-1.3 C
Czech
Úterý 20. ledna 2026
Protext ČTKHodnocení IDC MarketScape 2024: Společnost Comarch jmenována lídrem v oblasti elektronické fakturace...

Hodnocení IDC MarketScape 2024: Společnost Comarch jmenována lídrem v oblasti elektronické fakturace podle evropských norem

Krakov (Polsko) 19. října 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Comarch byla jmenována lídrem (Leader) v hodnocení IDC MarketScape 2024: European Compliant e-Invoicing Vendor Assessment (Hodnocení dodavatelů v oblasti elektronické fakturace dle evropských norem).

Zpráva uvádí: „Řešení Comarch funguje jako centrum elektronické fakturace, které spojuje řadu systémů do jednotné služby umožňující holistický přístup. Prostřednictvím vlastní sítě B2B a nabídek automatizace AP (Accounts Payable, závazků) a AR (Accounts Receivable, pohledávek) poskytuje společnost Comarch bezpečný a spolehlivý přenos, ověřování, obohacování, sledování a archivaci dat, čímž zajišťuje soulad s předpisy pro elektronickou fakturaci ve více než 60 zemích. Zpráva IDC MarketScape přitom hodnotí různé dodavatele na základě jejich schopností a metodik pro orientaci v komplexních požadavcích na dodržování předpisů (compliance).

„Velice nás těší, že společnost Comarch byla ve zprávě IDC MarketScape jmenována lídrem v oblasti elektronické fakturace splňující evropské požadavky. Věříme, že tento úspěch je důkazem trvalé excelence společnosti Comarch a upevňuje naši pozici jedničky mezi poskytovateli řešení pro elektronickou fakturaci v Evropě,“ říká ředitel subsektoru e-fakturace ve společnosti Comarch Adam Beldzik.

Platforma Comarch pro elektronickou fakturaci (Comarch e-Invoicing platform) je nepřetržité aktualizované řešení, vyvinuté pro snadné řízení každodenních fakturačních operací ve více zemích. Díky možnosti přizpůsobení změnám v legislativě navíc zůstává trvale použitelné. Comarch e-Invoicing pracuje s více vstupními zdroji a zefektivňuje zpracování faktur přijatých v různých formátech.

Zkušenosti společnosti Comarch s vícekanálovým sběrem dat a pokročilým zpracováním dokumentů umožňují efektivní výměnu faktur v souladu s právními předpisy. Platforma navíc poskytuje flexibilní integraci typu any-to-any, obohacování dat, dodavatelské či zákaznické portály, kompatibilní e-archivaci, e-reporting a e-transport. Řešení lze také přizpůsobit potřebám zákazníka rozšířením možností vládní platformy o další funkce (self-billing, platby, přílohy, reporting).

 

O IDC MarketScape

Model hodnocení dodavatelů IDC MarketScape je navržen tak, aby poskytoval přehled o konkurenceschopnosti dodavatelů technologií a služeb na daném trhu. Výzkum využívá přísnou metodiku hodnocení, založenou na kvalitativních i kvantitativních kritériích, jejímž výsledkem je souhrnné grafické znázornění pozice každého dodavatele na daném trhu. Hodnocení IDC MarketScape poskytuje jednoznačný rámec, v němž lze smysluplně porovnávat nabídky produktů a služeb, schopnosti a strategie a současné a budoucí faktory tržního úspěchu dodavatelů technologií. Tento rámec také poskytuje zájemcům o nákup technologií 360stupňové hodnocení silných a slabých stránek současných i budoucích dodavatelů.

 

Kontakt: Michal Ostasz, 48-608-646-090, Michal.Ostasz@comarch.pl 

 

Reklama

Doporučujeme

Černobylská jaderná elektrárna přišla o veškeré vnější napájení, uvedla MAAE

Černobylská jaderná elektrárna přišla o veškeré vnější napájení, oznámil dnes ředitel Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) Rafael Grossi. Zmínil v této souvislosti rozsáhlou vojenskou aktivitu, která se podle něj dotkla několika ukrajinských elektrických rozvoden, jež jsou životně důležité pro jadernou bezpečnost. Rusko v noci na dnešek podniklo další rozsáhlý útok na ukrajinskou energetiku.

Lavrov: Krym je pro bezpečnost Ruska stejně důležitý jako Grónsko pro USA

Krym je pro bezpečnost Ruska stejně důležitý jako Grónsko pro USA, prohlásil dnes ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov podle státní agentury TASS. Moskva v rozporu s mezinárodním právem anektovala ukrajinský Krym v roce 2014. Šéf ruské diplomacie na tiskové konferenci v Moskvě zároveň podle agentury Reuters řekl, že Washington ví, že Rusko nemá v plánu převzít kontrolu nad Grónskem.

Trump sliboval v USA levnější energii, realita je mix nižšího benzinu a vyšší elektřiny

Donald Trump uzavřel první rok svého druhého prezidentského období s výraznými změnami v ekonomice i energetice. Zatímco benzin v průměru zlevnil, elektřina zdražuje a slib „snížit účty na polovinu“ zůstává jen napůl splněný. Do toho se zpomalil pracovní trh, vyskočila celní zátěž a inflace se drží nad cílem Fedu.

Žraloci děsí Austrálii. Už čtvrtý útok na člověka během dvou dnů

Pobřeží australského Nového Jižního Walesu zaznamenalo během posledních 48 hodin již čtvrtý útok žraloka. Obávaný predátor tentokrát zaútočil na středním severním pobřeží státu na surfaře (39), který setkání s parybou přežil s pokousaným hrudníkem. Austrálie tak zavírá desítky pláží.

Rusko vede se Spojenými státy dialog o Balkánu, řekl Lavrov

Rusko vede se Spojenými státy dialog o Balkánu. Podle ruské státní agentury TASS to dnes uvedl šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov. Oznámenou dohodu o prodeji ruského podílu v srbském ropném podniku NIS do maďarských rukou označil za výhodnou.

Kopřiva vyhrál pětisetovou bitvu a Macháč prošel do druhého kola Australian Open

Vít Kopřiva v Melbourne otočil tříhodinový maraton s Janem Lennardem Struffem a poprvé v kariéře postoupil do druhého kola Australian Open. Tomáš Macháč naopak zvítězil hladce nad Grigorem Dimitrovem ve třech setech. V ženské části turnaje se při návratu po dlouhé pauze prosadila i Karolína Plíšková.

Trump označil za projev slabosti plán Británie předat Mauriciu Čagoské ostrovy

Americký prezident Donald Trump na sociální síti Truth Social označil za projev totální slabosti plán Británie předat Mauriciu suverenitu nad ostrovem Diego García, který je součástí Čagoských ostrovů. Podle šéfa Bílého domu se jedná o další důvod, proč USA musejí získat Grónsko pro svou národní bezpečnost. Na ostrově Diego García se nachází vojenská základna, kterou využívají britské a americké síly. Británie loni v květnu podepsala dohodu o předání suverenity nad Čagoskými ostrovy Mauriciu, s níž USA v té době souhlasily.

Trump pohrozil Francii 200procentním clem na víno

Buď vstoupíte do Rady míru, nebo uvalím na francouzská vína a šampaňské clo ve výši 200 procent, pohrozil americký prezident Donald Trump svému protějšku Emmanuelu Macronovi. A to je krátce po oznámení desetiprocentní sazby na dovoz osmi zemí, které poslaly do Grónska vojáky.

Ukrajina podle Kyjeva potřebuje pomoc, po ruském útoku nemají tisíce domů teplo

Ukrajina potřebuje naléhavou energetickou pomoc a protivzdušnou obranu, uvedl dnes ráno ukrajinský ministr zahraničí Andrij Sybiha po dalším ruském leteckém útoku, který podle ukrajinských úřadů opět na řadě míst způsobil výpadky elektřiny a narušil dodávky tepla. Podle starosty Kyjeva Vitalije Klička je v metropoli po nočním útoku bez tepla 5635 výškových budov a část města ležící na východním břehu řeky Dněpr nemá dodávky vody.

Grónsko zůstane Grónskem, řekl Trumpův bývalý poradce

Donald Trump nepřiměje Grónsko ke změně vlastnictví. Sdělil to jeho bývalý vysoce postavený poradce Gary Cohn. Kongres podle něj počítá s tím, že „Grónsko zůstane Grónskem" a možnost vojenské intervence označil za „přehnanou". Lidé z Trumpova okolí přistupují k otázce Grónska opatrně.

Bulharský prezident Radev rezignoval. Chce se stát předsedou vlády

Bulharský prezident Rumen Radev oznámil, že odchází z funkce hlavy státu. Rezignaci chce formálně podat v úterý, jen dva měsíce před předčasnými parlamentními volbami, které mají zemi vyvést z dlouhé politické krize.

Tennessee vyhlásilo Den Dolly Parton k jejím 80. narozeninám

Americká zpěvačka Dolly Parton se dočkala pocty, která přesahuje běžné oslavy narozenin. Její domovský stát Tennessee jí věnoval vlastní sváteční den. Symbolické gesto připomíná nejen hudební kariéru jedné z největších ikon country, ale i její hluboký vliv na kulturu, vzdělávání a charitu.

Kongres zastavil škrty v klimatickém výzkumu ve Spojených státech

Americký Kongres se postavil proti plánům Bílého domu na výrazné omezení financování klimatického a meteorologického výzkumu. Rozpočtové hlasování ukázalo nečekaně silnou podporu vědě i institucím, které hrají klíčovou roli v ochraně klimatu a předpovědi extrémního počasí.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama