Více
  20.5 C
  Czech
  Úterý, 9 srpna, 2022

  Hráč do hry nasypal tolik peněz, že mu nedokáže najít dostačující soupeře

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Vzhledem k síle své postavy je JT v Diablo Immortal Battleground (jejich verze souboje hráče proti hráči neboli PvP) prakticky nepřekonatelný, což vede k tomu, že hra pro něj nedokáže najít protivníka, který by odpovídal jeho úrovni síly.

  Ve většině her s formátem PvP je obvykle v procesu matchmakingu zabudován filtr. Ten proti sobě spojuje lidi s podobnou silou. To proto, aby se předešlo scénáři, kdy silný protivník prostě chodí po slabších hráčích.

  V případě JT se hra dívá na jeho poměr výher a proher (známý také jako matchmakingový rekord), aby určila, proti komu ho postaví. Protože však své soupeře válcuje, není nikdo, kdo by se mu mohl vyrovnat.

  Daň za bytí nejlepším

  Streamer na Twitchi řekl: „Když jsem s touto hrou začínal, utratil jsem hned na začátku spoustu peněz, takže jsem byl daleko před všemi ostatními… Měl jsem skóre 40:0, 50:0, na tom nezáleželo. Prošel jsem stovkou zápasů bez jediné prohry. Moje celkové skóre v battlegroundech je někde mezi 300 a 450 výhrami s maximálně třemi celkovými prohrami.“

  Tato situace trvá už měsíc a půl a JT odhaduje, že doposud strávil hledáním zápasu něco mezi 48 a 72 hodinami, ale neúspěšně.

  Nemožnost hrát PvP však také brzdí postup jeho klanu (resp. guildě). Ten potřebuje bojovat v battlegroundech, aby mohl splnit herní cíl. JT již vyzkoušel několik řešení, ale všechna byla marná.

  Před více než měsícem se také obrátil na Blizzard, ale ten to prý ještě nenapravil.

  „Kontaktoval jsem Blizzard kvůli této situaci před více než měsícem… Tehdy mi řekli, abych šel na fórum a napsal o tom příspěvek, protože takhle reagují na lidi. Tak jsem šel a napsal o tom příspěvek na fórum. Poslal jsem na ten příspěvek na fóru celé své publikum na Twitchi, aby to rozjelo. Bylo k tomu přes 200 komentářů. Od té doby, co to bylo zveřejněno před více než třemi týdny, Blizzard na ten příspěvek na fóru ani jednou neodpověděl,“ vyjádřil se JT.

  Jelikož nedošlo k žádnému řešení a on byl uměle zablokován z PvP, JT si není jistý, jaký je správný postup.

  „Mám to nechat plavat, nebo si mám najmout právníka, vymáhat peníze za tento účet a uvidíme, co se pak stane?“ ptal se ve videu.

  Ironií je, že většina diváků s jeho situací nesoucítila a posmívala se mu, že za hru utrácí peníze.

  JT se nakonec od svého kontaktu v Blizzardu dozvěděl, že vývojáři na opravě již pracují. Nyní už by se podle všeho měla nacházet ve hře.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS