanoušky a sdílet svůj osobní život jako nikdy předtím.

Přestože se teď díky zápasu s youtuberem Loganem Paulem koupe v milionech dolarů, boxer a taky podnikatel Floyd Mayweather vždycky uměl myslet na budoucnost.

Kromě spoluprací, peněz z boxu a svého podnikání si tak čerstvě založil taky nový účet na OnlyFans, jenž by mu měl zajistit další přísun peněz.

44letý Mayweather rovnou svým potenciálním platičům představil, jaký obsah mohou zhruba od boxera v důchodu očekávat. Údajně je čeká nikdy předtím neviděný obsah z jeho osobního života, ukázky tréninku nebo různé novinky ohledně jeho plánovaných akcí.

Zároveň s tím by své největší sponzory rád poznal i osobně, v podstatě tak slibuje, že si na OnlyFans hodlá vybudovat silnou komunitu fanoušků, kteří rozhodně nebudou litovat své podpory.

Ke své aktivitě na OnlyFans pak mimo jiné boxer lákal už před samotným zápasem s Paulem, kdy do ringu přišel v kožené čepici s nápisem OnlyFans. Fakt, který neunikl pozornosti mnoha fandů, kteří si následně z boxera na sociálních sítích utahovali.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Panther_Tank
Německá prokuratura a obhajoba se dohodly na udělení podmíněného trestu maximálně do jednoho roku a pěti měsíců pro nepovolené držení zbraní, munice a výbušnin 84-letému muži, který v suterénu svého domu skladoval tank z dob druhé světové války, protiletadlové dělo, torpédo a další zbraně .
Lamborghini Huracán EVO
Další krok kupředu. Tak by se dalo mluvit o výměně, která se stala na letišti v italské Boloni. Tam jako vozidlo, které navádí letadla po dráze, používali Lamborghini Huracán. Jenže tomu teď odzvonilo a místo něj je tu jiná super kára. Lamborghini Huracán EVO. Čtyřkolka má ještě o 60 koní více než původní verze a pracovníci letiště se mají na co těšit.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama